Zasto sve zene glume...

Odvedi prvo tih 60% na, za njih, nepoznatu lokaciju... dobro ih "prouci" (mozda nesto i dobijes ako budes imao dovoljno srece), zatim ovih 30% testiraj kod kuce... pa ces videti rezultate. Nadam se da ces ih publikovati...
 
dekizmaj:
Kad su u mestu gde ih niko ne zna 60% zena je spremno na vezu samo radi sexa.Kad su u svom mestu mozda 30%.Je li se slazete?????
Pa sad nisam siguran za ove procente, a i to da li su spremne na vezu.
Ali sam siguran da vise upustaju u sexualni odnos(odmah i bez daljnih obaveza)
u drugoj sredini, dok redje u svojoj.
A to je zbog toga sto bi odmah bile osudjene u svojoj sredini da su
lake ribe i qrve.
 
da bre...jest to tako majq mu...

uuuu shto mi neshto genijalno pade na pamet...treba itji na mesta na kojima zhene inache ne zhive !
wow...
to bi bile banje...al tamo su babe a to i nije gusht...
hhhhm...gde zhene ne zhive...eee u samachkom hotelu...shto potkrepljuje tvoju verziju...svaka koja je tamo se yebe?...dal ima zhena da zhive u samachkim hotelima...dal takvih hotela josh uvek ima?...mogo bi postaviti temu...ja ne znam ni jedan...majq mu
e da a tema je glupa...tj pitanje je glupo
 
dekizmaj:
Kad su u mestu gde ih niko ne zna 60% zena je spremno na vezu samo radi sexa.Kad su u svom mestu mozda 30%.Je li se slazete?????


Pa to je bar jednostavno.

Kada odu u drugu sredinu mahom veci grad, onda im je stalo da se tu i udaju i zadrze da se ne bi vracale u svoje selo, i onda nema nedozvoljenih sredstava... Sve ce da iskoristi.
 
e ja mogu na ovo da odgovorim samo iz mog licnog ugla, sta drugi rade njihov problem....
Ako te ne volim onda si mi FUJ i BLJAK i zasto bih se upustala u bilo kakav odnos s tobom a kamoli seksualni - BLJUV...
ako te volim onda zasto se ne bih upustala s tobom u seksualni odnos, radi sexa ili ne radi sexa ili radi sexa i jos necega svejedno...?
da....
 
sta ti nije jasno decko?lepo narod kaze, ne seri tamo gde jedes..tako i sex na eks...ako negde treba da provedes zivot, stvaras porodicu, podizes decu, naravno da se neces hebati sa svakim skotom na koga ti se digne..mosh misliti ides ulicom sa muzom, i govoris mu-e, ovaj me hebo..i ovaj..i ovaj..:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


naravno, zahebavam se..moram da naglasim, da me ne razapnu odmah...:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ali, ja bih rekla da se zene jebu kad hoce, s kim hoce..mozes da se uklopis ili ne...:roll:
 
dekizmaj:
Kad su u mestu gde ih niko ne zna 60% zena je spremno na vezu samo radi sexa.Kad su u svom mestu mozda 30%.Je li se slazete?????

da, nazalost... mnoge devojke koje poznajem su totalno odlepile odkako su otisle iz "svog sela" i dosle u veliki "grad"...

ps: by the way, od tih 60%, 3/4 se vuce s crncima....
 

Back
Top