SHOW DANCE, LATINO , JAZZ BALET !!!!

MIMA blue

Zainteresovan član
Poruka
301
DALI OVDE UOPSTE IMA ONIH KOJI SE BAVE NEKIM PLESOM , ILI SE SVE VRTI OKO UOBICAJANIH SPORTOVA !?!
PA PLES JE TAKODJE SPORT , ZAR NE??? :)
AJDE LJUDI POKAZITE MALO EVROPSKE KULTURE , DAJTE MALO DA PISEMO O "ELEGANTNOM" SPORU......... :)

DALI ZNATE DA SU NPR. U SLOVENIJI PLESNA TAKMICENJA POSECENIJA NEGO KOSARKASKA ?!?.....
 
MIMA blue:
DALI OVDE UOPSTE IMA ONIH KOJI SE BAVE NEKIM PLESOM , ILI SE SVE VRTI OKO UOBICAJANIH SPORTOVA !?!
PA PLES JE TAKODJE SPORT , ZAR NE??? :)
AJDE LJUDI POKAZITE MALO EVROPSKE KULTURE , DAJTE MALO DA PISEMO O "ELEGANTNOM" SPORU......... :)

DALI ZNATE DA SU NPR. U SLOVENIJI PLESNA TAKMICENJA POSECENIJA NEGO KOSARKASKA ?!?.....

:D pa ti slovenci nije ni cudo sto ih uvek razbijemo u kosarci ;) ja sam bio par puta na takvoj vrsti manifestacije i jako mi se dopalo gledati starije parove-ne klince...
 
NOVO
SHOW DANCE !!!
Jazz dance
Fanky jazz
Latin jazz
Hip-hop
Plesovi u paru
--------------------
Casove show dance-a vodi Ana Dragicevic, diplomirala na Deakin Univerzitetu u Melburnu, Australija
-specijalizirala savremeni ples.
Casovi se odrzavaju SUBOTOM I NEDELJOM
u klubu Eclyps, kod Beogradjanke pored ulaza u Maxi!

Upis je u toku!
Informacije i prijave na telefon:
063-321-934
OUKY-DOUKY
dance team
 
da nazalost je u sloveniji tako a kod nas ovako.ja sam u odlicnoj skolici i mnogo mi nedostaje sada preko leta kada neradi.jase bavim latino plesom u koloseumu.sad smo bili drugi na državnom prvenstvu u formacijama.nije sto nije moj klub ali me beodance razocarao.ai vracar bogami.neznam sta im bi samo su padali.strasno.a kultura,latino ples,umetnost nista, jako malo.samo politika,fudbal.....ko je za malo umetnosti,kulture,rekreacije i zabave neka nam se pridruži.skolica nam je super imoram malo da ih reklamiram.zelim im puno uspeha u radu i da me sto pre prime u formacijski tim. www.plesnaskola-beograd.org.yu
 

Back
Top