Lepo li je kada covek nista ne zna

glupisnupi

Zainteresovan član
Poruka
199
Ovih dana samo buljim u komp. i "bistrim "aspekte....uopste ne znam sta mi je.I tako ja bistreci otkrih uzasne stvari posmatrajuci svoj natal....
Te da necu "jos dugo " te da me ceka neka tragedija, te u ljubavi jad....ma grozno.....toliko sam sebe ubila u pojam da stvarno nisam normalna.......pri tom ja o svemu ovome jako malo znam i onako povrsno kupim li kupim ...i to samo Sra . . . .
Eto....volela bi da nista ne znam.
 
Meni je jednom davno jedan astrolog rekao da cu biti necija zrtva, da cu to posle dobro "naplatiti", da ce mi prvi muz umreti greskom lekara, itd......Pa sad zamisli ti to. To mi je rekao pre 7 godina i ja jos uvek razmisljam o tome....
Nekad je bolje da nesto ne znas, zasto sam negde napisala da astrolog MORA biti i dobar psiholog. Opteretio me je, a on sad tamo negde vodi svoj zivot i boli ga bas....... :confused:
 
glupisnupi:
Ovih dana samo buljim u komp. i "bistrim "aspekte....uopste ne znam sta mi je.I tako ja bistreci otkrih uzasne stvari posmatrajuci svoj natal....
Te da necu "jos dugo " te da me ceka neka tragedija, te u ljubavi jad....ma grozno.....toliko sam sebe ubila u pojam da stvarno nisam normalna.......pri tom ja o svemu ovome jako malo znam i onako povrsno kupim li kupim ...i to samo Sra . . . .
Eto....volela bi da nista ne znam.

Pa ubedi sebe da nista ne znas, i ne opterecuj se s tim jer ovo sto si rekla i ne mozes da znas. ;-) Udri brigu na veselje :-D

A i astrolozi su ljudi pa grese, i to na veliko, tako cleopatra ne beri brigu slobodno to zaboravi,
astrologija nije egzaktna nauka, sta vise uopste nije nauka. ;-)
 
Auh...
Imate li Vi tracak slobodne volje?
Il je sve determinisano u vasem zivotu?
Drage moje, nemojte sa te tacke posmatrati stvari.
Pogled na zvezde moze da opise situacije i okolnosti, koje su pred Vama.
Budite mudre.
Ne dozvolite da stalno nailazite na iste zadatke.

Savladajte ih!!!

Sve ima svoje lice i nalicje.
Sta ce te Vi koristiti, izbor je Vas.
Svaka Vasa akcija ce proizvesti odredjenu reakciju...
Na neke stvari ne mozemo da uticemo...pogresan sklop dali hemijski ili fizicki..ce kod nekog coveka proizvesti odredjene predispoziciji za odredjene bolesti.

Nemojte zamarati glave sa gomilom pogresnih informacija...neuko poimanje moze da stvori paranoju i da ucini kontra dejstvo.
Upoznajte sebe...to Vam je od najveceg znacaja.

Tako cete moci uskladiti sebe i okolinu oko sebe, zraciti ljubav i biti toleranti.
 
Lepo je to rekla jszr....ali sto bi rekao balasevic
"Teoretski ljubav lepo zvuci.....malcice je drukcije u praksi"
Sta da radim kad sam ionako autosugestivna do besvesti...e jos mi je samo hvalilo da ugledam Saturna u kvadratu sa Uranom i .....
Ali da, u pravu si ti.....mada verujem da se ovo i tebi desava i da nisi u situaciji "kontrolisem situaciju" bas uvek....jednostavno nekada se covek uplasi pa cak iako nema osnova....
Mojoj mami je tata svojevremeno znao da kaze...videvsi je u moru kako pliva...a da bi se nasalio
" Ej...davis se "...i ona bi stvarno pocela da se davi...
Izgleda da sam ja na nju .
 
jedem_skorpije_za_dorucak:
Znaci ljudi prirodno osecaju nedostatak te cetvrte virtualne tacke, te najvise snage utrose upravo pokrivajuci to mesto.

Ovo sto sam ja citala, kaze da gde pada ta cetvrta nepostojeca noga od 'stola" ili "stolice" kako ovde pise:), ako se zamisli ili nacrta, pocevsi od planete koja gradi kvadrate sa te 2 planete u opoziciji, pod pravim uglom, da je resenje problema u znaku i kuci u koju cetvrta noga pada
:) resenje problema koje prave ove losi aspekti odnosno T-kvadrat.....
ili je tamo uzrok problema, mada gde je uzrok tu je i resenje:))
 
Imam poznanicu kojoj cetvrta imaginarna tacka pada bas na ASC.
I zaista od kada je pocela da kontrolise svoje postupke ( inace je jako nestasna), pocela je da dobija od zivota.
T-kvadrat kod nje cine:Merkur, Venera, Neptun(na prvim stepenima strelca, 4 kuca)180Saturn(blizanci,10 kuca), pa sve to na 90 od Marsa(ribe, u 7 kuci).Asc u devici.

Pitanje:Koji posao obavlja?
 
hahaha
e ovako..Asc device objasnjava da natus radi u sluzbi drugih, sredjuje papirologiju.Merkur, kao vladar device, je u strelcu(strane zemlje),u 4(radi za domacu firmu), u konjukciji sa Neptunom(jedan deo zivota konobarisanje), 180 od Saturna(krajnje granice, u 10), pa sve to na 90 od Marsa kao drugog vladaoca natusa.

Od kada pocinje da radi u jednoj spediciji, vrtoglav uspon.
Zivi svoju prirodu.
 

Back
Top