poludecu!!!

Z

Zalutala

Gost
Bila sam sada sa 2 tipa. To je oduvek bio moj san sada sam ga ispunila i osecam se grozno. Stalno mislim na njega uz koga sam imala sve, ali bas bas sve. Razisli smo se jer smo bili nespremni za brak, jer to je jedino sledilo. Poludecu...
 
Auuu...

Nisi ispunila sve snove! Nadji neki novi, pomaze.
A mozes za prvu pomoc cijelo to stanje okarakterisati kao trenutni poremecaj, bas kao da si se razbolila. Zato jer si onda u stanju da pogledas na sve to "sa strane", iz treceg lica, kao da se to u opste ne desava tebi. I mozes da razmislis.
Ovo ti je sve kratkorocna pomoc.
Ali do tada ces se valjda srediti dovoljno da znas sta dalje.
 
Ne trazi utehu za propalu i izgubljenu ljubav u snovima koji te ocigledno ne cine srecnom. Sta si postigla?
Mislila si da zelis da budes sa 2 muskarca! Jer da si to stvarno zelela ne bi se sada osecala lose. Moras posteno da odbolujes veliku ljubav.
A ovo iskustvo pokusaj da zaboravis, ako te bas toliko deprimira. I ne pokusavaj ubuduce nista slicno jer radis protiv sebe!
 
Zalutala:
Bila sam sada sa 2 tipa. To je oduvek bio moj san sada sam ga ispunila i osecam se grozno. Stalno mislim na njega uz koga sam imala sve, ali bas bas sve. Razisli smo se jer smo bili nespremni za brak, jer to je jedino sledilo. Poludecu...

Ispričaj kako ti je bilo?n Mene baš interesuje?!
 
Zalutala:
Bila sam sada sa 2 tipa. To je oduvek bio moj san sada sam ga ispunila i osecam se grozno. Stalno mislim na njega uz koga sam imala sve, ali bas bas sve. Razisli smo se jer smo bili nespremni za brak, jer to je jedino sledilo. Poludecu...

da li to povezujesh namerno? zbog tuge za njim ostvarila si mashtariju? je l ste se skoro razisli?
 
pazi ovako moja vizija je da si ti bila sa njih dvoicom u isto vreme i na istom mestu a ?Jel dobro a?Sto sad tugujes,samo napred ko zna dokle ces da doguras?Postoji i Ginisova knjiga rekorda ali ne brini imas jos da vezbas,a i da povecavas broj ucesnika.Eto vidis da nisi najgora uzvaj u zivotu sve je lako dok si mlada.
 
Pajica:
pazi ovako moja vizija je da si ti bila sa njih dvoicom u isto vreme i na istom mestu a ?Jel dobro a?Sto sad tugujes,samo napred ko zna dokle ces da doguras?Postoji i Ginisova knjiga rekorda ali ne brini imas jos da vezbas,a i da povecavas broj ucesnika.Eto vidis da nisi najgora uzvaj u zivotu sve je lako dok si mlada.

а где то пише да је она млада? можда сам нешто прескочио? :wink:
 

Back
Top