Numerologija - broj 3

  • Začetnik teme LEPA JARICA
  • Datum pokretanja
LEPA JARICA:
ja sam trojka. :lol: mislim da je to najbolji broj,najduhovitiji,sarmaniniji,umetnicki nastrojen."lud"......ja sam 13.1.1987

umetnichki nastrojen...duhovit...sam nick govori...brateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
 
alexandra011:
LEPA JARICA:
ja sam trojka. :lol: mislim da je to najbolji broj,najduhovitiji,sarmaniniji,umetnicki nastrojen."lud"......ja sam 13.1.1987

ti si:

1+3+1= 5 (ovo je tvoj licni broj, vrlo bitan za tvoj bioritam)

1+9+8+7=25 =7 (generacijski)

5 + 7 = 12 = 3 (sudbinski)

ovo ti pisem da bi znala da koliko je za tebe vazan broj 3, vazan je i broj 5...
koliko znam i petica je veliki avanturista,energetska bomba...3 i 5 su jako slicne
 
Po kojim kriterijumima smatras da je broj 3 najbolji? Sta podrazumevas pod pojmom "najbolji"?

Svaki broj je OK. Svako od nas ima svoj cilj u zivotu, glavni zadatak, smisao postojanja i slicno. Ne mislim da je neki broj najbolji. Vecina vas ovde na forumu su mladje osobe (mislim mladje od mene, imate manje od 25 godina) i ipak treba jos dosta toga da naucite u zivotu i o zivotu. Mora se svakodnevno i mukotrpno raditi na sebi na sve moguce nacine, sto intelektualno, sto fizicki, psihicki i slicno. Uvek pokusavajte da budete u svakoj situaciji sto vise objektivni i realni.

* * *

sad moram da idem, ali bih zelela da nastavimo razgovor o ovoj temi za kojji dan... Ako si Lepa Jarice za...

Pozdrav,
Ksenija.
 
Xena 977:
Po kojim kriterijumima smatras da je broj 3 najbolji? Sta podrazumevas pod pojmom "najbolji"?

Svaki broj je OK. Svako od nas ima svoj cilj u zivotu, glavni zadatak, smisao postojanja i slicno. Ne mislim da je neki broj najbolji. Vecina vas ovde na forumu su mladje osobe (mislim mladje od mene, imate manje od 25 godina) i ipak treba jos dosta toga da naucite u zivotu i o zivotu. Mora se svakodnevno i mukotrpno raditi na sebi na sve moguce nacine, sto intelektualno, sto fizicki, psihicki i slicno. Uvek pokusavajte da budete u svakoj situaciji sto vise objektivni i realni.

* * *

sad moram da idem, ali bih zelela da nastavimo razgovor o ovoj temi za kojji dan... Ako si Lepa Jarice za...

Pozdrav,
Ksenija.
naravno da sam za to da nastavimo.pa trojka je najveselija,optimista,dosta je opustena,neozbiljna,dobra....
imam knjigu o numerologiji.i dosta sam tu naucila.kao sto je vrhunac,izazov,br.srca... :wink: pozdrav
 
e, a kako se to racuna sa imenom i prezimenom? ustvari ono stome zanima je koliko je slovo ć? to ne mogu da nadjem na internetu :)
a evo ti nesto za broj 3.
3 is the most playful of all numbers. It is creative, inspirational and motivating. Self-expression and communication are its central qualities. It is a happy-go-lucky number, and is both optimistic and enthusiastic. Its energy is expansive and outward moving, and often scattered. It uplifts those around it; it enjoys life and doesn't take things too seriously. It is the sunshine number.
 

Back
Top