Vlade Divac i Večernje Novosti

Slobodance

Ističe se
Poruka
2.833
Vaše mišljenje o vesti da V.Divac nailazi (ponovo?)
na prepreke kada je hteo da postane većinski akcionar
V.Novosti...
Ja sam već kritikovao njegov stav "...želim da ulažem
u Srbiju,to je moja zemlja...da ljudi bolje žive..."
Ja mu ne sporim da je Srbin,ali ako se ON SAM izjašnjava
kao PATRIOTA,dobročinitelj...pa što ne podigne neku
SKROMNU firmu iz mrtvih svojim kapitalom ?
Nije nego-čovek bi hteo Knjaz Miloš ili V.Novosti !
Pa to su "brendovi" Srbije !
 
Slobodance:
Vaše mišljenje o vesti da V.Divac nailazi (ponovo?)
na prepreke kada je hteo da postane većinski akcionar
V.Novosti...
Ja sam već kritikovao njegov stav "...želim da ulažem
u Srbiju,to je moja zemlja...da ljudi bolje žive..."
Ja mu ne sporim da je Srbin,ali ako se ON SAM izjašnjava
kao PATRIOTA,dobročinitelj...pa što ne podigne neku
SKROMNU firmu iz mrtvih svojim kapitalom ?
Nije nego-čovek bi hteo Knjaz Miloš ili V.Novosti !
Pa to su "brendovi" Srbije !
Bez veze. On ima para i sad je loše što hoće da uloži u nešto već razrađeno, a ne da se bakće sa razbucanim firmama. Ne kažem ja, to bi bilo bolje za Srbiju, ali zameriti nešto ovako, to je suludo i zlobno.
 
On kao i svako ko ima novac i ambiciju za kupovinu firmi po Srbiji zeli da ima razradjenu i profitabilnu firmu kao garant ulaganja svog novca. Tesko da ce se neko baktati necim sto je propalo, jako je rizicno. Ipak, mozda je bolje da Srbin, nas covek kupi nase nego da dodje neko levi sa strane. Na kraju, zasto ne osnuje novo preduzece, is pocetka da krene ako ima lovu.
 
Slobodance:
Vaše mišljenje o vesti da V.Divac nailazi (ponovo?)
na prepreke kada je hteo da postane većinski akcionar
V.Novosti...
Ja sam već kritikovao njegov stav "...želim da ulažem
u Srbiju,to je moja zemlja...da ljudi bolje žive..."
Ja mu ne sporim da je Srbin,ali ako se ON SAM izjašnjava
kao PATRIOTA,dobročinitelj...pa što ne podigne neku
SKROMNU firmu iz mrtvih svojim kapitalom ?
Nije nego-čovek bi hteo Knjaz Miloš ili V.Novosti !
Pa to su "brendovi" Srbije !

ПА И ВЛАДЕ ДИВАЦ ЈЕ БРЕНД СРБИЈЕ !!! И ТО КАКАВ !!! МЕЂУ НЕКОЛИКО НАЈБОЉИХ НА ОВОМЕ ЈЕБЕНОМ СВЕТУ !!! 8-)

Ако је ко ЧИСТО зарадио паре у овој пропалој земљи ТО ЈЕ ОН ! И држава би требало чак да му изађе у сусрет и да буде срећна што се он не понаша као остали у емиграцији ...
 
kad neko ulaze pare gleda da to bude sa sto manje rizika
tako i divac ulaze u ono sto je sigurno i donosi profit
ali problem je u tome sto on hoce da kupi firme koje su neki vec pikirali
tako da im kvari racune
isto tako njegov novac je zarađen na posten nacin a odakle novac tim ljudima to je pitanje
 
Potrebno je napraviti sistem u kome ce se ceniti znanje, kreativnost i rad, a onda ce sposobni sami isplivati u vrh.
Takodje moraju se postaviti pravi rol modeli.
Upravo Divac moze biti jedan od njih, ali njih mora biti sve vise i u svim razlicitim poljima.
 
За сада је продаја Вечерњих Новости стопирана... Мада су скоро сви уредници смењени и постављени су нови... Тресе им се под ногама, а и опао им је тираж...Видећемо шта ће бити даље...мада је и мени Ок да то буде Дивац...
 
eremita:
ПА И ВЛАДЕ ДИВАЦ ЈЕ БРЕНД СРБИЈЕ !!! И ТО КАКАВ !!! МЕЂУ НЕКОЛИКО НАЈБОЉИХ НА ОВОМЕ ЈЕБЕНОМ СВЕТУ !!! 8-)

Ако је ко ЧИСТО зарадио паре у овој пропалој земљи ТО ЈЕ ОН ! И држава би требало чак да му изађе у сусрет и да буде срећна што се он не понаша као остали у емиграцији ...

slažem se
 
slayer:
За сада је продаја Вечерњих Новости стопирана... Мада су скоро сви уредници смењени и постављени су нови... Тресе им се под ногама, а и опао им је тираж...Видећемо шта ће бити даље...мада је и мени Ок да то буде Дивац...
Pa mora da im opadne tiraž kada ih ubijaju ovi listovi sa cenom od 10-15 din.
Još uvek je cena ispred kvaliteta.
 
slayer:
За сада је продаја Вечерњих Новости стопирана... Мада су скоро сви уредници смењени и постављени су нови... Тресе им се под ногама, а и опао им је тираж...Видећемо шта ће бити даље...мада је и мени Ок да то буде Дивац...
Naravno da je stopirana jer Vlade Divac ponovo zeli nesto u ovoj zemlji a on se ne uklapa u milje nesposobnih vacarosa i bitangi. Takvi ljudi ne oprastaju uspeh nekom kao sto je on. Vlade je zaradio novac kao covek i ocigledno nema mesta medju treceligasima.
 
Још летос је било приче да хоће Немцима да продају...А то би можа био фазон да очисте себи простор,па да га искористе за нешто друго...Вечерње су на ехтра месту...
Међутим код Дивца ме фасцинира једна ствар...Толико тога је уради за нас,нашу земљу...А власт се толико обрукала према њему...А он је и даље упоран...Мада би се могло очекивати да се понаша у синдрому типа "Ја сам атеиста,не верујем у Бога јер сам видео попа како се мрси на велики пост" А,Дивац и даље верује у Бога јер поп нема везе са његовом вером већ је његова вера у његовом срцу...Поп је само човек и ако се он огрешио о Бога и веру то иде на његову душу...

Тако се и наша земља није огрешила о Дивца јер њу чинимо ми...За време њихових утакмица смо се смејали,навијали,нервирали,плакали и славили и сваки пут их дочекали...И сваки пут били срцем уз њих на терену...
Тако да он не пада духом што лопове имамо на власти јер они нас не чине и они нисмо ми... Ми смо Србија... И нек му је са срећом.
 
Није никаква штета ако пукни и Новости а и Политика.
Па није ваљда сва со и поента новинарства у два листа?
Обашка што су више страначка гласила него било шта друго.
 
slayer:
Још летос је било приче да хоће Немцима да продају...А то би можа био фазон да очисте себи простор,па да га искористе за нешто друго...Вечерње су на ехтра месту...
Међутим код Дивца ме фасцинира једна ствар...Толико тога је уради за нас,нашу земљу...А власт се толико обрукала према њему...А он је и даље упоран...Мада би се могло очекивати да се понаша у синдрому типа "Ја сам атеиста,не верујем у Бога јер сам видео попа како се мрси на велики пост" А,Дивац и даље верује у Бога јер поп нема везе са његовом вером већ је његова вера у његовом срцу...Поп је само човек и ако се он огрешио о Бога и веру то иде на његову душу...

Тако се и наша земља није огрешила о Дивца јер њу чинимо ми...За време њихових утакмица смо се смејали,навијали,нервирали,плакали и славили и сваки пут их дочекали...И сваки пут били срцем уз њих на терену...
Тако да он не пада духом што лопове имамо на власти јер они нас не чине и они нисмо ми... Ми смо Србија... И нек му је са срећом.

Ма Дивац ми глуми неку примадону, оће каки неће каки.
Политика је продана, и колико сам сконто није променила уређивачку политику пуно, и даље су солидне новине, тако да и вечерње неби требале да се упропасте.
ЗА Србе у Р.С Вечерње и Политика су извор информација, код нас има само једна Србска новина ГЛАС СРБСКЕ. Тако да без Већерњи и Политике били би ограничени само на Глас Србске
 
Јесте да Дивац ради за ЦИА, али је брате наш, па што га толико зезају, исто као и Ребрачу, кад год хоће нешто да купи....хммм можда зато што то не купује за себе, него за неког другога можда...??
 

Back
Top