Teta Karla

Dlakava_Strvina

Ističe se
Banovan
Poruka
2.942
Daklem danas malo da drobimo i o dolasku gospođice Karle del Ponte.
(gospođica za neudatu ženu)
Nadam se da su namazali stepenice sapunom...

Bole njih što su nam razorili zemlju, bitno je da pohvataju Indijance koji su igrali po njihovim pravilima zbog navodno, njihovih koristi...
Kauboj lepo trljao ruke dok su nedužni ljudi ginuli.
Sad bi da opere ruke...

A sagradili su su i novi Fort Bondstil (bem li ga kako se to piše, jel to steel ili stil ili still?)
p.s. dobro i nije baš nov, ali je među najnovijim koji su pravljeni da bi se pucalo na Indijance

KO IDE NA DOČEK?
(vidim da niko ne postuje, izgleda da odoše...)
 
Али замисли сцену... пробудиш се ујутро... и угледаш то чудовиште у кревету... 'еботе... жена = Трол... :razz: :razz: :razz:
 
eremita:
Али замисли сцену... пробудиш се ујутро... и угледаш то чудовиште у кревету... 'еботе... жена = Трол... :razz: :razz: :razz:
Pa ništa, uzmeš neko sečivo i odsečeš "ga" i sebi i njemu... :neutral:
 
Hmmmm...mozda bi temu trebalo preimenovati u "Dal bi ste kresnuli Karlu za dobrobit Srbije?"i prebaciti na Ljubav&sex.Ono kao kresnes babu a ona zaboravi na Mladica i Karadzica.Bas bi me interesovalo sta bi "patriote"odgovorile.
 
Da ste nekim slucajem videli snimak Madlen Olbrajt kako se penje u avion znali bi ste zasto su snimanja zabranjena samo tokom ulaska ali ne i izlaska i silazenja niz avionske stepenice.
 
frozen1982.:
Hmmmm...mozda bi temu trebalo preimenovati u "Dal bi ste kresnuli Karlu za dobrobit Srbije?"i prebaciti na Ljubav&sex.Ono kao kresnes babu a ona zaboravi na Mladica i Karadzica.Bas bi me interesovalo sta bi "patriote"odgovorile.
ako je za dobrobit otadžbine pa i da kresnemo od toga niko nije umro :D
 
frozen1982.:
Hmmmm...mozda bi temu trebalo preimenovati u "Dal bi ste kresnuli Karlu za dobrobit Srbije?"i prebaciti na Ljubav&sex.Ono kao kresnes babu a ona zaboravi na Mladica i Karadzica.Bas bi me interesovalo sta bi "patriote"odgovorile.
To je pitanje za Velju Ilića.
 
frozen1982.:
Hmmmm...mozda bi temu trebalo preimenovati u "Dal bi ste kresnuli Karlu za dobrobit Srbije?"i prebaciti na Ljubav&sex.Ono kao kresnes babu a ona zaboravi na Mladica i Karadzica.Bas bi me interesovalo sta bi "patriote"odgovorile.

Priča se da su Šiptari veći patriote i da se Hašim Tači "žrtvovao" za "njihovu" otadžbinu, sa Madlen Olbrajt... :-D :-D :-D
 
frozen1982.:
Ja bi pre reko Ibrahim Rugova...

Ma ne, Rugova spada u najuži krug "prijatelja" Slobodana Miloševića, a pored Rugove tu je i Tuđman, i Izetbegović, i sudac Mej, i onaj Kuk bivši ministar inostranih poslova Velike Britanije iz 1999. godine...i biće ih još... 8-)
 

Back
Top