Slanje poruke sa skrivenog broja!

Neznam za vas da li ste se snasli ili ne ali ja nikako da se snadjem!Cim ukucam ovaj sajt daje mi nesto da sacuvam....cim to sacuvam u komp on me automatski izbaci sa sajta u cemu je problem.Prosto nikako ne mogu da provalim u cemu je fora...Pomagajte...Hitno mi je potrebno da upotrebim taj sajt....Hvala unapred...Pozzdrav od Jovane....
 
wAMPIR (sto je u sladu sa onim sto radi) obecao sam mu pre nekog vremena da cu ovo ispricati..pa da ne bude da lazem

reklamiran je sajt gtportal.rock.com na kome se nudi registracija za FREEcalls & sms
e sad postupak registracije je takav da posaljes mail sa brojem tel preko sajta liku koji te registruje na servisu MIG33.Sajt www.mig33.com je pisao stranac (da naglasim da je wAMPIR samo taj koji EKSPLOATISE) i na njemu se nalazi i java aplikacija za telefone koji to podrzavaju (SE k500,k700..stariji modeli retko koji podrzava). Clanstvo se nagradjuje sa 3 australijska $ i programom se salju poruke i vrse pozivi na bilo koji br. (ima za 30ak poruka). moguce je uclaniti se jednom za jedan broj mobilnog i kada se potrosi kredit treba dokupiti ili dovesti nove clanove da se dobiju bonus krediti.

ALI wAMPIR je registrovao korisnike koji se jave na njegov mail, trazio da mu posalju aktivacioni kod koji stize na njihov broj mobilnog, kako bi se zavrsila registracija. Za to je dobijao 3$ nagradno sto ih je dovodio MEDJUTIM tom ALAVOM MAMLAZU nije bilo dosta tih 3$ vec je posto ima login podatke koristio i tudje naloge.. extra nije ni objasnjavao proceduru svima pa je ko zna koliko njih ispalio koji nisu mogli da koriste program na svom telefonu a on je naravno i njihove $$$ potrosio..ne bi me cudilo da je pomenuti i telefon "zaradio" na slicne prevare..

i na kraju ko zna sta je i od ostalih opcija sa GTportal-a namesteno za grebanje slicnih nezasitih slepaca..

Tako daaaa.. verovatno je upravu ABC.. doduse twenty je samo hteo doprinos od clanova oje dovede i bio je koliko toliko posten a ovaj drugi pacer je beda.. Sve u svemu kome telefon podrzava GPRS i JAVU neka ode na mig33 procita malo kako sve radi i dobija 3AU $ za clanstvo..to je za ako 30ak poruka ili 3-4minuta razgovora sa bilo kojim brojem (uklucujuci inostranstvo). a skidanje samog programa kostace ga isto i da ga uclani neko drugi i sam da uradi to..dakle 4-5-6din. pozdrav wAMPIR
 
Moze ! VIDI!
ugly.jpeg
 

Back
Top