ISTINITE PRICE

Too HOT

Početnik
Poruka
3
Ne, nije kopija onih LOVACA, vec zelja da se nesto realno,opipljivo, sto ti se stvarno dogodilo i na tebe ostavilo trag podeli sa svima koji hoce da slusaju.. Moze da bude lepo, ruzno, pozitivno ili ne, davna proslost ili trenutna stvarnost..
Kako se od domacina ocekuje da probije led, ovog puta nista od toga...Pravila su tu da se ruse.. :wink: .
Dakle, ja cekam prvu pricu, a onda sledi i moja exluzivna ispovest...
 
Lep pokusaj,za svaku pohvalu,mada je bilo i ranijih pokusaja...Ne znam,nije moje to.A ovo,mora ti kazem nesto:Zar mislis da je u Lovackim pricama sve neistina?Nije! 80 % jeste,20 % nikako nije.E,tih 10 % valja naci.....
 
DON:
Nije! 80 % jeste,20 % nikako nije.E,tih 10 % valja naci.....

Ne mogu da ne primetim da t matematika nije jaca strana... Ili si to hteo da se nasalis :roll: ;)

U svakom slucaju, ima i u lovackim pricama istine... A i ovde, napisace par ljudi ponesto, i onda ce krenuti utrkivanje u tome ko je imao najromanticniji vikend na svetu... I zavrsice se kao lovacka prica...

Tako da ovaj topic tesko da ce uspeti, ali je lepa ideja... Ipak se isuvise laze na internetu.

Poz.
 
Yap,taman da ispravim,kad ono,dezurni posmatrac gleda.Ok,moja greska,20 % je trebalo,ne 10%.
Namerno nisam hteo da primetim da je bilo vise ovakvih pokusaja,jedan ovakav Topic je postavila i Blondika svojevremeno...pogledaj malo,mene mrzi.I naravno,ovaj ce se veoma brzo pretvoriti u Lovacke price(al kopiju samo) ili zavrsiti sa neka 20-30 posta.A znas zasto?Nikom nije stalo do istine.Svi vise vole dobru laz od lose istine.
 
he he... 'bes me kad sam perfekcionista (ili po domacem: cepidlaka ;) )...

Inace, sad primetih... srecna hiljadarka! ;)

A evo nesto istinito... ma koliko banalno zvucalo, najlepsi momenat koji pamtim u zivotu je kad sam imao nekih 10-11 godina, i kad me je tadasnja velika 'ljubav' poljubila u obraz na njenom rodjendanu... bio sam u oblacima mesec dana... I to je ujedno i JEDINA lepa stvar koje se secam iz tog perioda mog zivota... I uvek cu se secati, jer je to meni neopisivo mnogo znacilo...

No, ne nadam se da ce biti ovde mnogo iskrenih postova... Dakle... Back to the hunting stories ;)

Poz.

P.S. Zaista je zalosno to sto kod vecine ljudi vazi: I najgora laz je bolja od najprostije istine!
 
Incognito:
he he... 'bes me kad sam perfekcionista (ili po domacem: cepidlaka ;) )...

Inace, sad primetih... srecna hiljadarka! ;)

A evo nesto istinito... ma koliko banalno zvucalo, najlepsi momenat koji pamtim u zivotu je kad sam imao nekih 10-11 godina, i kad me je tadasnja velika 'ljubav' poljubila u obraz na njenom rodjendanu... bio sam u oblacima mesec dana... I to je ujedno i JEDINA lepa stvar koje se secam iz tog perioda mog zivota... I uvek cu se secati, jer je to meni neopisivo mnogo znacilo...

No, ne nadam se da ce biti ovde mnogo iskrenih postova... Dakle... Back to the hunting stories ;)

Poz.

P.S. Zaista je zalosno to sto kod vecine ljudi vazi: I najgora laz je bolja od najprostije istine!

Nema veceg perfekcioniste od mene,veruj mi to,jednog dana ta ce mi,dal je to osobina?...doci glave.
Nisam ni primetio da je 1000-arka :shock:
Spremao sam text jedan za 1000-ti i da se oprostim od Foruma,sad cu cekati neki drugi "jubilej"...

Rekoh ja Jovani,kod nas se u 10 -oj sticu prva iskustva,hahhahahhahahhaha.......

Istina je moj Inco,nesto sto se ne da sakriti.Kad tad,ispliva.Ovde,istinu ne moras traziti,sama se pokaze.Retko,al se pokaze.I kad se pokaze,onda se razocaras,onda shvatis,da zivot ama bas svakog dana servira po jedan shok.Za mene je bar bio shok kad sam saznao nesto.Da je moguce,moguce je.Uverio sam se...na licu mesta.No...mani ti mene,pruzimo prilikuovom topic-u...pa kud podje,nek ga vetri dalje nose...........
 
dobro receno:)
DOZIVIM NAJLEPSI VIKEND
I POSLE TOTALNI KOLAPS;)
previse je lazi u ljudima! jednom im poverujes i sebe povredis: dali ljubavi postoji danas?
verovatno ne
ili se ljudi boje
!
PODJEM OD SEBE :
POKLONIS NEKOM LJUBAV A ON TE POVREDI DO KOSKE!
BOLJE JE NEKAD BITI SAM NEGO ZIVETI SA LAZIMA OKO SE
BE
idemo dalje!
ZIVOT SE UCI CELOG ZIVOTA!
:D
 
moje najlepse uspomene i danas traju;)
u srednjoj skoli sam zavolela decka
koji ima najvece srce i ljubav na svetu!
I DANAS KADA CUJEM PESMU
SVE JE NEOBICNO AKO TE VOLIM
rado se secam lepim uspomena!
prva ljubav ostaje u tebi
dok tvoje srce kuca!
PRVA LJUBAV ZABORAVA NEMA!
mada se desava da se covek i u zrelijim godinama zaljubi
ali to bivaju ljubavi u pogresno vreme
i na pogresnom mestu!
sve svoje ljubavi cuvam duboko u sebi
i srecna sam zbog toga!
NA ZALOST ZIVIM SAMO OD LEPIH USPOMENA!
:cry:
 
Sta je ovo? Samo toliko malo poruka i to uglavnom chat izmedju DON-a i Incognita..? Anyway, pozdrav za njih dvojicu i hvala na podrsci! A vi ostali,razocarali ste me
Ali bez obzira na to , ja svoje obecanje ispunjavam i
evo moje price-
ZALJUBILA SAM SE :roll: u nekoga koga sam upoznala preko Krstarice, i to je bese ljubav na prvi TOPIC.
A vec sam se oprostila od tog dobrog, starog osecaja, onako slomljena srca i razocarana u sve sto je musko ili sto se tako zove.
Odmah su nam se sudarile energije i posle prvobitne sumnjicavosti, shvatili samo neke stvari i dogovorili vidjenje face to face. Od momenta kad smo se ugledali NE RAZDVAJAMO SE vec dva meseca ima i nemamo nameru da se razdvojimo ikad. Ovo mozda zvuci kao reklama za forumsko upoznavanje , ali je ziva istina i zato ljudi- upoznajte se , ne samo putem poruka nego i uzivo, jer nemate sta da izgubite. Cak i ako shvatite da to nije to, uvek vam ostaje neko ko moze da vas saslusa bolje od bilo kog srinka.
Eto to je to , mislite o tome...
 
MILICA_SD:
dobro receno:)
DOZIVIM NAJLEPSI VIKEND
I POSLE TOTALNI KOLAPS;)
previse je lazi u ljudima! jednom im poverujes i sebe povredis: dali ljubavi postoji danas?
verovatno ne
ili se ljudi boje
!
PODJEM OD SEBE :
POKLONIS NEKOM LJUBAV A ON TE POVREDI DO KOSKE!
BOLJE JE NEKAD BITI SAM NEGO ZIVETI SA LAZIMA OKO SE
BE
idemo dalje!
ZIVOT SE UCI CELOG ZIVOTA!
:D

Poklonjena ljubv u celosti i to za jedan vikend ...
ccc...kako se to radi ? Zavolis nekog za tri dana , ja bre probao pa mi nije poslo za 10 godina u toj meri.Da se nisi ti malo preracunala u danima ili u kolicini ljubavi koju si dala ?
Bas te briga , bilo ti je lepo i mozda se cak i ponovi .Glavu gore i samo veselo :)

Viva la Kondomcic :)
 
Stari Lisac:
MILICA_SD:
dobro receno:)
DOZIVIM NAJLEPSI VIKEND
I POSLE TOTALNI KOLAPS;)
previse je lazi u ljudima! jednom im poverujes i sebe povredis: dali ljubavi postoji danas?
verovatno ne
ili se ljudi boje
!
PODJEM OD SEBE :
POKLONIS NEKOM LJUBAV A ON TE POVREDI DO KOSKE!
BOLJE JE NEKAD BITI SAM NEGO ZIVETI SA LAZIMA OKO SE
BE
idemo dalje!
ZIVOT SE UCI CELOG ZIVOTA!
:D

Poklonjena ljubv u celosti i to za jedan vikend ...
ccc...kako se to radi ? Zavolis nekog za tri dana , ja bre probao pa mi nije poslo za 10 godina u toj meri.Da se nisi ti malo preracunala u danima ili u kolicini ljubavi koju si dala ?
Bas te briga , bilo ti je lepo i mozda se cak i ponovi .Glavu gore i samo veselo :)
:roll: :lol:
Viva la Kondomcic :)
 
e lisac!
NE ZALIM
VREDELO JE.samo me boli sto sam uspanicila
i uplasila coveka prevelikom ljubavlju!
SADA ME IGNORISE. verovatno prebira po srcu!
ljubav na prvi pogledd moze vrlo jako da boli!
nadam se da ce mi oprostiti i razumeti;)
bez obzira na sve uvek cu ga voleti:
VREDNO JE I PATNJE I BOLI
ALI VOLECU
 
MILICA_SD:
e lisac!
NE ZALIM
VREDELO JE.samo me boli sto sam uspanicila
i uplasila coveka prevelikom ljubavlju!
SADA ME IGNORISE. verovatno prebira po srcu!
ljubav na prvi pogledd moze vrlo jako da boli!
nadam se da ce mi oprostiti i razumeti;)
bez obzira na sve uvek cu ga voleti:
VREDNO JE I PATNJE I BOLI
ALI VOLECU

Ma Milice bice sve u redu!
I ne pokusavaj da uvek naidjes na odobravanje, razumevanje i podrsku od strane drugih,(posebno na forumu, cast izuzecima) jer SAMO TI I TVOJE SRCE znate detalje, a ostali su manje bitni...Ako ga volis bori se za njega, ne dozvoli da prodje mnogo vremena da ne bude posle kasno...

Pozdrav
 
u pravu ste obe;(
boricu se samo ako se bori i druga sztrana!
vreme je ´najbolji lek za sve!'

ILI OJACAS ILI PUKNES!
:
roll: :P
LJUBAV JE LEPA DOK SE CEKA
I ODE SEBE NAGOVESTAJ DA;)
kissssssssss
 

Back
Top