Kako narezati 11giga muzike na obican DVD

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
11 giga na 1 dvd moze na blu ray i vise a kako ja da surfujem netom a da se ne nakacim ni na sta niti kome sta da platim..cuj 11 giga na dvd ajde ljudi manite se fanrazija treba ti 3 dvd-ija cija je cena 30 din. komad a ti bi na jedan ajde ja cu da ti poklonim 3 dvd-ija..
Do skora se rezalo sam 700 Mb i to je bilo super sad kad moze 4.5 nasi bi ako ikako moze da se nabudzi 11 gb e ko nabudzi 11 giga na jedan ima sta oce od mene...
 
@Srednoskolac

Prvo i osnovno...

Nauci se lijepog ponasanja... niko ne voli uvrede.... Za divno cudo da je Red_Zmaja presao preko uvrede, mora da je bio dobre volje, drugo, valjda ni nick nisi napisao kako treba pa je serdnoskolac umjesto srednjoskolac..

Dalje, Ako vec hoces da imas sve na jednom mjestu, ona kupis ladicu da HDD i jos jedan HDD i smjestas sve na njega i posla skinute muzike od 11GB stavis u ormar i miran si..

Lijepo ti covjek rece.. Ne mozes da se pruzis vise nego sto je deka *cebe* velika/o.

Prema tome, odgovor ti je dat..
 
Kako da stavim 15 jaja u kutiju od 10?
:lol:
Salu na stranu.
Ti si u stvari pobrkao jednu stvar.
Mozes FILMOVE da narezes tako sto koristis program tipa dvd shrink i slicno i onda on ODBACI nepotrebne stvari (menije, govorancije i dodatke) i ostane ti samo film koji je velicine otprilike kao jedan klasican prazan DVD
Muziku ti hoces svu da stavis prema tome nemoguce jer ti nemas sta tu da odbacis. ne vrsi se kompresija nego odbacivanje nepotrebnih stvari. Uostalom vidim da si srednjoskolac pa probaj u svoj ranac da naguras 200 knjiga. Kad uspes to uspeces i 11GB da stavis na 4.7 :)
 
Momci ja vam zahvaljujem na jednoj lekciji vise,cak se i izvinjavam za uvrede,ja se ne sramim svog ne znanja,nisam znao pa sam pitao,imajte u vidu da sam pocetnik i jos puno toga treba da saznam,samo mislim da Red_Zmaja nije trebao tako da odreauguje,mozda su moja pitanja za vas glupa ali pomislio sam da je to moguce na neki nacin i dosao sam da pitam vas,one koji sto posto znaju,ali nisam ocekivao ovakve reakcije.
Pozdrav svima i jos jednom puno hvala!!!
 
Pod
1. Pitanje je bilo kako da narezem ja ti odgovorio
2. Ne znam sto si se nasao uvredjen dunuo si oprosteno ti je i nista idemo dalje
3. Da si pitao nesto ozbiljno pomogaobih ti sigurno ako znam
4. Posle odredjenog vremena teme pocnu da se ponavljaju posto ljudi ne koriste pretrazivanje a s druge strane neki pisu imena koja nemaju veze pa otezavaju pretrazivanje
5. Moras biti malo smireniji i nekad malo razmisliti pre nego sto pitas
NHF ;)
 
FLUID:
Šta pričate kako ne može? Mislim stvarno ste neupućeni.
Ja sam uspeo da narežem 11 GB na jedan DVD.
E, jbg. Samo što kad sam se probudio to nije bilo stvarno. :-D :-D :-D

Не кењај кад не знаш!!! :mad: :mad: Настави да спаваш, овде ниси користан...

купи BLU RAY / резач и двд,и онда можеш да режеш до 45 ГБ, а можеш да купиш dual-layer / double side па да режеш 2*9 ГБ'што је укупно мало мање од 18ГБ

Срећно
 
Logikom dakle 11gb je nemoguce narezati na 4.5/9gb dvd medij, medjutim imas soluciju da jos vise kompresujes pjesme frekfencija sa 44kHz da spustis na znatno manji nivo 22 ilil 11kHz i bitRate pjesme sa standardnih 128kbit/sec, na takodje znatno manji nivo.
Ovim putem gubis mnogo na kvalitetu, tako da ti savjetujem kupovinu 3 prazna
dvd medija i lagano bez za*ebancije narezi sve pjesme.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top