Idealan partner/ka

Zaratrustra

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
190
_____Pored sebe imate osobu suprotnog pola o kakvoj ste oduvek sanjali; nije savršena, ima svoje mane, ali je to upravo ono što vama leži.
_____Šta osećate?
_____1) Osećate strah da možda ne možete da ispunite njena očekivanja?
_____2) Apsolutno ste sigurni u sebe, i znate da osoba pored vas ne može da nađe ništa što bi joj odgovara više od vas samih.
 
Ne postoji nijedna stvar na ovom svetu za koju se moze reci da je "apsolutna".
Kod mene prevaze da sam sigurna u sebe. Ostatak sveta mu je na "izvolte", a posle dugih niz godina, covek se jos nije predomislio, a zna svaku moju manu. A neke od njih su "ubitacne". :lol:
Opet, nikad se ne zna i dobro je sto se ne zna, da se zna, buducnost bi bila dosadna.
Medjutim, iracionalni strahovi su cudo i uspevaju cesto da razore jedan odnos.
 
neizmernu srecu sto sam nasla nekog s kojim zelim da ostarim, ali naravno i veliki strah da mozda sve nece ispasti kako treba zato sto je zivot nepredvidljiv. ali, najavaznije je da uzivam u momentu, tako da taj strah najcesce iscezne brzo. :p
 
Zaratrustra:
_____Pored sebe imate osobu suprotnog pola o kakvoj ste oduvek sanjali; nije savršena, ima svoje mane, ali je to upravo ono što vama leži.
_____Šta osećate?
_____1) Osećate strah da možda ne možete da ispunite njena očekivanja?
_____2) Apsolutno ste sigurni u sebe, i znate da osoba pored vas ne može da nađe ništa što bi joj odgovara više od vas samih.
Ni jedo ni drugo. Desavalo mi se da osetim strah, ali ispostavljo se da to i nisu osobe za mene. Bitnije mi je da ostanem ono sto jesam, nego da zadrzim nekog pored sebe. Lepo se osecam u vezi u kojoj mogu da se potpuno opustim, a ako to ne mogu, cemu onda veza.(mada, da to nije tako, mozda bih sad bila sa deckom umesto pored kompjutera)
A retko mi se desava da sam apsolutno sigurna u sebe, jer niko nije nezamenljiv, ima vise "onih pravih", kako za mene, tako i za njega.
:arrow: Osoba o kojoj ja sanjam je neko pored koga mogu da se opustim.
 
Auuu... `leba ti, sta se ovde radi...

U pocetku srecan nikada srecniji, dakle uzivam i ne razmisljam previse... ali sa vremenom postajem zabrinutiji... tako je do sada bilo.
Verovatno me ta zabrinutost drzi budnim, a to je dobro, jer te tera da zarmisljas i ostanes budan.
Ovo pod br. 2 je malo... bezveze... ;)
 
Zaratrustra:
_____Pored sebe imate osobu suprotnog pola o kakvoj ste oduvek sanjali; nije savršena, ima svoje mane, ali je to upravo ono što vama leži.
_____Šta osećate?
_____1) Osećate strah da možda ne možete da ispunite njena očekivanja?
_____2) Apsolutno ste sigurni u sebe, i znate da osoba pored vas ne može da nađe ništa što bi joj odgovara više od vas samih.

sigurna sam u sebe i nije me briga ako nadje neku drugu
to je zivot ipak
 
Zaratrustra:
_____Pored sebe imate osobu suprotnog pola o kakvoj ste oduvek sanjali; nije savršena, ima svoje mane, ali je to upravo ono što vama leži.
_____Šta osećate?
_____1) Osećate strah da možda ne možete da ispunite njena očekivanja?
_____2) Apsolutno ste sigurni u sebe, i znate da osoba pored vas ne može da nađe ništa što bi joj odgovara više od vas samih.


Osecam da sdam napaljen... I da hocu da ga metenm!!!
 

Back
Top