Ko cheka NISHTA NE DOCHEKA

Gryphon

Domaćin
Poruka
3.800
Moja drugarica se duze vreme nije kresnula i pozove momka koga zna od ranije i pritom se lozi na njega da je kresne.
Ovaj dodje ali izgleda nije shvatio poentu. Legnu u krevet puste film i odkuntaju rundu. Kad su se probudili ona pita njega sto je nije.
On joj kaze da nece tako sa njom on je cuva za nesto posebno.
Ona normalno ima sad drugog decka i boli je ona stvar za njega.
Ja ne mogu da verujem da jos ima muskaraca koji misle da ce ih neko cekati.
Sta umisljaju da su nekakvi princhevi na konjima.
A ni devojaka koje ce vecno cekati da muskarac preduzme prvi korak, ovaj put mislim
na konkrektno prelazenje sa price na delo.
Sta vi mislite?
 
Gryphon:
Moja drugarica se duze vreme nije kresnula i pozove momka koga zna od ranije i pritom se lozi na njega da je kresne.
Ovaj dodje ali izgleda nije shvatio poentu. Legnu u krevet puste film i odkuntaju rundu. Kad su se probudili ona pita njega sto je nije.
On joj kaze da nece tako sa njom on je cuva za nesto posebno.
Ona normalno ima sad drugog decka i boli je ona stvar za njega.
Ja ne mogu da verujem da jos ima muskaraca koji misle da ce ih neko cekati.
Sta umisljaju da su nekakvi princhevi na konjima.
A ni devojaka koje ce vecno cekati da muskarac preduzme prvi korak, ovaj put mislim
na konkrektno prelazenje sa price na delo.
Sta vi mislite?


E to si dobro zakljucio. Stvarno dobro... svaka cast.. :D
Ja sam tako glumio finocu kao klinac pa ispusio par puta. Sad vise to ne radim niti njih ne cekam. Najbolje je sve u startu resiti. Ja je odmah pitam osh se yebat, ako se necka od toga nema nista, tako da dalje ni ne pokusavam jer ni ne vredi.

Ako ima hemije ima je u startu i mislim da ljudi jako grese sto idu na varijentu ma doci ce to na svoje... nije to samo slucaj u ljubavi vec i u ostalim stvarima u zivotu.
 
Gryphon:
Moja drugarica se duze vreme nije kresnula i pozove momka koga zna od ranije i pritom se lozi na njega da je kresne.
Ovaj dodje ali izgleda nije shvatio poentu. Legnu u krevet puste film i odkuntaju rundu. Kad su se probudili ona pita njega sto je nije.
On joj kaze da nece tako sa njom on je cuva za nesto posebno.
Ona normalno ima sad drugog decka i boli je ona stvar za njega.
Ja ne mogu da verujem da jos ima muskaraca koji misle da ce ih neko cekati.
Sta umisljaju da su nekakvi princhevi na konjima.
A ni devojaka koje ce vecno cekati da muskarac preduzme prvi korak, ovaj put mislim
na konkrektno prelazenje sa price na delo.
Sta vi mislite?

KO NE CEKA DOCEKA; KO CEKA MUKU MUCI..
 
Gryphon:
Moja drugarica se duze vreme nije kresnula i pozove momka koga zna od ranije i pritom se lozi na njega da je kresne.
Ovaj dodje ali izgleda nije shvatio poentu. Legnu u krevet puste film i odkuntaju rundu. Kad su se probudili ona pita njega sto je nije.
On joj kaze da nece tako sa njom on je cuva za nesto posebno.
Ona normalno ima sad drugog decka i boli je ona stvar za njega.
Ja ne mogu da verujem da jos ima muskaraca koji misle da ce ih neko cekati.
Sta umisljaju da su nekakvi princhevi na konjima.
A ni devojaka koje ce vecno cekati da muskarac preduzme prvi korak, ovaj put mislim
na konkrektno prelazenje sa price na delo.
Sta vi mislite?
Slazem se s tobom.Ne treba nikog cekati jer niko nije Bogom dan.
 
A zar ne moze neka zlatna sredina?Mislim ne 'odmah i sad' ali ne treba ni da osedi.Daj izadji prvi,drugi put,pa ako stima kod oboje u redu.Mislim sad ce svi da glume finocu i fore iz americkih filmova:"Jao ti mi se svidjas,sav sam se upetljao,necu samo kre... s tobom."
 
meda_bica:
A zar ne moze neka zlatna sredina?Mislim ne 'odmah i sad' ali ne treba ni da osedi.Daj izadji prvi,drugi put,pa ako stima kod oboje u redu.Mislim sad ce svi da glume finocu i fore iz americkih filmova:"Jao ti mi se svidjas,sav sam se upetljao,necu samo kre... s tobom."
Izgleda da ja ne pisem srpski, sto sve teme svodite na 2-3 profila.
Stvarno mi nije jasno :confused:
 
HeRoInA_84:
Ma znas sta? Da je njoj stvarno bilo do tucanja, ne bi ona cekala da on nju zaskoci, nego bi uzela stvar u svoje ruke...

Sjajno!!! ;) Moram da primjetim kako imash lijep nik....xexe Iako sam ja kokainichar...nisam za stond...Evo prije 17 minuta sam uzeo paketic a sad ga polako rapakujem....U to ime shmrk sshmrk.....------------------------------------------ ------------------------------------- :twisted:
Jao pa ja idem na zurku......../
 
chika_doktor:
Sjajno!!! ;) Moram da primjetim kako imash lijep nik....xexe Iako sam ja kokainichar...nisam za stond...Evo prije 17 minuta sam uzeo paketic a sad ga polako rapakujem....U to ime shmrk sshmrk.....------------------------------------------ ------------------------------------- :twisted:
Jao pa ja idem na zurku......../

Opet prozivke... Dobro, dobro... :-x
 

Back
Top