ZAMRZAVANJE

shadowBG

Obećava
Poruka
100
Sta mislite da li uopste ima sanse da se ljudi zamrzavaju ...pa kasnije "otkrave"...otope...pa da nastave da zive?????

npr. bolestan se zaledi..pa kad se pronadje lek odmrzne?

sta mislite o tome?:-?
 
U Amerci vec postoji firma za zamrzavanje,ali naravno posle smrti.Tako i da te neko odmrzne za 1000 godina ne znam sta mogu da rade sa tobom,sem da te prepariraju,sto bi mogli i sad.Uslov zamrzavanja je da ostavis na racunu ili da tvoja porodica placa 20000 $ godisnje za odrzavanje.Cisto uzimanje para za naivne budale.
 
Citao sam nesto o tome, ako se dobro secam zamrzavaju samo glavu pokojnika.

Valjda samo u Americi ima dovoljno budala sa dovoljno para za takve gluposti.

No kako nas narod kaze "dok ima ovaca bice i sisanja".
 
ja sam citala da je moguce zamrzivanje...samo mislim da je to bilo ono - ne zadugo...
zar ne cita te politikin zabavnik? bila je prica o detetu koje se prakticno zamrzlo u nekom jezeru i tako bila u vodi 2-3 sata dok se mati nije zapitala gde joj je dete. i na kraju kad su je nekako odmrzli srce joj je nastavilo da kuca bez problema.
mozda mogu da lede tela i na duze - ali verovatno treba svasta da se potrefi...
 
shadowBG:
Sta mislite da li uopste ima sanse da se ljudi zamrzavaju ...pa kasnije "otkrave"...otope...pa da nastave da zive?????

npr. bolestan se zaledi..pa kad se pronadje lek odmrzne?

sta mislite o tome?:-?
Sad trenutno nema mogucnosti da se tako nesto izvde,al ti se zamrzni i cekaj da nauka napreduje.Napisi testament da te odlede kad tako nesto bude mogucno.:-D
 
...ma ko zna...ja mislio da ce na mesecu da naprave koloniju ( kupolu sa mnogo cveca i biljcica koje prave kiseonik..a mi t uzivimo)....a oni nesto odugovlace...tako je i sa svim....tako da ledjenja nece sigurno biti skoro...ko zna....:)
 

Back
Top