MACECA KLADIONICA

jelaA

Obećava
Poruka
78
Evo ovako,
Debelica se pojavila niotkuda pocetkom decembra.
10. decembra se uselila kod nas. Oko 15. se parila sa Mickom, a 10 januara smo je vodili na ultrazvuk i ustanovili da je trudna.
Ocekujemo bebe mace za koji dan, vec se uveliko mrdaju.
Ja tipujem da ce biti 14.februar, DAN ZALJUBLJENIH i da ce ih biti 3.

OTVARAM KLADIONICU!
Ko pogodi tacan datum i broj bebica, moze da bira mache! :)

(Pitanje: Da li treba da razdvojim porodilju i tatu Micka? Kako ce se macak ponasati u blizini legla?? Cula sam neke gadne price o tome kako macori mogu da nasrnu na macice i cak i da ih pojedu??)

Evo danjasnjih Debelicinih slika.
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    36,6 KB · Pregleda: 26
  • 2.jpg
    2.jpg
    35,7 KB · Pregleda: 24
ccc...TIBOR!! Zar toliko? Pa sta da radim s tolikim macicima?! Jao meni...
U svakom slucaju, 11.2. je prosao, jos se nije omacila. Bila sam ubedjena da ce danas biti macica kad se vratim s posla, ali nista- samo debela Debelica koja nestrpljivo ceka klopicu...
Evo je kod mene, uvalila se i zabalavila, a macice osecam pod prstima...
A sutra je dan koji sam ja prognozirala za veliki dogadjaj! Pa da vidimo!
 
Victory!
PA TO HOCU DA TE PITAM! Molim te, pojasni mi to ako mozes. Na koliko da ih odvojim? Jel opasno i ako smo mi tu i dezuramo? Mislim, kako je moguce da macak pored brizne mame mace moze da napadne macice?
Kod nas u kuci su sva vrata otvorena, par puta kad smo ih odvojili po sobama, macak je glasno mjaukao a Debelica je cucala s druge strane vrata...
Nas prijatelj nije odvajao muzjaka, sve je bilo u redu, kaze da ih je on u pocetku ignorisao, ali se kasnije igrao s njima i pokazivao ocinske osobine :)
Inace, Micko je jedan dobar i umiljat macak...samo malko poludi kad hoce napolje...
Pozdrav svima!
 

Back
Top