Astro igrice

simple_things

Zainteresovan član
Poruka
382
E,hajde da se igramo.....Postavicu prvo pitanje i ko odgovori tacno ima mogucnost da postavi svoje pitanje....Igra je vrlo prosta...i moze mnogo da se nauci..
Evo mog pitanja

Kako se u horoskopu Al Kaponea vidi da je bio najmocniji kriminalac Amerike?
Evo i njegovih podataka 24.05.1908. 6h 05 min AM, CST+6, 87W39,41N51
 
Da ,u pravu si za datum,ja sam Al Kaponea pomesala sa Semom Gijancanom,zato sto su mi u istom folderu *kriminalci*.....heh
Bravo Sasaka......
Jeste,ono sto mu je dalo moc u njegovom horoskopu i jeste bas to Sunce na 2* blizanaca .Nalazi su u 12 polju (kriminal).....A mars(agresija) mu je u znaku raka (ljudi) i Mesec mu se nalazi na 22* (ubica,ubiti) znaka riba.On je poznat po tome sto je napunio lesevima jezero MIcigen.

Aj ,sad ti postavi pitanje:)
 
Ova osoba definitivno ima veze sa kriminalom.....mislim ....primer je ocigledan.....
Puno 12 polje....,uran kao vladar asc odlazi u 6 (posao),posto je u pitanju uran znamo da je rizican..Dispozitor urana odlazi u 12 polje ,pa znamo da zbog tog posla (sesto polje) koji je ilegalan (disp u 12).odlazi u zatvor (zato sto je sunce ,dakle on ,dispozitor)..E,a uran pravi opoziciju sa suncem i jupiterom,pa to takodje govori da je posao protivzakonit.
Pritom imamo neptuna u 8 .koji pravi kvadrat sa marsom u 12.....

E,sasaka.....jesi ti isla u Nikolinu skolu?
Ovu igru igramo samo ti i ja.........bas bezveze......A forum kao pun astrologa........heh
 
Predpostavljam da znas o kome se radi:)))) Ako neznas pitaj Nikolu,nadam se da ce i zavrsiti u zatvoru!
Pa ovde imas dosta "lobista" svako svoju skolu hvali i sebe,a od nekog ozbiljnog proucavanja astrologije nista,steta!
Na "Astrosvastari" mozes da diskutujes normalno,a tu je i Nikola,mada mislim da to vec znas?!
Pozdravljam te!
 
Znaci u istu smo skolu isle....heh
Provalila sam po postovima....A i nacin na koji razmisljas....Super,bas mi je milo ,da nisam jedina ovdje....heh
E,a pod kojim si ti pseudonimom na astrosvastari?
Onaj forum je sjajan.........Gomila experata na jednom mestu i svi pisu jako inspirativno ...
pozdravljam te
 
sasaka:
Predpostavljam da znas o kome se radi:)))) Ako neznas pitaj Nikolu,nadam se da ce i zavrsiti u zatvoru!
Pa ovde imas dosta "lobista" svako svoju skolu hvali i sebe,a od nekog ozbiljnog proucavanja astrologije nista,steta!
Na "Astrosvastari" mozes da diskutujes normalno,a tu je i Nikola,mada mislim da to vec znas?!
Pozdravljam te!
Na osnovu datuma pomislih prvo na naseg aktuelnog guvernera,kad ono Milo :) Pozz
 

Back
Top