Tranzitni Saturn i Jupiter

sampita:
Mandy sve si ti ovo super napisala.Ali ja stvarno nemogu da razumem majku koja moze da KUNE svoju cerku. I to samo sto sam se malo "drala" na moju bratanicu.
Neznam dali ima veze nesto sa Saturnom i Mesecom ili sa nekom drugom planetom, al znam da nije fer kako me te planete guse;)

:lol: Sweetpie :lol:,
nemam tvoje podatke ali npr, majka jeste malo oštrija na jeziku i ako je tako znaš da su to osobine koje ćeš i ti lagano kroz život naslediti i postati veoma sličana njoj - pa gle, već si se stigla "malo drati" na bratanicu... kapiram da nije lako ali vidi kada ti Saturn pravi separaciju i do tada se malo umiri a i majčinu kartu možeš pogledati pa pokušati razmeti šta to kod nje izaziva takav bes. Koje reakcije tvoje i verujem da bi sve moglo biti lakše nakon toga - mi mrzimo samo ono što razumeti ne možemo. :lol:
 
da, lavovi ce sad biti malo skuceni, moraju konacno da se uozbilje, heh! a takodje u ljudi kojima je saturn u lavu, sad im prelazi tranzotni preko natalnog, pa se njima zavrsava jedan zivotni ciklus i pocinje sledeci, znaci veliko spremanje! :) a ima nesto zanimljivo sto sam procitala jos letos, na zalost zaboravih ko je bio autor teksta...da saturn u lavu donosi rimejkove starih filmova, obrade starih pesama, ponovna postavljanja starih pozorisnih predstava, i to je apsolutno tacno, zar ne? svi nesto obradjuju, vracaju se stare stvari u novom ruhu....:)
 
po mom iskustvu nicem lepom, nigde nece biti ni ljubavi, bices povucen/a, a ustvari stalno spremna za svadju :) to je tumacenje nekog koji je gledao ovaj vas forum neko vreme :) . Ja sam bio direktor velikog javnog preduzeca dok ovaj crni saturn nije usao u moju 1. a sad se dosadjujem (nista ne radim, evo dopisujem se sa vama)
 
glupisnupi:
...krene da prelazi preko mog Plutona i Venere na ASc...pa Marsa ,Sunca,Urana u prvoj kuci?
Cemu da se nadam :(

Sve zavisi sta je blize asc,Pluton ili Venera.
Saturn kada prelazi preko Plutona, to znaci da ce doci do transformacija tvog sistema kontrole.U svetovnom smislu gubis kontrolu nad stvarima, da bi iz pepela uspostavila novu.Posto ce prelaziti i preko tvoje Venere, to moze oznaciti, kompletno rusenje tvojih uspostavljenih vrednosti.Znaci od tada ces biti okrenuta duboko sebi, ne bi li pronasla sta je za tebe pravi kvalitet.Mogucnost rusenje ljubavnih veza, preziranje istih.Najdrasticnije, kao sto kaze fix je fizicko razdvajanje tebe od tebi drage osobe(sve zavisi koga ta Venera pretstavlja)
.Finasije ozbiljno ugrozene.To ce te naterati da pocnes da kontrolises sebe u ekonomskom smislu.

Prelazak preko Marsa, je gubitak volje za rad, prekod svih akcija i poslovanja.Kada bude prelazio preko Urana, ti ces iznaci novi nacin delovanja, izrenovirati sebe.
Kao sto vidis to je proces i nemoze trajati par nedelja.
Duboko zaroni u sebe.Napravi ozbiljnu analizu svih tvojih dosadasnjih aktivnosti.Suoci se sa svojim greskama.Sto vise budes pokusavala da zadrzis status quo, to ce teze ici ovaj proces.
Moras biti spremna na ogromne promene koje te ocekuju. :idea:
 
Još da dodam:Saturnu moramo da se prepustimo da nas nauči lekciju života.On nije samo mučitelj,već i veliki učitelj! Ko bude spreman da njegove lekcije usvoji i nauči, biće spremniji za život,i njegov sledeći dolazak dočekaće sa manje strepnje i straha! Gore glave, Saturnove lekcije su surove, ali dobronamerne! On nas, kao mudri starac, tera da odrastemo i prihvatimo odgovornost za sve svoje postupke! :roll:
 

Back
Top