Sta se ovo desava?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
aha i ja sam se ranije sve preznojavala nad krstaricom ,,, ma bilo je svacega ,,,, pih puste mladosti ,,,, a sada --- ubijam vreme ,,, ako budeš miran otkriću ti gde se kreću veterani .....
 
Maxy:
Ovoj forum je nekad bio dosta zivlji!Pre sam maltene po ceo dan ovde visio.Sada samo dodjem pogledam i odem:-? .Mozda zato sto se teme ponavljaju?

da da...to ti je ko u nekom kafitju u pravu je milojko...smena generacija...puche lopta raspade se drushtvo...puche lopta il neshto...haaa meni josh uvek zanimljiv...sav sam ko na iglama...ustreptao i unezveren...ahhh
 
Gryphon:
ne znam kako je bilo ranije, ali me sad najvise smaraju komentari "bila tema" i zakljucaju.
Ja se sjecam da mi je, kad sam se tek pojavio ovde, trebalo nekih dan ipo da pregledam sve "arhivirane" teme.

Zato sto je kompletan LJ&S tada zauzimao 11 stranica :mrgreen:




Sad mi se po glavi vrti slika nekog 85-o godisnjeg dede kako sjedi na panju sa stapom u ruci i prica unuku: "A znas ti sinko kako sam ja, ono ljeto kad su njemci napali..."
:lol:
 
Pozdrav Gugleti....
A, ovim poletarcima koji se bune zbog zakljucavanja tema ---> Mozete slobodno da idete sa foruma... Forever...

Eh da, Maxy, objasnicu ti ja u cemu je problem sa ovim mjestom :arrow: Nema sta da se procita na njemu, jer ucesnici u raspravama sve svode na chat i primitivne posalice...
Neku ozbiljniju raspravu i razmjenu misljenja, nece ili ne znaju da vode...
To je i razlog sto mnogi ozbiljniji forumasi vise ne dolaze na LJiS...
Kao ni oni koji su istinski duhoviti...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top