pomozite ali brzo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
lolla:
Kapljica:
Anonymous:
Anonymous:
Kapljica:
U mom odeljenju postoje dve fukse/oprostite ako sam vulgarna/i zadaju mi velike muke.Meni se svidja jedan decko iz mog razreda ali one se stalno umesaju i ja nikako da se smuvam s njim.On zna da mi se svidja ali one mu pune glavu lazima i on im veruje.Kako da ih spustim na zemlju?Htela sam da se pobijem sa njima ali bi me izbacili iz skole.Pomozite ali brzo :cry:

e je l si gledala ameliju pulen? ima i ovde na forumu slichna prica! E pocni tako da mu pises da ne zna ko je i da mu pravish male fore (pozitivne) i onda kad se zaintrigira onda polako da otkrijesh ko je. eno citaj na forumu imaju teme

u ljubav i sex, malo starije teme!
E ne razumem sta si mislila pod tim.Sta si htela da kazes da sam ja neka bebica od 10meseci
Meni bash tako i delujesh... :twisted:
Mozda te je uvredilo ono "fukse" pa si zato tako nadrndana
 
U mom odeljenju postoje dve fukse/oprostite ako sam vulgarna/i zadaju mi velike muke.Meni se svidja jedan decko iz mog razreda ali one se stalno umesaju i ja nikako da se smuvam s njim.On zna da mi se svidja ali one mu pune glavu lazima i on im veruje.Kako da ih spustim na zemlju?Htela sam da se pobijem sa njima ali bi me izbacili iz skole.Pomozite ali brzo :cry:

Znam, dizem temu iz mrtvih.
Ali moram da se nasmejem.
Tuca, tuca, tuca!!! :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top