Muskarac Rak

beba_toronto

Ističe se
Poruka
2.642
RAK: je Kardinalni Vodeni Znak. U Zodijaku dolazi posle znaka Blizanci. Blizanac je kao malo dete rasejane paznje, koje samo "leti" od stvari do stvari. Rak je kao malo dete koje zgrabi nesto i ne zeli to da ispusti iz ruke ni po koju cenu, i baci se u histeriju ako mama i tata pokusaju da mu to oduzmu. Rak takodje ima legendarne drasticne promene raspolozenja.

Nekoliko saveta kako se ponasati prema osobama koje imaju jakog Raka u horoskopu:
Kako reci da li je znak jak....ako osoba ima Sunce, Mesec ili Podznak (Izlazeci znak) u tom znaku i takodje ako ima Mesec udaljen do 6 stepeni od izlazeceg znaka Raka.

Muski Rak uvek zeli ono sto ne moze da ima. Kad konacno dobije to sto zeli, momentalno zaboravi na to. Jedna moja prijateljica mi je jednom rekla da je njen decko koji ima Raka u suncevom znaku, skoro ponistio nekoliko sastanaka s njom izgovarajuci se da je imao tezak dan na poslu i da je previse umoran da dodje i da on to nastavlja takvo ponasanje prema njoj sve vise i vise. Rekao sam joj sta da radi.
Sledeceg dana me je nazvala i rekla mi je "Upalilo je, telefon je zvonio u 9 uvece i nisam podigla slusalicu".
Pitao sam:"Tacno u 9?', rekla je:"Da". "Odlicno, to je bio on", odgovorio sam. "Onda je telefon zazvonio u 9:30, i opet nisam podigla slusalicu", nastavila je. "Tacno u 9:30?", pitao sam, odgovorila je "Da". "Kako predvidljivo!!!". "Onda je telefon zazvonio tacno u 10 pm, podigla sam slusalicu i rekla "halo".
"Sta je on rekao?". "On je rekao "pa gde si ti, gde si bila?", nije cak rekao ni "halo" samo "gde si bila?".Dosao je kod mene posle toga u roku od pola sata i ostao celu noc."
Kao sto rekoh Rakovi ne mogu da podnesu da izgube bilo sta.

Nikad ne dajte muskom Raku jasan kompliment. Ako im kazete da dobro izgledaju , oni ce misliti da nesto nije u redu i da ih zezate iz nekih razloga. Morate da im kazete da izgledaju "ne tako lose danas" i da li to pokusavaju da iz korena promene zivotni imidz, ugledacete osmeh na njegovom licu.

Muski Rakovi su poznati po tome sto stalno "bockaju" zene u svom zivotu sve dok one ne "puknu". Oni zele da "razbesne mamu". Ako ste u vezi s jednim samo budite "stroga mama"koja pokusava da im pomogne da srede svoj zivot. Stalno ih ispravljajte u svemu. Ako vas vas muski Rak pita da li ga volite, recite mu jednu od sledecih recenica:

1. "O razmislicu o tome". Ako pocne da vas pritiska da odgovorite, recite "Zaboga, znas da sam jako zauzeta. Sad trosim dragoceno vreme iako sam opterecena poslom da bih razmisljala da li te volim ili ne, mislim da ti to govori nesto, ali neki ljudi nisu nikad zadovoljni !"

2. Kazite "Da, da, naravno..uh uh, oh...hmhmh..." i pravite se kao da ste zaboravili kako se ON zove. Onda recite "Uh izvini,kako se ono bese zoves?...kako god da se zoves volim te."
{ja bih ga nazvala drugim imenom....jel mi dobra ideja?:)))}

3. Recite mu da imate bolji ukus od toga [od njega].

4. Ako zelite da mu kazete da ga volite, recite "Ne znam zasto se uopste bakcem s tobom"

[ovo je prevod tumacenja jednog astrologa, a znam jednog muskog raka koji je bas ovakav , plus vozi dzip...uzas ]
:)))))))
 
Da li ja spadam u ovu kategoriju jakog Raka (Dupli sam rak), ako spadam
onda gore napisano nije tacno, ustvari slazem se sa 20% texta.
A to se odnosi na sledece
Muski Rak uvek zeli ono sto ne moze da ima
Za ovo ostalo se ne slazem, a ako bi me neka zavlacila na gore opisan nacin
ne bi dugo bila zdrava u psihickom smislu.
 
Gryphon:
Da li ja spadam u ovu kategoriju jakog Raka (Dupli sam rak), ako spadam
onda gore napisano nije tacno, ustvari slazem se sa 20% texta.
A to se odnosi na sledece

Za ovo ostalo se ne slazem, a ako bi me neka zavlacila na gore opisan nacin
ne bi dugo bila zdrava u psihickom smislu.

Ucim od tebe, samo ti nastavi:)))
 
Pa zato sto ne vidim razlog zasto bi neka osoba tako nesto uradila.
Jer sam ti rekao da nisam takva osoba da ne ***** devojku sa kojom sam
ni 5 %, e sad ako bi to uradila (prcala u mozak bez razloga) onda bih dobio
karakteristicnu crvenu boju i unistavao je dok se ne ohladim.
Jednostavno ne volim da me neko podjebava na taj nacin, jer znam da nisam zasluzio.
 
Gryphon:
Pa zato sto ne vidim razlog zasto bi neka osoba tako nesto uradila.
Jer sam ti rekao da nisam takva osoba da ne ***** devojku sa kojom sam
ni 5 %, e sad ako bi to uradila (prcala u mozak bez razloga) onda bih dobio
karakteristicnu crvenu boju i unistavao je dok se ne ohladim.
Jednostavno ne volim da me neko podjebava na taj nacin, jer znam da nisam zasluzio.

da ali u tekstu pise u slucaju ako zasluzi ne bez razloga:)
ako se na primer ponasa tako , zavlaci devojku bez razloga , vuce je za nos , izbegava sastanke, izgovara se, ispaljuje...bez razloga:)
to znaci "bockanje"..pise da muski rakovi imaju tendenciju da to rade..iz nepoznatih razloga, odnosno bez razloga...da igraju "mind games" pitanje je zasto?:)
ego?:)
sad mozda nisi ti takav ali veruj mi ima ih:)))
 
beba_toronto:
da ali u tekstu pise u slucaju ako zasluzi ne bez razloga:)
ako se na primer ponasa tako , zavlaci devojku bez razloga , vuce je za nos , izbegava sastanke, izgovara se, ispaljuje...bez razloga:)
to znaci "bockanje"..pise da muski rakovi imaju tendenciju da to rade..iz nepoznatih razloga, odnosno bez razloga...da igraju "mind games" pitanje je zasto?:)
ego?:)
sad mozda nisi ti takav ali veruj mi ima ih:)))
Pa mozda, ali ja to ne bih konkretno vezivao za rakove.
Ali volim da igram "mind games" samo ne kao u ovom slucaju.
Za dobijanje nekih informacija na koje uopste niste aludirali su najbolje.
Ja ti ne mogu nista vise reci povodom toga, verovatno su oni imali
vise primeraka za posmatranje.
 
svetlanke:
samatha, nemoj da me zezas, kako moze muski rak da ti pomuti razum???? :?

Ma za mene Bika vrlo lako,..ja se zaljubila,..odlepila za njim...a on cim je dobio to sta hoce,..prestao da me zove "princeza" i otisao
a040.gif
 
beba_toronto:
a ja ne znam kako se to radi, ni zasto se radi, ni kakve su tehnike, ni koja je potreba,
pa ih zato pitam, zelim da naucim ili bar vidim sustinu...
nijedno znanje nije na odmet:)
Pa ja mislim da budes RAK u horoskopu. :lol:
Ako nemas tu predispoziciju onda se moras pakleno potruditi.
Nemam neku literaturu da ti preporucim, ali nadam se da znas u kom
smeru da trazis.
 
he, u mom slucaju to znanje jeste na odmet, jer ne planiram vezu sa rakom u ovom zivotu :) mada, i ja lupam svasta, da vidis kad sutra upoznam nekog divnog i on se predstavi i kaze: dobar dan, ja sam muski rak...brrrrrrrrrr :-o
 

Back
Top