BEST OF THE BEST

Koju od ovih serija smatrate najboljom


  • Ukupno glasova
    48
  • Anketa je zatvorena .
"Alo Alo", "The Simpsons", "Will and Grace" su najbolje od ponuđenih izbora. "South Park" je dobar kada ste besni. "Friends" je u početku bila dobra, ali je kasnije postala dosadna. "Lost" nisam gledao dovoljno da bih zaključio. O "Charmed" ne želim da govorim, jer ću nekog uvrediti.
 
The Simpsons - super
Alo Alo - tesko sranje
South Park - bez konkurencije
Lost - nisam gledao
Charmed - nisam gledao
Vil i Grejs - tesko sranje
Friends - u pocetku dobra serija. posle je bila u fazonu pa smejte se ljudi pobogu molimo vas
 
Friend:
Bilo bi lepo kad bi samo glasali i obrazlozili svoj glas, a ne da serije koje niste gledali nazivate sranjima.
meni se cini da sam naveo koje serije nisam gledao
vil i grejs je prekopirani h-umor iz mnogobrojnih serija
alo alo se sastoji iz jedne epizode koja se ponavlja u nedogled
glupave fraze
i zasto nisi stavio mucke
 
Friend:
Mucke su klasican engleski humor. ,,Gledajte me ja sam glupi ruzni englez zar to nije smesn. Ha Ha Ha Ha HA"

GLUPOST

Ovo iznad boldovane reči definitivno jeste,jedna od najvećih koje sam pročitao na forumu i to ni manje ni više nego od nekoga ko obožava seriju Friends,mis'im...

Inače,od ponuđenih ubedljivo najbolja serija je South Park,,inteligentna satira,bez oblandi.
 
Friend, ako ti nabrojis serije koje se samo tebi svidjaju, i nazoves anketu BEST OF THE BEST, cemu onda to?
A i ove teme pocinju da bivaju glupe, jer nikad neces moci da nabrojis sve serije, i da zadovoljis svakoga, plus ne mozes da poredis vecinu serija...
 
maniaccc:
Friend, ako ti nabrojis serije koje se samo tebi svidjaju, i nazoves anketu BEST OF THE BEST, cemu onda to?
A i ove teme pocinju da bivaju glupe, jer nikad neces moci da nabrojis sve serije, i da zadovoljis svakoga, plus ne mozes da poredis vecinu serija...

Da sam stavio serije koje volim anketa bi imala 4 opcije.
 
Dvoumio sam se izmedju Simpsonovih i Alo,alo i na kraju su prevagnuli Simpsonovi...
Sto lepo ne prave ankete gde mozes da izaberes dve ili tri opcije, a ovako moram da se sekiram sto za nesto nisam glasao...ali sekiracija brzo prolazi :D :D
Sto niste stavili Monti Pajtona???
 

Back
Top