767 u JAT-u

Bila je obuka i za MD-11, pa nista na kraju...

Nema dijaspora zasto da se raduje, letece drugim kompanijama daleko jeftinije.

B767 je odlican avion, izuzetno udoban za putnike i omiljen kod posade.
 
Tex707:
Bila je obuka i za MD-11, pa nista na kraju...

Nema dijaspora zasto da se raduje, letece drugim kompanijama daleko jeftinije.

B767 je odlican avion, izuzetno udoban za putnike i omiljen kod posade.


Slazem se Tex, ali ako se po jutru dan poznaje, onda ima sanse za taj 767, odavno se za njega spremaju, Ameri su bili u kontroli tako da dalje mozemo samo mi da uprskamo, sto nije nemoguce da cemo uraditi:) Ali iskreno se nadam nekom pomaku u avijaciji , koja je zadnji put dobila neki novi tip aviona krajem osamdesetih.
Verovatno si cuo onda i za drugi tip aviona koji bi trebao da dodje skoro?
Poz
 
whitenicky:
@ninpo - brate kazi jel imas podatak hoce li skoro kakav krilati stvor u moju firmu ????

Ne nazalost, samo prica ministra o remontu migova, ali sada i u to cisto sumnjam obzirom na zadnje rezove troskova u ministarstvu odbrane. Ali u svakom slujcaju, ono sto ce se prvo zanovtiti je transportna avijacija, jer je to neophodno za pricu sa natoom i mirovnim misijama.
Pozdrav
 
ninpo masinac:
Slazem se Tex, ali ako se po jutru dan poznaje, onda ima sanse za taj 767, odavno se za njega spremaju, Ameri su bili u kontroli tako da dalje mozemo samo mi da uprskamo, sto nije nemoguce da cemo uraditi:) Ali iskreno se nadam nekom pomaku u avijaciji , koja je zadnji put dobila neki novi tip aviona krajem osamdesetih.
Verovatno si cuo onda i za drugi tip aviona koji bi trebao da dodje skoro?
Poz

Pa prica se o jos par ATR-ova i mozda Embraer ili neki CRJ, sta bese...

Bili su i Kanadjani u kontroli, pa DC-10 nije dobio odobrenej za saobracaj....:(
 
Tex707:
A da, tacno.....sad sam se i ja setio...
Mozda nije lose resenje...ako se ne varam BAE je sada imao neke promene u vlasnickoj strukturi....valjda neki deal sa Boeingom?


Ne znam kakav dil imaju sa Boingom, ali koliko znam ne dolaze novi avioni nego lizing, tako da je svejedno ko je vlasnik:)
Poz
 

Back
Top