CHELSEA-LIVERPOOL!!

Pa ne vidim kako ova tema moze nekom da smeta....onome kome se ne svidja ne mora da je komentarise i tako...tako da .pissbottleman.....

Verujem da ce Liverpool da dobije...ipak treba mu pobeda da bi ostao u trci za tim drugim mestom
 
Ima gomila nepotrebnih tema i to naravno smeta...aj' sad cu ja svaki vikend za svaku utakmicu italijanskog prvenstva da otvaram posebnu temu pa cu vidim kako ce da ti bude,kad ne mozes da nadjes neku temu...

Ima tema o liverpulu,ima tema o engleskom prvenstvu i aj ti meni sad reci,cemu ova tema?
 
PA SMETA MI ZATO STO POSTOJI TEMA O LIVERPULU I O PREMIERSIPU !!!
I ZATO STO OVO ZNACI DA SVAKO MOZE DA OTVORI TEMU O BILO KOJOJ UTAKMICI POSEBNO,STO NIJE NORMALNO !!!!
STO IMA GOMILA NEPOTREBNIH TEMA I STO SE STALNO TAKVE OTVARAJU !!!

i nema sta sto meni smeta,kazem ti da je mod tu bila bi zakljucana bez ikakve rasprave...tema je jednostavno nepotrebna...i nije jedina...
 
Ja te ne razumem, ako ti smeta ta tema, ako ti se ne svidja, ako je ne gotivis, prosto je zaobidji i iskuliraj...ima ljudi kojima je ova tema OK i koji ce da pricaju...a ako tebe to ne zanima...CAO!

Mene ne zanima AMERICKI FUDBAL i ne idem na tu temu iako su je postavilian temu FUDBAL-a..

Prosto i jednostavno!


Samo se plasim da ne bude 0-0, ovima nedostaje Drogba a Liverpool je ce da defanzivno...
Nadam se da ce Reds-i da pobede Chelsea
 

Back
Top