30 sec.

LUDICA:
Zaista sam se iznenadila kad mi je jedan djecko rekao da to nikad nije uradio i da je cekao pravi momenat, da bude spreman. Sticajem okolnosti, desilo se da nismo imali zastitu, pa me je on zamolio da "udje" samo par puta, da vidi kako je. Posle, recimo, 10-15 sekundi, je rekao da vise ne smije jer se boji da ne svrshi. Eto, sad, pretpostavimo da bi trajalo mozda 30sek do 1minut.

Ti si bash mushki dobrotvor... :D Al dobro, bolje dobrotvor nego merhamet... :D :D ;)
 
Meni je moj prvi put izgledao kao da treba da idem na streljhanje , a ne na sex...
Cak se zavrsilo tako sto sam pri prvom pokusaju pobegla u WC .....
Sve ukupno trajalo je par dana , mi zene ionako nemamo nikakav osecaj u pocetku, dok se ne opustimo...
Sada je mnogo, mnogo drugacije...... !!!! ;)
 
avesic:
a ludice jel si pokusavala i sama ili si se samo prepustala slucaju ,,, jer sam ja probijala i sama u par navrata ,,,, šta ćeš tvrd orah
Ma...svasta sam ja radila, cak sam pokusala da to uradim s jednim drugim momkom neposredno pred prvi put, da mi bude lakse :shock:
Naravno, nije uspjelo...
Posto sam tog prvog momka vidjala svake 2 sedmice, mucenje je trajalo mjesec dana jer svaki put kao da smo isli totalno iz pocetka :?
Ali taj bol se zaboravi, a ono lijepo ostane :)
 
MIMA blue:
Meni je moj prvi put izgledao kao da treba da idem na streljhanje , a ne na sex...
Cak se zavrsilo tako sto sam pri prvom pokusaju pobegla u WC .....
Sve ukupno trajalo je par dana , mi zene ionako nemamo nikakav osecaj u pocetku, dok se ne opustimo...
Sada je mnogo, mnogo drugacije...... !!!! ;)
Haha a sto nisi iskakala kroz prozorce od WC-a sa sve padobranom.... :lol:
 
Meni je prvi put bilo bzvz... nemam pojma koliko je trajalo... Kao tripovo sam da je sex nesto lepse... pa se razocarao... :lol: Naravno sutradan je vec bila trica... i udri me do zore... :lol:
 
e mima blu ,, slicno iskustvo ,, s tim sto sam ja pobegla preko tavana pa preko zive ograde u kojoj ima zica ,,, sve sam pocepala farmerice kada sam preskakala ogradu ,,, nadam se da taj moj prvi ne cita ovo jer bi provalio da sam to ja ,,, mislim ko da zaboravi ---
 
...имао сам обрнут трип...да никад нећу завршити...
Више се и не сећам тачно...али...трајало је...и трајало...:)

...срећом њој није био први пут...:)
 
Gryphon:
Koliko je vama (muskarcima) trajao sex prvi put,
i koliko ste puta ponavljali ili ste samo jednom?
Da cujem i zenske radi subjektivnijeg misljenja.
Evo ja cu se prvi izjasniti, manje od minute.

Prvi put, svaki ulazak je mnogo drugachiji od prethodnog, zato shto se od prvobitnog peckanja naglo pojavljuje onaj pravi osecaj i onda, ponavljali smo, a ti seksovi su trajali po 10, minuta do 40 minuta, ali trajali su prosechno, nisam gledala u sat, ali znam da su trajali prosechno.
 
JA sam tu bio svjevrstan fenomen.

Kada sma prvi put yebao, komotno sam radio nekoliko minuta, 5 10 ili 15, tim pre sto ona nije imala odnose 2 godine pre toga tako da je bila tako uska, kao da je nevina!!!

Tako da sam ja lagano, lagano, i bez problema uzivao. :)

Bilo je fino...
 
Ljuba82:
...имао сам обрнут трип...да никад нећу завршити...
Више се и не сећам тачно...али...трајало је...и трајало...:)

...срећом њој није био први пут...:)
Evo i meni je bilo ovako.
U jednom trenutku sam hteo da ga izvadim i da prekinem to cimanje. :D
Onda sam se uskurchio,dobro koncentrisao...i jedva svrsio.
Posle nisam hteo da *****,narednih mesec dana. :lol:
 
posle svih vaših postova, mnogo mi je drago što nikad nisam bila sa devicom!i ladno bih se istripovala da možda sa mnom nešto nije bilo u redu!a vi ste gori od žena!!!
 

Back
Top