KURVOOO!!!

KARANFILCIC

Početnik
Poruka
23
Dali vam se dogadja da svoju partnerku tako nazivate u toku sexa? Nekim zenama to izgleda prija ili se tako samo cini? Da nije to pomalo sado-mazohisticki? Jel to treba da se prihvati kao kompliment ili uvreda? Iza toga verovatno ce da slede i batine i neka mucenja ili se varam. Mislim da je nazvati zenu kurvom ruzno. Ja bih se verovatno osecala kao objekat, nistavni predmet koji sluzi svrsi i kojim barata neko drugi koji ima vlast! Ili sam poremecena pa ne mogu da shvatim kako zene uzivaju u tome da ih neko tako deklarise i "spusti na zemlju". Mozda to na neki nacin moze da se prihvati kao kompliment i nauciti da u tome uzivas. Na koji nacin razmisljaju te zene! Zar u sexu ne treba da uzivaju oboje, a ne samo onaj ko je "jaci"? Da se razumemo, nisam protiv istrazivanja, igri, sala, smeha, neznosti...svega. Ali koja je granica patologije i da li ona postoji. Jel ovo pocetak toga ili normalna pojava koja se kaze "voljenoj zeni"? Da li uopste neko moze da vas voli, a naziva kurvom? Kako ce posle da pokaze ljubav- batinama? Mozda sam samo ja poremecena, pa to ne mogu da razumem! Sta vi mislite-iskreno? :roll:
 
Meni je to skroz apsurdno! ...Mada mnogim nasim balkancima to je samo uzrecica u toku sexualnog odnosa!...Nesto umesto mace ili pile kod normalnog sveta!Verovatno ih "pali" kada izgovaraju ovako nesto!Ali nijedna zena ne sme to da tolerise. U suprotnom treba da se zapita sa kakvim je to covekom.Pozdrav!
 
Draga ja bolje da ti ne pricam o sebi,....A ne zelim da ulazim u diskusiju sa tobom i ostalima clanovima foruma jer sam shvatila da bi ovde malo ko mogao da shvati o cemu se radi,..a o muskarcima da ne pricam koliko su "zatucani" po nekim stavovima,...
Zasto mislis da ne uzivaju oboje ako postoje neka imena tokom sexa? A sta cemo sa onim pljeskanjem po guzi? Svako do nas ima razlicite zelje i nagone u toku sexa,.....ja sam shvatila da mi je dovoljno jednom godisnje da imam Nezan sex ,...i da vise volim grub, stratsven sex,....
 
to se zove koprolalija ili verbalni sadizam, a ispoljava se u direktnom vredjanju i ponizavanju tokom seksa. muskarci sa ovakvim sklonostima cesto ne mogu postici erekciju ako se predhodno ne izivljavaju verbalno nad partnerkom.

zene koje trpe... pa mazohisti ili kompleksasice, nema trece...
 
nestosasvimlicno:
Mislim i ja vise volim grub sex, ali to nije isto,... moze te zvati i drugacije, bez verbalnog izivljavanja... i opet da bude divlji sex

nsl, nije u pitanju priroda samog seksa, ta vrsta sadista moze imati nezan sex, to nije bitno.. poenta je stimulans - potreba da se neko omalovazava, kao sto gore rekoh: postoje ljudi koji ne mogu da se uzbude bez ponizavanja.
 
sex nije najvazniji u vezi ali je sigurno jedan od najvaznijih faktora u istrajnoj vezi.
sve za sto su oba partnera i sto vodi unapredjenju sexa a time i veze je ok....
pa razgovaramo sta ko zeli ili..?
 
Ne mislim nista lose o osobama kojima se to svidja, samo ne razumem. Nisam bila u tim pozicijama do sad, a znam osobe iz moje okoline koje imaju razlicite stavove o tome. Non stop voditi ljubav na isti nacin do kraja zivota zvuci odvratno i ne mislim ruzno o davanju imena, ali grubosti i vredjanja mi u toj slici i nisu pravi spoj. A ima nas raznih, pa otuda i toliko razlicitih nacina vodjenja ljubavi. Samo ne znam da li ta osoba vredja samo partnerku koja nije u stanju da ga sexsualno zadovolji ili se tako ophodi prema svim partnerkama. A sto ti Samantha ne bi rekla svoje misljenje? I treba da se cuje sve otvoreno i bez pardona.Pa nije ovo vise tabu-tema. Ne zivimo vise u srednjem veku, zaboga!!! A ja sam pomalo znatizeljna, po prirodi, zato stalno i postavljam neka "cudna " pitanja ne bi li ljudi poceli otvoreno da govore. Cemu cutati???
 
Pa bas tako, ako poznajes tu zenu ili tipa s kojim vec jesmo,
nije problem ako se kazu reci koje nekoga "pale" /naravno ako partner nema nista protiv toga/
pa zar nije gore da govori, duso a misli *****!!!
po meni je bolje obrnuto
 
Buduci da zena u krevetu i treba da bude qrva, ovakva izjava bi trebalo zapravo da bude kompliment...

E sad, druga je stvar sto je u svijesti vecine ljudi oba pola, cak i ako toga nisu svjesni, urezano da je seks prljav, pa otud i negativne konotacije rijeci qrva u krevetu, kako kod muskarca koji je izgovara, tako i kod zene kojoj je upuceno...
Toboze ponizavajuci zenu on, u vlastitim ocima, velica sopstvenu muskost, dok se ona, ili osjeca svedenom na seksualni objekat (u slucaju da je izreceno vrijedja) ili i sama uziva jer radi nesto sto, prema sistemu vrijednosti koji je usvojila, nije dozvoljeno...
 
KARANFILCIC:
Dali vam se dogadja da svoju partnerku tako nazivate u toku sexa? Nekim zenama to izgleda prija ili se tako samo cini? Da nije to pomalo sado-mazohisticki? Jel to treba da se prihvati kao kompliment ili uvreda? Iza toga verovatno ce da slede i batine i neka mucenja ili se varam. Mislim da je nazvati zenu kurvom ruzno. Ja bih se verovatno osecala kao objekat, nistavni predmet koji sluzi svrsi i kojim barata neko drugi koji ima vlast! Ili sam poremecena pa ne mogu da shvatim kako zene uzivaju u tome da ih neko tako deklarise i "spusti na zemlju". Mozda to na neki nacin moze da se prihvati kao kompliment i nauciti da u tome uzivas. Na koji nacin razmisljaju te zene! Zar u sexu ne treba da uzivaju oboje, a ne samo onaj ko je "jaci"? Da se razumemo, nisam protiv istrazivanja, igri, sala, smeha, neznosti...svega. Ali koja je granica patologije i da li ona postoji. Jel ovo pocetak toga ili normalna pojava koja se kaze "voljenoj zeni"? Da li uopste neko moze da vas voli, a naziva kurvom? Kako ce posle da pokaze ljubav- batinama? Mozda sam samo ja poremecena, pa to ne mogu da razumem! Sta vi mislite-iskreno? :roll:

svakog ko ti se tako obrati u krevetu bolje odmah prijavi policiji, nemoj da te posle voze u urgentni.


a šta ako si ipak poremećena?
 
Ako bi nekoj to govorio... znacilo bi da je ne cenim... sto u principu znaci da bas i nemam neku preteranu zelju da vodim ljubav sa njom... Daklem onda je to puki bezemotivni sex...

Sad sa druge strane ako ona izjavi da to bas zeli... ili se dogovorite kao da se igrate i zezate taj put na taj fazon onda je to ok... Drugacije je psihijatrijski slucaj...
 
Petar_Pan:
Ako bi nekoj to govorio... znacilo bi da je ne cenim... sto u principu znaci da bas i nemam neku preteranu zelju da vodim ljubav sa njom... Daklem onda je to puki bezemotivni sex...

Sad sa druge strane ako ona izjavi da to bas zeli... ili se dogovorite kao da se igrate i zezate taj put na taj fazon onda je to ok... Drugacije je psihijatrijski slucaj...


ako ona izrazi zelju za tim to opet moze da znaci mentalno oboljenje...
zapravo, sve je u granicama, u igri je sve dozvoljeno...
ako prevazilazi granice, onda bi ona bolovala od neke vrste mazohizma... ne znam kako se pravilno naziva
 
Gazdarica:
Buduci da zena u krevetu i treba da bude qrva, ovakva izjava bi trebalo zapravo da bude kompliment...

E sad, druga je stvar sto je u svijesti vecine ljudi oba pola, cak i ako toga nisu svjesni, urezano da je seks prljav, pa otud i negativne konotacije rijeci qrva u krevetu, kako kod muskarca koji je izgovara, tako i kod zene kojoj je upuceno...
Toboze ponizavajuci zenu on, u vlastitim ocima, velica sopstvenu muskost, dok se ona, ili osjeca svedenom na seksualni objekat (u slucaju da je izreceno vrijedja) ili i sama uziva jer radi nesto sto, prema sistemu vrijednosti koji je usvojila, nije dozvoljeno...

POTPUNO Se slazem sa tobom!!!
 
Gazdarica:
Buduci da zena u krevetu i treba da bude qrva, ovakva izjava bi trebalo zapravo da bude kompliment...

E sad, druga je stvar sto je u svijesti vecine ljudi oba pola, cak i ako toga nisu svjesni, urezano da je seks prljav, pa otud i negativne konotacije rijeci qrva u krevetu, kako kod muskarca koji je izgovara, tako i kod zene kojoj je upuceno...
Toboze ponizavajuci zenu on, u vlastitim ocima, velica sopstvenu muskost, dok se ona, ili osjeca svedenom na seksualni objekat (u slucaju da je izreceno vrijedja) ili i sama uziva jer radi nesto sto, prema sistemu vrijednosti koji je usvojila, nije dozvoljeno...
Pa dobro, ***** je izrazito precizan pojam koji koji oznachava osobu (zenskog pola) koja nudi sex, svoje telo ili sl. za novac. Na nemachkom ***** (*****)znachi krivina. Ni jedan od ova dva pojma ne mogu da dovedem u vezu sa erotikom, seksualnoshcu ili sl.
 
Ne mogu da se slozim sa tim da zena treba da bude ***** u krevetu! Sta bi onda bio muskarac-zigolo? To je naziv za osobe cije je zanimanje da telo prodaju za pare i zna se da prodaju samo telo na pola sata,sat i za to vreme ispunjavaju fizicke i mentalne potrebe osobe koja ih placa. Ali veze i brak su nesto drugo. Tu osobe svojevoljno poklanjaju sebe komplet- i dusu i telo. Ako im je stalo do partnera oni cine sve da zadovolje potrebe suprotnog pola i oslobadjaju se u potpunosti. ***** ce za novac da ucini mnogo stvari, cak i da joj se to ne dopada, ali zna da ce sigurno otici odatle kad-tad, a sta je sa onima koji treba ceo zivot da dele? Sem toga ***** takve stvari ne dozivljava licno, a partneri da! Prvo, ako se vec tako nesto i omakne, treba stviti do znanja partneru da ti to ne odgovara, a ako on to ni ne primeti, onda je evidentno da ne posmatra vas vec u vama vidi ko zna sta i da mu nije bitno jeste li zadovoljni ili ne! Onda se i druga osoba menja, povlaci se i postaje hladna (osim ako nije mazohista), a onda zaista i nije u stanju da zadovolji partnera u potpunosti, bar ne da da sebe, vec samo telo. Ali to njemu verovatno nije ni bitno! Sta mislite, moze li se to osetiti u toku sexa, mislim na emotivno odsustvo?
 
ccccc..e, imam ja predlog..lepo flaster na usta, da ne izleti neki prljavi izraz...pa onda dobroooo razmisli o pozama..pola poza je PONIZAVAJUCE za zenu..da, da....i nemoj mnogo da uzivas..jbt, sta ce pomisliti o tebi..pa onda, nemoj odmah da svrsis..jbt, shvatice da znas da se hebes, uzas...

ma ima toga bre....treba biti oprezan:-|
 

Back
Top