PLIVANJE

Ja obozavam plivanje i jednom ili dvaput mesecno kad imam vremena odem i isplivam se ceo dan na Tasmajdanu . Ma sport je mnogo dobar za sve delove tela , samo kad bi se imalo vise vremena :-( ...
 
Kad sam u formi mogu da dva puta dnevno isplivam po 3 km bez promene stila i tempa( stil je kraul,a tempo je dosta brz pa tesko ko moze da me prati svo vreme) ali zato posle toga ne mogu da skocim jer mi se ukoce skocni zglobovi al` na srecu to traje samo pola dana...
 
...plivanje ije izuzetno zdravo ako znas da plivas.....ako ne znas, bolje mojne da se qrchish, nego na klupicu sa penzosima na partiju saha....

....shto mrzim one scootere u Boki.....udaljis se malo od obale, odmah ti zuje oko glave....ne moze covek ni da pliva vise normalno...
 
Ja sam prosle godine postavio temu sa istim pitanjem ali mi niko nije odgovorio. I sada slicajno dodjem ovde kad ono ista moja tema.
I ja treniram plivanje i stvarno ga obozavam. Mene plivanje opusta i kada mi je najteze na treningu. Treniran 4,5 godina i zao mi je sto nisam ranije poceo da treniram.
 
I ja idem u skolu (i odlican sam) ali me to ne sprecava da idem redovno na treninge, a plivanje mi je najlepsi nacin opustanja posle ucenja.
Odakle si ti? Ja sam iz Uzica a treniram na Zlatiboru.
 
Painkiller_girl:
Ja mislim da je ovaj sport najzdraviji,ja se njime bavim i odlicno je!
Napisite mi misljenja o tome sportu!!! :lol:

Ja obozavam plivanje , sluzi mi za opustanje vikendom .... a posto im je u PINKI-ju otisla pumpa za vodu moram cekati da to poprave da mogu da isplivam nekih 20 duzina i to mi je sasvim dovoljno !!! ;-)
 
vidim da tu ima puno ljudi koji se bave plivanjem...ja takoder treniram plivanje vec 9 godina i super mi ide...dali netko ovdje trenira i naj tehnika mu je delfin ili kraul,,,aj ak vam nijentesko napisat neke svoje rezultate...pozdrav sviimmma
 
Moji rezultati:
100m kraul 57 sec.
50m kraul 24

S obzirom da nisam plivac vec vaterpolista, to nije lose. To su rezultati od juce i sada nisam u najboljoj formi, do kraja maja ce mozda biti bolje.
 
Ej ne znam da li me znate ali ja sam Ivan Lendjer,...meni su tehnike delfin i kraul,pa evo nekih mojih rez,...npr. 100 delfin 55,45
100 kraul 51,65
200 kraul 1;54.97
200 delfin 2;05.00,....nista posebno :)
 
Ja najvise volim kraul, pa prsno, delfin pa ledjno. A volim i mesovito. Ma volim plivanje uopste.
Moji rezutati su:
100 kraul: 1:04
50 kraul: 29
Znam za Ivana Lendjera, cuo sam za tebe i vidjao sam te na takmicenjima.
 

Back
Top