Microsoft visual fox pro v6.0

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bulma2005

Zainteresovan član
Poruka
167
Pozdrav svima, ja sam danas bio u dva CD shopa, jedan od ta dva pomenuta je i "cuveni" VukSoft u Loznici, u potrazi za dva CD-a:

- Visual Basic V6.0, i
- Microsoft Visual Fox Pro V6.0

I u oba CD sopa su mi rekli (doslovce) da su bacili te CD-ove (nemaju ih vise) jer iste NIKO nikad nije trazio!!! I stoga ih sada (vise) nemaju u prodaji!!!

Na moje pitanje a gde (drugde) mogu da ih nadjem, odgovorili su mi - u nasoj zemlji - nigde!

Da li je to moguce, je l to zaista svi CD shopovi drze samo "igrice", "pucacine" i filmove, i... uglavnom... otud sam postavio ovaj post...

Ako neko slucajno ima instalacionu od makar jednog (pozeljno od oba!) CD-a koji mi trebaju, molim Vas da mi narezete primerak i ako mozete isti da posaljete na sledecu adresu:

Branislav Gavric
Post Restant Mali Zvornik
15318 Mali Zvornik.

Ako je potrebno da platim za ove diskove, voljan sam platiti do 5 Eura po CD-u, mozete poslati na ovu adresu da platim pouzecem (vama se vraca novac postom) posto sam iz Zvornika iz BiH i nije mi bas zgodno :) dolaziti u BgD...

Srdacno
Branislav Gavric
 
Red_Zmaja:
Zar to nije piraterija a koliko znam to je ovde zabranjeno...a sto ce ti visual fox pro bas me zanima sta bi s njim?

Ovde zabranjeno... Dobro, pa lepo sam isao u CD shopove koji su iste diskove BACILI... Zato sam OVDE... Osim ako ti znas neko BOLJE mesto gde bih s tim u vezi MOGAO da BUDEM???

Kako piraterija?? Ti kao imas ORIGINALAN Win98 ili WinXP instalacioni CD?! Ajde molim te!!!

Treba licno meni i par mojih koleginica na poslu jer par programa iz oblasti knjigovodstva (koje imam u backupu) sada ne mogu da rade jer da bi radili na racunar treba prvo da se instalira taj jad (FoxPro) pa onda da vratim sam (knjigovodstveni program) iz backupa ... A morali smo puci FORMAT na tih (par) racunara a nisam imao ovo u vidu tako da se sada rodila potreba za instalacionom od FoxPro-a!!! Eto, zato mi treba, sta da radim!!!

Poz!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top