Ko je po vasem misljenju bolji Danko Lazovic ili Nikola Zigic

Ko je po vasem misljenju bolji Danko Lazovic ili Nikola Zigic

  • Danko Lazovic

    glasova: 7 21,2%
  • Nikola Zigic

    glasova: 26 78,8%

  • Ukupno glasova
    33
  • Anketa je zatvorena .
nratko:
Koliko ja vidim ti Bojane ni citati neznas! Ajde idi iz pocetka i citaj pa ces videti ko je postavio temu! I molim te nemoj vise da lupas!

Nisam mislio da si dosao sad na ovu TEMU nego na FORUM KRSTARICE uopste a vec si poceo da.....malo razmisljaj...
Ja sam pricam realno...a ti tvoje subjektivno misljenje mozes da iskazes ali pusti druge da pricaju i opet razmisli ko vise lupa..?
 
E, sad pošto sam glasao mogu i da kažem nešto.
Tema je za no comment.
Inače, ne volim ovakve teme, a ne volim ni kojekakva glasanja (naročito ona politička su mi smarajuća).
Glas sam dao Danku iz dva razloga.
Prvi je jer takav tip igrača mi se mnogo više dopada od tipa igrača u koje spada Žigić. Više mi se sviđa ta eksplozivnost i startna brzina koju poseduje Danko. Žigić je više skakač, a ne volim baš takav fudbal.
Drugi razlog je jer je pravi grobar i to cenim kod njega. :smile:
Sve ove prepirke koje idu: te on nije uspeo tamo pa ga šutnuli, te ovaj je mnogo bolji od onog, te ovaj ne igra za A reprezentaciju, a ovaj igra, te itd. su mi bezvezne. Dajte bre, ljudi kažite šta mislite uz jedan umereni komentar zašto tako mislite ili jednostavno no comment.
 
Ma ajde ljudi kakav je Danko igrac, otisao u inostranstvu i vratio se u partizan eheheh, to nije nikakav igrac nije cak ni mogo u holandiju da uspe a da ne pricam u nemackoj, moze samo za mladu reprezentaciju da igra, nema mesta u A za njega, sta ga duvate! U naj boljem slucaju zavrsice u rusiju! cenim grobare koji prate fudbal i glasali za zigica, ti ljudi poznaju dobro fudbal cim posteno odgovaraju! Inace ne kazem ja da je Danko los igrac, lepo decko igra ali nije dovoljno dobar da bi igro medju nasim naj boljim igracima u A reprezentaciju. On moze samo biti medju naj boljim u nasu ligu, ali nema nista da trazi u boljim klubovima u inostranstvu !!
Inace igraci kao Zigic su retki i zato su toliko potrebni kao sto je Koler bio potreban Ceskoj, na slobodne udarce ili korner traziti njegovu glavu i tu cak nemoze nista ni Nesta,Stam ili Rio Ferdinand protiv njega, spanci za kvalifikacije nisu znali sta da rade sa zigicom, retko su se borili protiv takvih igraca pa su se zbunili secam se Zigic je bio odigrao odlicnu utakmicu protiv takvog jakog protivnika, mnogo nam pomogao! I mora se priznati da ima isto dobar sut, kompletan igrac koji ima osecaj za gol, za mene je bolji igrac nego sto je Koler bio, i ako je Koler bio potreban Ceskoj ekipi koja je bila na samom vrhu evrope, Zigic ce biti nama jos potrebni! To je moja Logika !!
 

Back
Top