microsoft kurs

ja sam chuo neshto o tome. kad se to zavrshi radi se u tehnichkoj podrshci! sedish kutji za telefonom i pomazhesh ljudima koji te nazovu. tako sam ja chuo, neznam dali je to istina. i ja bi voleo da chujem neshto vishe o tome
 
a jel ima u toj skoli neki kurs za web dizajnere? ali ne ono kao u ovim drugim skolama- malo photoshop, malo fpage i kao znas da pravis sajt... nego da se uci i php, asp, java.... onako sve (postupno)
 
u tehnickoj podrsci mozes da radis i bez icega...
inace, kada se o microsoft sertifikatima radi, vrlo je bitno o kom se sertifikatu radi, jer ih ima dosta....tako da reci konkretno sta te zanima....
 
VictorySun:
pa.... ja hocu da ucim :) stvarno
mozes li mi preporuciti neku literaturu?
za php, mySQL, asp nesto sto lepo objasnjava... postupno
html poznajem

Pazi, kod mene u gradu ima gradska biblioteka i u njoj skoro sva literatura sto se tice kompijutera moze da se nadje.
Uzimao sam tri knjige za PHP i MySQL i najvise mi se svidja

Od pocetka...PHP4

u izdanju WROXa a kod nas je izdaje CET.
Samo ona kosta oko 1200din u knjizarama.Ipak ja je danas moram vratiti jer je drzim preko mesec dana a dozvoljeno je 15 dana :roll:
Da imam para sigurno bih je kupio jer je stvarno sve jako lepo objasnjeno, a ako i negde zapne odem na dizajnzona.com i tamo pitam i ljudi mi sve lepo objasne :)
Evo sad pravim jedan sajt sa MySQL i kad ga zavrsim na srpskom, poslacu ti link da ga prevedes na engleski ako budes imala vremena :razz:

E da imam i CD za PHP ali je na hrvatskom, jako je tesko da se pocetnici snadju on je vec za neki malo napredniji nivo.
 
ok, knjige i ostalo ok....
al covek je pitao oko kursa...
:)
u svakom slucaju, mislim, da koji god kurs odaberes, (specijalisticki) neces se pokajatai...naravno, ne ocekuj da ce ti oni ulivati znanje na kasicicu, potrebno je i tvoje zalaganje....
zaboravi stvari tipa 'radis u tehnickoj podrsci'
ako dobijes posao, u zavisnosti od usmerenja velika je verovatnoca da ces dobiti hard core posao :)
 

Slične teme


Back
Top