Jupiter

U kom znaku Vam se nalazi Jupiter?

  • Ovnu

  • Biku

  • Blizancima

  • Raku

  • Lavu

  • Devici

  • Vagi

  • Škorpionu

  • Strelcu

  • Jarcu

  • Vodoliji

  • Ribama

  • Ovnu

  • Biku

  • Blizancima

  • Raku

  • Lavu

  • Devici

  • Vagi

  • Škorpionu

  • Strelcu

  • Jarcu

  • Vodoliji

  • Ribama


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Vise od jednog braka...mozda i od dva....
sve zavisi kakve aspekte pravi....trebalo bi da daje sretne okolnosti kada je partner u pitanju....ali aspekti su bitni...
Privlace te intelektualni tipovi....
 
svetlanke:
sreca u braku, stariji partner, obrazovan, moguce stranac i verovatno bogat....a ako ti je vrh 7. kuce u blizancima, onda moguca 2 braka.
.......lepo, lepo.......
a ako je jupiter u 12. kuci na 24 stepenu bika? i jos nesto, kako u natalnoj karti vidis da li je neka planeta retrogradna?
hvala
 
glupisnupi:
Vise od jednog braka...mozda i od dva....
sve zavisi kakve aspekte pravi....trebalo bi da daje sretne okolnosti kada je partner u pitanju....ali aspekti su bitni...
Privlace te intelektualni tipovi....

Jupiter opozicija Neptun
Mesec sextil Jupiter
Jupiter konj Midheaven
 
svetlanke:
!!!!???? kako moze da ti jupiter bude u konjukciji sa midheaven-om ako je u 7.-oj kuci???!!! ti si nesto pobrkao/la! midheaven mora da bude pocetak 10. kuce, te stoga...shvatas....

jeste, zbunila sam se, greska,,, jupiter u kvadratu sa midheaven- om, eto. Greska ispravljena!
 
Ukratko a ono sta ja mislim je...
Zablude kada je partner u pitanju.....pazi da ne budes prevaren(a) u bilo kom vidu....ovo ne mora da bude samo tvoj bracni partner ...bilo kakva partnerska veza....ortakluk....ali najpre ljubav....
Zbog te persone ti ces u jednom trenutku...i ne samo u jednom...biti u stanju da ostavis sve...svoj posao karijeru ..svoje ciljeve..i posvetis se samo njemu...to se provlaci kroz ceo tvoj zivot.....
ali i ovo je glupo sto ti sada pisem jer prvo ja ne znam nista a drugo treba imati pred sobom celu kartu i tek onda mozes sklopiti sve kockice....ne ovako na osnovu tri aspekta....mozda uopse nisam u pravu....znaci uzmi ovo sa rezervom


Jupiter ti donosi srecu tamo gde se pojavi...ali isto tako...bujanje pa cak i bujanje maste ako je sa neptunom u korelaciji kao u tvom slucaju.....bojim se samo da zmuris pred nekim stvarima?
Ma zmurim i ja ne brini ...ali cisto me zanima....
 
Jao....ne znam...ne vredi ti to tako...pre svega puno se razlikuju muska i zenska vaga a drugo opet ti aspekti...dosadna sam znam ali mislim da je to vaznije nego sam znak...
ali u svakom slucaju nebi nas preporucila:O)
Zeznuto je to ,jer vidis kazu recimo za moj primer posto je toliko planeta u prvoj kuci i taj pluton na asc....da mogu slobodno da citam karakteristike skorpije...e sad......a opet sa druge strane kazu da dupla vaga podseca na ovna.....i mogu ti reci ima tu neke istine ,jer sve one gluposti koje citam o vagama ..kao neodlucne ovo ono....uopste ne stoje barem ne u mom slucaju....uvek znam sta hocu ...ma i pre nego sto hocu ja znam da hocu :O) ili necu.....
 
glupisnupi:
Jao....ne znam...ne vredi ti to tako...pre svega puno se razlikuju muska i zenska vaga a drugo opet ti aspekti...dosadna sam znam ali mislim da je to vaznije nego sam znak...
ali u svakom slucaju nebi nas preporucila:O)
Zeznuto je to ,jer vidis kazu recimo za moj primer posto je toliko planeta u prvoj kuci i taj pluton na asc....da mogu slobodno da citam karakteristike skorpije...e sad......a opet sa druge strane kazu da dupla vaga podseca na ovna.....i mogu ti reci ima tu neke istine ,jer sve one gluposti koje citam o vagama ..kao neodlucne ovo ono....uopste ne stoje barem ne u mom slucaju....uvek znam sta hocu ...ma i pre nego sto hocu ja znam da hocu :O) ili necu.....
e koma si.... :D
ovome je mesec u strelcu......
 
Cleo ako tebi momak pretstavlja Jupiter, pa to je normalno da je povucen.
Kazes da je u 12 kuci, samoce, odricanja.Pa jos na stepenu riba, pa jos na Algolu.
Samo neznam gde si povezala da se to radi o tvom momku?
Il ja nisam povezala...nemam pojma.
 
glupisnupi:
Ma ne bre....nije to njen momak......ovo je neka dupla vaga sa Mesecom u Strelcu (incognito :O)
...a njen mladic je Devica
....ako sam dobro razumela
super si ti razumela, samo sto niko ne zna tu pricu......sad znaju. Dakle, Kazanova ova vaga ili ne?
 
saznaj aspekte pa ce mo da vidimo....smesno je ovako....
ono sto jos znam za muskarca sa Mesecom u strelcu je da ga privlace strankinje .....ali stvarno trebaju nam podaci ...jer ako ti kazes da je povucen...tralala.....da vidimo...mozda sve ovo sto ja lupam nema veze..
 
jedem_skorpije_za_dorucak:
Cleo ako tebi momak pretstavlja Jupiter, pa to je normalno da je povucen.
Kazes da je u 12 kuci, samoce, odricanja.Pa jos na stepenu riba, pa jos na Algolu.
Samo neznam gde si povezala da se to radi o tvom momku?
Il ja nisam povezala...nemam pojma.
dobro........i sta sad to sve govori o njemu? :D
 

Back
Top