UKIDANJE 063 BROJEVA???

Koristis i dalje kredit otaje tvoj samo neces moci da uplatis u posti, banci. Moraces i oci kupiti u trafikama naravno po nesto visoj ceni. Prestaje prodaja jer su im blokirali racun koliko sam ja ukapirao jer mnogo nerazgovetno objasnjenje ako je neko drugacije ukapirao neka se izjasni

Cekam Vodafone
 
Od 08.02. pocinju da se prodaju nove dopune.S obzirom da imam trafiku i prodajem dopune necu se dobro provesti.Ako ne prodas dopune do cetvrtka mozes ih baciti.Kredit koji imas na telefonu ti ostaje.Elektronski ne mozes dopuniti 063 ni u trafici,banci,posti,njihovim poslovnicama.Blokirali su im racun.Totalni raspad sistema!!!
 
predoliki:
Od 08.02. pocinju da se prodaju nove dopune.S obzirom da imam trafiku i prodajem dopune necu se dobro provesti.Ako ne prodas dopune do cetvrtka mozes ih baciti.Kredit koji imas na telefonu ti ostaje.Elektronski ne mozes dopuniti 063 ni u trafici,banci,posti,njihovim poslovnicama.Blokirali su im racun.Totalni raspad sistema!!!

Otkad to ne moze e dopuna?! Ja sam bas skoro dopunio tako
 
ma niko nije sjebao mobtel,prodace ga drugim indijancima...to je uradjeno da bi Bogija sjebali....inace sve ce biti ok sto se mreze tice,to znam sigurno bar u neko naredno vreme,tj.dok ih neko ne kupi,onda ko zna.....?
 
Prijatelj koji radi u Mobtelu (ako se jos tako zove), kaze da necemo izgubiti nase brojeve. Uskoro ce se resiti situacija oko vlasnika ali to na korisnike nece uticati barem u smislu gubitka brojeva i trenutnih kredita. Inace od skoro mozete uplatiti skype kredite u srbiji, te vam savetujem da predjete na VoIP. Vise informacija na www.381.somee.com
 
Ljudi, ja bih vam svima lepo preporucio da uradite jednu od ove dve stvari:
1. Batalite mobtel dok jos mozete, predjite na mts. Mnogo je jeftiniji.
ili
2. Ako vec hocete da ostanete na mobtel, onda uzmite neki post-paid paket. Verujte mi, mnogo se isplati. Ja imam Mobi Junior. U osnovi kosta 150 din. Doduse nema bog zna sta besplatno, ali koliko ga trosim, racun mi ne prelazi 400 din. Razmislite.
 
cvele2:
Ljudi, ja bih vam svima lepo preporucio da uradite jednu od ove dve stvari:
1. Batalite mobtel dok jos mozete, predjite na mts. Mnogo je jeftiniji.
ili
2. Ako vec hocete da ostanete na mobtel, onda uzmite neki post-paid paket. Verujte mi, mnogo se isplati. Ja imam Mobi Junior. U osnovi kosta 150 din. Doduse nema bog zna sta besplatno, ali koliko ga trosim, racun mi ne prelazi 400 din. Razmislite.
Mnogo jeftiniji?!
Poruka na Mobtel je 1.70, a na MTS 3.00, plus shto kod kuce mogu da se upishkim dok nadjem mrezu MTS, a Mobtela ima skoro svuda, tj. svuda u mojoj kuci i izvan nje, gde nekada MTS nije mogao da pripari. Ne menjam Mobtel!!!
 

Back
Top