Duzina i pripadnost

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li vi verujete da neki narod u globalu duze yebe od onog drugog. Jer cesto sam imao prilike cuti kako Bosanci mogu yebati dva sata.

I zakljucak koji sam izvukao iz toga ako stvarno mogu da je to sto ustvari njima treba 1 sat i 50 minuta dok uopste skontaju da yebu. :lol: :lol:

Sta vi mislite?
 
sinnke:
Da li vi verujete da neki narod u globalu duze yebe od onog drugog. Jer cesto sam imao prilike cuti kako Bosanci mogu yebati dva sata.

I zakljucak koji sam izvukao iz toga ako stvarno mogu da je to sto ustvari njima treba 1 sat i 50 minuta dok uopste skontaju da yebu. :lol: :lol:

Sta vi mislite?

Ne znam...ali ako je to tacno volela bih da upoznam jednog takvog Bosanca :D:D:D:D
 
sinnke:
Da li vi verujete da neki narod u globalu duze yebe od onog drugog. Jer cesto sam imao prilike cuti kako Bosanci mogu yebati dva sata.

I zakljucak koji sam izvukao iz toga ako stvarno mogu da je to sto ustvari njima treba 1 sat i 50 minuta dok uopste skontaju da yebu. :lol: :lol:

Sta vi mislite?
Sta ima da se razmislja kad je odavno poznat vic za Hasu ili Muju i Bukvu. :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top