Balkane moj

billy_THE_kid:
POPUSIS MI KUR*C, PICHKETINO SELJACKA.......
U USTA TE HEBEM, SMRADU PEDERSKI............................

EBEM I TEBE I BANJA LUKU....SISO SMRDLJIVA....

Баш ти хвала на овим топлим речима, били, и још једном даказујеш сатанску природу демократије.

ДАМЕ И ГОСПОДО ДОКАЗ САТАНИЗМА НОВОГ СВЕТСКОГ ПОРЕТКА И ДЕМОКРАТИЈЕ
 
billy_THE_kid:
POPUSIM TI KUR*C BL, JA SAM PICHKETINA SELJACKA.......
U USTA HOCU DA BUDEM HEBAN, JA SAM SMRAD PEDERSKI............................

EBETE ME I TI I CELA BANJA LUKA....SISA SAM SMRDLJIVA....

У, БЛ еботе овај се зателебао у тебе,еботе!:D:D :D
 
King 7:
Pricuvaj se ti ipak.

Леђа су ми окренута зиду

dogodine.gif
 
Мислиш на ког форумаша?

Немам појма,можда је виспак ил' аналитичар,али обојица су чини ми се за нијансу интелигентнији од њега,тако да нисам сигуран ко би могао да буде,ја сам давно сумњао да је он сребро,али ни у то нисам 100% сигуран.
 
eIvin:
Мислиш на ког форумаша?

Немам појма,можда је виспак ил' аналитичар,али обојица су чини ми се за нијансу интелигентнији од њега,тако да нисам сигуран ко би могао да буде,ја сам давно сумњао да је он сребро,али ни у то нисам 100% сигуран.
E ne moze, moras da se odlucis.... :D
 
Шериф зна али мора да ћути јер је такав докторски позив, лудило има право на интиму.
Питам се шта је с правом на лечење оболелог, а боме и на обавезу друштва према њему?!
 
Имај на памети стару народну - "Није сребро све што лупа к'о отворен прозор, има нешто и у дупету."
 
Сребро је патолошки лажов,"манекен из хелсинкија",који је нестао са форума када му је припрећено батинама због педофилских склоности,у то време се појавио били д кид...
 
Постоји један филм "Ева са три лика"... у питању је риба која у себи има три личности које једна за другу не знају...хехехеееее... врло интересантно... изгледа да Били има сличан проблем... или можда троши нешто што не треба...
 
Тачно тако - лекарска етика пре свега!

Ма знам ко је Сребро а и да знаш да личи на Билато Момче.
А и нацисти су познати по склоности ка свему и гађењу на природне активности.
Па види само како се агресивно набацује несретницима из БЛ-тима.
То су га научили у Маринцима, ништа лепше од забаве у бункеру.
 
eremita:
Постоји један филм "Ева са три лика"... у питању је риба која у себи има три личности које једна за другу не знају...хехехеееее... врло интересантно... изгледа да Били има сличан проблем... или можда троши нешто што не треба...
E gde se seti tog filma... sad mi se bas gleda. Moram da ga skinem negde nocas. Ti gori filmofil od mene :D
 
А ја мисло порнић.
Збунила ме та три лика која Билато Момче стартује.
Тражи диверзију у сопственој позадини а тројке су Ђуро шта?
 
billy_THE_kid:
POPUSIM TI KUR*C BL, JA SAM PICHKETINA SELJACKA.......
U USTA HOCU DA BUDEM HEBAN, JA SAM SMRAD PEDERSKI............................

EBETE ME I TI I CELA BANJA LUKA....SISA SAM SMRDLJIVA....

Стварно нормалан човек не може да напише овако нешто,мазохизам,комплекс ниже вредности...ма ужас еботе.:D:D:D
 

Back
Top