Kako preboleti

Kako je mi je ovo donekud poznato... vidi, vidi...
Kazu da je vreme najbolji lek za sve takve boljke. Cinjenica je da sto se pre pomiris sa tim da je kraj toj vasoj prici, pre ces biti spremna da krenes dalje.
Za pocetak... mozda bi mogla da uklonis one fizicke stvari (tipa: slike, izvesne predmete... bilo sta) koje te podsecaju na tu osobu. Sledeci korak bi bio da se maximalno posvetis prijateljima... svim ljudima koji mogu pozitivno uticati na tvoje raspolozenje...
Kod mene je to upalilo... vise puta... Mada, najduzi takav perido bio je celih mesec dana, a izgledalo je kao da je trajalo godinama... nespavanje, neredovna harana... totalno sam sebe zapustio... zbog koga... kada te osobe vise nije bilo???
Procice... mora proci... ;)
 
dan po dan...zivis dan po dan..ubedis sebe da mozes ujutro da ustanes, da se umijes, da radis nesto..da izadjes napolje...suze?pa sta?ima li ko da nije plakao za nekim?i tako..prodje jedan dan...pa onda jos jedan...setaj, sto vise...napolju..citaj...mozda ti ljudi prijaju, mozda ne..onako kako ti odgovara...kreni na plivanje..upisi kurs kineskog...nadji sebi neku kratkorocnu zanimaciju...i proci ce
dajem ti casnu rec...jednog dana ustanes iz kreveta, normalan...:)
 
Hmm,sto mi je ova prica poznata!!!!
Imao sam slicno iskustvo,tj. slican slucaj.Kako preboleti je tesko pitanje,odgovor je jos tezi,da tek tako zaboravis nekoga,a svaki dan si ga vidjala,ne,to ne ide,pa i ako uspes da ga prebolis,da ga zaboravis neces nikad.Lek ne postoji,moras da rascistis u tvojoj lepoj glavici sta u stvari zelis,i moras se osloniti na to vreme kojem ne verujes puno,mada postoje ljubavi koje ni vreme ne moze da izbrise.
 
Vreme lechi sve :roll: ... znas kako, leci, to je istina... samooo, pravo pitanje je sta raditi dok vreme ne prodje :lol: :twisted:
Ne pomazu tu Bensedini i sl... naviknes se posle nekog vremena, pa ti nisu dovoljni :lol:

U principu najbolje ne traziti djav... ovaj mislim ljubav, pa nece ni boleti kad jednog dana neminovno (jel neko izvodio matematicki dokaz o ovoj neminovnosti? ja mislim da moze da se nadje bez problema) PUKNE!!!

(btw sad vidim, sada kad bi i ja mogao da postavim isto pitanje, a ustvari dajem odgovor, da mi je ovaj post 6 666... znachi ooo ironije zivota :roll: )
 
Kad_LupimLupim:
Vreme lechi sve :roll: ... znas kako, leci, to je istina... samooo, pravo pitanje je sta raditi dok vreme ne prodje :lol: :twisted:
Ne pomazu tu Bensedini i sl... naviknes se posle nekog vremena, pa ti nisu dovoljni :lol:

U principu najbolje ne traziti djav... ovaj mislim ljubav, pa nece ni boleti kad jednog dana neminovno (jel neko izvodio matematicki dokaz o ovoj neminovnosti? ja mislim da moze da se nadje bez problema) PUKNE!!!

ajde, ajde:wink:
ako posmatras taj bljak fuj pacenicki period kao kolateralnu stetu, koja u principu objektivno ne traje dugo, onda nije sve tako crno:roll:
zivot bez ljubavi je kao klopa bez soli..moze tako da se prezivi, ali..nema ukusa:D
 
kraljevcanka:
Da,mnogi kazu da ce proci...mnogi me tese time...al jos uvek nikakvog efekta...
Smejem se ja,zezam se cisto da makar malo olaksam sebi,ali sta to vredi kada kratko traje i zatim opet u bedak... :-? :( :(


Hej...bre.. Pa nije sve bas toliko crno... okreni se, pogledaj oko sebe, postoji toliko divnih stvari na ovom svetu, ne dozvoli da u tim treuncima potpuno zaboravis na sve to i prepustis se samo nekim tuznim razmisljanjima... Oko tebe i dalj epostoje sve one stvari koje su ti i pre toga pricinjavale zadovoljstvo i cinile te srecnom... potrazi ih... ajde brzo... na posao, nema vremana za gubljenje.
 
@SINDI
He... idi! :lol:
Mnogo sam ja razmatrao tu temu i imam samo jedan logicki zakljucak: ljubav ce biti dobar i koristan zacin zivotu samo, ako je stalno postojana i konstantna... sve ostalooo je... veca steta nego korist. Ocu reci sve bi bilo super kad bi nasao neku ljubav i da traje... pa makar ne bila ni neka dobra, bolje je i tako nego idi mi dodji mi N puta... jer izmedju svakog tog idi mi dodji mi, postoji onaj momenat koji cini stetu nervnom sistemu... a ta ostecenja mi ne nadoknadjuje period ljubavi. Tako da ipak ne vidim svrhu takvog odnosa.
Mozda ovo deluje zesce surovo, ali... covek bez ove emocije je imun na mnogo sranja koja se provlace kroz zivot ;)
 
Kad_LupimLupim:
Nije jace od razuma, veruj mi ;)
Jedino sto moze da te zaebe je da ponovo poverujes slusajuci druge romantike kako o istoj pricaju :twisted:

Ne znam,ja i ako ne zelim da mislim o njoj,ja mislim,i ako bi da je mrzim,ne mogu volim je.. Ma ne slusam romantike,ali ne mogu da zaboravim,bar jos uvek ne.
 
Kad_LupimLupim:
@SINDI
He... idi! :lol:
Mnogo sam ja razmatrao tu temu i imam samo jedan logicki zakljucak: ljubav ce biti dobar i koristan zacin zivotu samo, ako je stalno postojana i konstantna... sve ostalooo je... veca steta nego korist. Ocu reci sve bi bilo super kad bi nasao neku ljubav i da traje... pa makar ne bila ni neka dobra, bolje je i tako nego idi mi dodji mi N puta... jer izmedju svakog tog idi mi dodji mi, postoji onaj momenat koji cini stetu nervnom sistemu... a ta ostecenja mi ne nadoknadjuje period ljubavi. Tako da ipak ne vidim svrhu takvog odnosa.
Mozda ovo deluje zesce surovo, ali... covek bez ove emocije je imun na mnogo sranja koja se provlace kroz zivot ;)

sa ljubavlju ili bez nje, sranja se provlace kroz zivot..od toga se ne moze pobeci..dzabe se trudis:wink:
a jbg, kako ljubav pa n put?:roll: nesto si ti tu pomesao..nije to ljubav ako je n puta..to je nesto drugo:twisted:
kad bi nasao onu koja ce da traje..ajde?unapred znas da nece da traje?nije to dobar poso, jok..
a jel bi se rodio da si onda znao da ces umreti?:lol: :lol: :lol: :lol:
e salim se ja...nije losa ni ta tvoja imunizacija sa vremena na vreme...svako nadje sta mu najvise odgovara:wink:
 
kraljevcanka:
Slazem se sa cinjenicom da ljubav dodje sama,pa cak i onda nada je najbolje ocekujes...
Eto to nam je zivot da sve ima svoje lepe i one ruzne strane koje ipak ne zelimo da ih osetimo ali nam se dogode.
Pitanje da za CveleKV odakle tebi to da je proslo mesec dana,a i zar je bitno koliko je vremena proslo i koliko ce proci??

Sapnula mi pticica,a nije bitno koliko je proslo,nego sam hteo reci da je nemoguce nekog koga si volela(jos kad je to bilo Uzajamno,mislim da si tako rekla) da zaboravis brzo,kad tad ce morati da padne u senku zaborava,ali za to treba da prodje vreme.
Nego ne odgovori mi,sto ste se razisli ako ste se toliko voleli,slagali itd.??
 
A zasto sve komplikovati sa tim, kad ionako sve isto funkcionise bez?
Mislim chemu... najprilagodljiviji i najneunistiviji organizmi su oni koji su najprostiji, a mi samo gledamo kako da smi sebe, ionako vec komplikovane na Y nachina, dodatno zakomplikujemo (:
 
kraljevcanka:
Izgubili ste najdrazu osobu...osobu sa kojom ste zeleli sve,s kojom ste prosli mnogo,a voleli se jos vise (uzajamno).
Razlog prekida je cudan,i tezak,pa ga ne bih ni navodila!
Ali ono sto zelim pitati vas je kako preboleti,kako zaboraviti?
Postoji li bilo kakav lek za to ili ce ipak zauvek ostati bol i rana na srcu,kao i da se svagog trena setis osobe,vratis sve u nazad i zatim se stvore suze?
Da u svemu trazis nesto sto te na njega/nju podseca!!!
Kazu vreme leci sve,ali ja u to ne verujem puno...
Kakvo je vase iskustvo sto se ovakve situacije tice??
:(

Kada bi se nasao lek, ljubav vise ne bi postojala.
 
kraljevcanka:
Izgubili ste najdrazu osobu...osobu sa kojom ste zeleli sve,s kojom ste prosli mnogo,a voleli se jos vise (uzajamno).
Razlog prekida je cudan,i tezak,pa ga ne bih ni navodila!
Ali ono sto zelim pitati vas je kako preboleti,kako zaboraviti?
Postoji li bilo kakav lek za to ili ce ipak zauvek ostati bol i rana na srcu,kao i da se svagog trena setis osobe,vratis sve u nazad i zatim se stvore suze?
Da u svemu trazis nesto sto te na njega/nju podseca!!!
Kazu vreme leci sve,ali ja u to ne verujem puno...
Kakvo je vase iskustvo sto se ovakve situacije tice??
:(

Kada bi se nasao lek, ljubav vise ne bi postojala.
 
kraljevcanka:
Zasto smo se rastali?
Ja mislim da sam vec na samom pocetku rekla vec da o tome ne bih zelela da pricam,pa se nadam sa ce se ispostovati to...!!!
A da smo se voleli,i slagali jesmo...i suvise ponekad...

Aha,ok izvini ako sam poremetio tvoju intimu.Ne znam kako da ti pomognem,ali mislim da me neces ups tj. da ga neces skoro i lako prezaliti.
Pozdrav i srecno
 
kraljevcanka:
Ali ono sto zelim pitati vas je kako preboleti,kako zaboraviti?
Postoji li bilo kakav lek za to ili ce ipak zauvek ostati bol i rana na srcu,kao i da se svagog trena setis osobe,vratis sve u nazad i zatim se stvore suze?
Da u svemu trazis nesto sto te na njega/nju podseca!!!
Kazu vreme leci sve,ali ja u to ne verujem puno...
Kakvo je vase iskustvo sto se ovakve situacije tice??
:(

Preboleti mozes, ali zaboraviti nikada...Jedino sto ce ti vremenom to secanje postati manje bolno.
 
cvele_kv:
Aha,ok izvini ako sam poremetio tvoju intimu.Ne znam kako da ti pomognem,ali mislim da me neces ups tj. da ga neces skoro i lako prezaliti.
Pozdrav i srecno
Ovo je cudno...Pa ispada da ste to vas dvoje...
Vreme leci sve veruj mi...Samo vreme...Nema drugog leka...Normalno je plakati, patiti...I to je deo zivota...
Bila sam u slicnoj situaciji i trebalo je dosta vremena da prodje...I proslo je...Prosto osetis dan kad si spreman da ides dalje...A dotle sto vise druzenja i zezanja...Eh da kad ti se place placi...Normalno je biti tuzan ponekad...
 

Back
Top