Ocu da zaradim pare na brzaka...(na kladionici, bre)

hulahopka

Zainteresovan član
Poruka
274
E ja sam zena, i ne pratim previse fudbal, al volim da se kladim, pa sam resila da nesto i zaradim.Molim iskusne kladionicare da ostave neke linkove, da prepisem bre neka tipovanja.Malo preturala po forumu i nesto cackala po netu,pa kao odigrala neki tiket,al sam ispusila bezveze.Zato dajte nesto sigurno, da zaradim pare na brzaka.Fala braco, drzi tata...
 
Meni veoma dobro ide kladjenje na NFL. Kvote su fiksne 1.9 na pobedu, 15 na "X", i mozes se kladiti na ukupan broj poena na utakmici. Veoma su retka iznenadjenja narocito u ligaskom delu. Pratio sam svoje kladjenje cele ove sezone, i zakljucak je da u svakom ligaskom kolu bude u proseku dva "X"-a, da se vise isplati kladiti se na singlove i dobijati po malo ali dugorocno biti dobar. Sve u svemu, posle cele sezone dobijanja i gubitaka, ostalo mi je neto 300 evra dobitka. Nije za celu sezonu neka ekstra lova, ali je plus siguran.
 
huge:
Meni veoma dobro ide kladjenje na NFL. Kvote su fiksne 1.9 na pobedu, 15 na "X", i mozes se kladiti na ukupan broj poena na utakmici. Veoma su retka iznenadjenja narocito u ligaskom delu. Pratio sam svoje kladjenje cele ove sezone, i zakljucak je da u svakom ligaskom kolu bude u proseku dva "X"-a, da se vise isplati kladiti se na singlove i dobijati po malo ali dugorocno biti dobar. Sve u svemu, posle cele sezone dobijanja i gubitaka, ostalo mi je neto 300 evra dobitka. Nije za celu sezonu neka ekstra lova, ali je plus siguran.
Hvala, oooooo "Veliki".Taman sam se uplasila da ce svi samo da nesto s.eru kako nema leba bez motike, a vis da ima.Hvala jos jednom sto si bio konkretan.I ajmo, momci, zivo, zivo, dajte mi jos "opipljivih" stvari.....
 
tab503:
Pazi sanse da dobijes vecu lovu na kladionici je ravna i mojoj da spavam sa tobom. E sad ti meni rece kakve su mi sanse? :lol:
Vragolan,a?Ako podjemo od te teze da je kosmicki, i nama nekad na neobjasnjiv nacin sve povezano, i ako mene neka lova ceka, a ako cu da ugatam da me ta lova strefi tako sto cu ti se dati, pazi, ja cu ti se dati, ali molim te, nemoj pogresno da razumes, ja bih to uradila samo zbog visih ciljeva
 
Da bi se zaradilo u kladionici i redovno uzimala lova treba pratiti nesto.Recimo ja se kladim 10 god i imam statistiku svih evropskih liga u kojem god obliku hoces,imam i statistike kladionica(kvote i slicno).6-7 godina mucenja vodjenja statistika pracenja klubova i sl,sto ni malo nije lako,mi je trebalo da dobijem prve ozbiljne pare.Sada dobijam redovno i u velikom sam plusu.Dakle ti tako kako ne pratis mozes da dobijes neke male pare i jedino ono kao pocetnicka sreca,ili ako nebodes nekako,a veliku neku lovu ne mozes da uzmes,za to treba vremena i strpljenja.Inace od ovih nasih kladza nema nista ako neko hoce lovu,internet kladionice su posao.
Dakle nadam se da sam pomogao...
 

Back
Top