OLJA BECKOVIC - utisak svih ovih GODINA

opanak

Domaćin
Poruka
3.447
Ona je birala i plasirala utiske nedelja i meseca kao i godina da se opredeljujemo, uz njen perfidno izbrusen cinizam i analiticko novinarstvo koje je lagano stvarala kroz javno mnjenje koje je to pratilo.
Jedno je izgubila iz vida.Koliko je od sebe same napravila UTISAK ili OTISAK svih ovih godina.
Pa malo o tom utisku ili otisku...............
 
Better_pevach:
Olja je jedna isfrustrirana zena, koja satro, kao ne zeli da pravi populisticke emisije a svaki trenutak koristi da se bavi pseudointerkulturalnim temama od opsteg interesa koje bi ljudi trebalo da gledaju ne bi li se mi priblizili moralnim normama zapadne civilizacije itd... bla,bla,bljak!

Kada si rekao zena da li si mislio na pol ili na ono istancano i senzibilno sto cini zenu, mada ovde je pitanje za obe nijanse i polne i duhovne.............
 
urospo:
Ja bih da zovemo Velju Ilica:)


Немој да га узнемиравамо, можда опет има упалу плућа, али је човек у праву за Бећковићку, што јес јес.

Само што је и дупелизац, па јој је отишао у емисију смешкајући се, е сад ви кажите ко је мушко, Бећковићка што га је позвала, након онога телефонског интервјуа, или он који једно прича а друго ради, јесте да је Бећковићка плаћеник, ал бар је мушко :o
 
Koliko god ne voleo Olju neki od ovih komentara su dokaz mentalne zaostalosti koja rezultira time da se to da li je neko zensko povezuje sa lepotom i onda to koristi kao argument.
Zaista takvi komentari su podjednaka sramota kao i to sto moderator jos nije izbrisao i banovao ovog sto drzi sliku osumnjicenog za ubistvo predsednika vlade Srbije.

I jedno i drugo bi trebalo ukloniti.

Hteo sam da opljunem Olju i njenu emisiju, ali sad vidim da je to minorno u poredjenju sa stavovima nekih ucesnika ovog foruma.
 
Папига, опет имаш манију гоњења?
Шта вели Илија?
Због чега кукавице и издајници?!
У реду, ниси био у прилици да испратиш читав двадесети век али није ваљда да си и сам крај преспавао?!
Или ниси био на смени?
 
Да знаш и да су мени помало шупљи.
Биће да их Малић прилагођава домаћем - САД тржишту.

Видиш, историјат Бећковића је више него сраман.
Вук Бећковић је официр који је рат провео седећу у својој кући у црногорским врлетима, без обзира што није угрожавао комунисте у њиховом походу ка власти његов син Матија је дао све од себе да се представи као да је дете из епрувете.
Наравно, кад је сванула зора демократска, Матија је себе представљао као жртву комунистичког терора, што наравно није тачно - књиге које је објавио говоре да му нико није бранио да ради свој посао.
Датуми су немилосрдни сведоци.
Матијина ћеркла је свог оца искористила као бонус због очигледног недостатка талента за било шта сем пљувачине, и она је била некаква жртва комунистичког терора. Отприлике као и Милан Ст. Протић.
Врхунац издајства оца и кћери је био кад је он ономад, сав усплахирен к'о yебена зечка, присуствовао концерту Арсена Дедића, познатијег као фотршпил мајстора усташког етноцида, без обзира што је нешто пре тога позивао тај исти српски народ на отпор до последњег.
Кћерка га је адекватно наградила у својој емисији тако што га је попишала грђе него кад је била мала, обашка што је то овога пута било са тешком намером.

Све у свему - фекалија.
И то са јужњачким нагласком, чисто ефекта ради.

Ти као Јенки то најбоље знаш.
 
Шерифе, као што видиш.

Петре, Малић је либертаријанац с којим ме Хепек помешао.

Сунцоловац је на дискусији "Срамота на Б92" ко је у питању.
Рекао бих ти више али то није мој фах.
 
Папига, више него одлично!

Takvima treba seme da se zatre.

Још један доказ у прилог теорији издајничке природе О.Б.
Почела је као демократски хипик а сад је на Хепековој линији беса.
 
Петре, Арсен је Србин који је снимо спот за песму коју искомпоновао у част Олује.
У споту седи за клавиром и свира док у хрома ки технологији иза њега промичу "војни" успеси ХВО-а и ЗНГ-и.
 

Back
Top