NIMFOMANKA

  • Začetnik teme AFRODITA*
  • Datum pokretanja
A

AFRODITA*

Gost
Imam potrebu za sexom oko 15 puta dnevno.Nije mi bitno s kime ili s cime,ako vec nemam muskarca u blizini u momentu kad mi dodje...I nikad mi nije dosta i uvek bih mogla...
Da li je to normalno? :roll:
 
Dakle, ako traje 20 minuta, onda to ispadne ................. svako sat i 15 minuta.

A 8 sati posla?
A 8 sati spavanja?

:roll:
Treba li tebi sekretarica za sve to ???
 
Devojcice,nekada je ovo psihijatrijski problem i treba se leciti,a nekada je to karakterna osobina!Ti odluci!Ili se leci ili uzivaj(bar zasad)Kajanje ce stici kasnije(ili samo godine pa to neces moci da radis)!Po tome kako pises,ja mislim da je kod tebe to karakterna osobina!!!
 
AFRODITA*:
DON:
AFRODITA*:
E sad mi je lakse!
Odoh da nesto zavrsim imam neku potrebu, pa se cujemo kasnije


Kolko puta imam pravo da pogadjam,koji "poso" imas da zavrsis,i sta je nagrada ako pogodim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Evo vratila sam se ne moras da pogadjas jer znas, a nagradu mogu da ti urucim licno u ko si delu grada?

Vidim ja da me ti gotivis,a? 8) :lol:

Moze li zornjak,evo sada recimo?Al kako bre da ti napisem koji deo grada ovako javno?zaebi to.Uclani se pa na PP ti napisem koji deo grada.Uostalom,zar je vazno koji deo grada?DA LI VAM JE BITNO GDE....hahhahahhahhahahahhahha.....

Jok ja,ja imam slabasno srce,do 3-4 puta bih i mogo,preko toga,jok.Jedino ako dozvoljavas da pozovem malu pomoc odavde sa Foruma...neke ljude.E to bi bila stvar.I ok si ti.Ovo sve foliranti.Ti bar kazes kakva si i sta te muci(ako je to muka?).Neko napisa da je to mozda karakterna osobina tvoja.Ne znam,tek,ovde traziti karakter i moral...hm...moze,al malo teze to ide.

Uclani se,pa da se dogovorimo,ovako javno...jok.....
 
DON:
AFRODITA*:
DON:
AFRODITA*:
E sad mi je lakse!
Odoh da nesto zavrsim imam neku potrebu, pa se cujemo kasnije


Kolko puta imam pravo da pogadjam,koji "poso" imas da zavrsis,i sta je nagrada ako pogodim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Evo vratila sam se ne moras da pogadjas jer znas, a nagradu mogu da ti urucim licno u ko si delu grada?

Vidim ja da me ti gotivis,a? 8) :lol:

Moze li zornjak,evo sada recimo?Al kako bre da ti napisem koji deo grada ovako javno?zaebi to.Uclani se pa na PP ti napisem koji deo grada.Uostalom,zar je vazno koji deo grada?DA LI VAM JE BITNO GDE....hahhahahhahhahahahhahha.....

Jok ja,ja imam slabasno srce,do 3-4 puta bih i mogo,preko toga,jok.Jedino ako dozvoljavas da pozovem malu pomoc odavde sa Foruma...neke ljude.E to bi bila stvar.I ok si ti.Ovo sve foliranti.Ti bar kazes kakva si i sta te muci(ako je to muka?).Neko napisa da je to mozda karakterna osobina tvoja.Ne znam,tek,ovde traziti karakter i moral...hm...moze,al malo teze to ide.

Uclani se,pa da se dogovorimo,ovako javno...jok.....

posto on moze 3-4 puta ja cu da nadoknadim !!!
:!: :wink:
 
Gugleta:

A tebi je nik samo takav :)

pa hvaja
diffident.gif
embarrassed.gif


sta cu kad se stalno nesto zbunjujem
upset.gif
winking.gif
 

Back
Top