brazilska ili intimna depilacija

...nije bas naivno...saloni po bg-u su jako nehigijenski...nije frka da se skines...frka je kakav je vosak...jer jako cesto se desavaju problemi sa urastanjem dlaka...ili neki jos gori...
naravno kad je u pitanju topali vosak...hladni se ne preporucuje kod intimne...tako da sam ja posle jednog loseg iskustva digla ruke od salona i pocela sama da se depiliram...mada je to prilicno bolno ...dugacak proces...treba naci vosak koji je dobar...zeznuto je u svakom slucaju...
 
da bi ustedeli i imali veci profit...saloni koriste isti vosak za vise devojaka sa izgovorom da ga zagrevaju i da ne moze nista lose da se desi...posto ja imam osetljivu kozu i nisam imala bas najslavnija iskustva sa tim...
pa sam naisla na salon koji je sve radio po propisu...ali naravno zatvorio se pre par meseci...pa se sad snalazim...
 
e pa ovako...ovo ce biti prilicno smesno..
...prvi put kad sam se odlucila za samostalno depiliranje otisla sam u radnju u centru koja se bavi prodajom rovbe za kozmeticke salone...ne bih znala da ti kazem tacnu adresu..mogu ponovo da pitam drugaricu koja me tamo uputila...
...i tamo su mi preporucili vosak sa puterom kao najbolji za intimnu...
i dodjem kuci i stavim..onako lepo se namazem tim voskom...i on nikko da se osusi...u detalje necu ulaziti ...samo cu reci da je on do kraja ostao lepljiv kao zvaka... :D :D :D ...mislim ja dobijam napad smeha kad se setim toga...
...pa sam zvala drugaricu u panici...onako sa zalepljenim peskirom na dupetu...koja mi je naravno u napadu smeha rekla da idem kod hirurga... :D :D :D
...moj drugi pokusaj je prosao bolje...kupila sam obican vosak u apoteci...koji se hvala bogu ne lepi....samo ja nemam tu rutinu pa mi sporo ide...
 
Ne znam da se prodaje po parfimerijama pravi topli vosak iz salona, ja nabavljam preko veze.
Potrazite u oglasima, al' verujem da se onda kupuje veca kolicina. :-?
A mozete da pitate po kozmetickim salonima, mozda neko prodaje manje kolicine, za nausnice i slicno, pa kupite malo vise.

Ja sam prvi put htela da svisnem.
Sad nit me boli i sve zavrsim za 10 minuta.
 
divlja u srcu:
Ne znam da se prodaje po parfimerijama pravi topli vosak iz salona, ja nabavljam preko veze.
Potrazite u oglasima, al' verujem da se onda kupuje veca kolicina. :-?
A mozete da pitate po kozmetickim salonima, mozda neko prodaje manje kolicine, za nausnice i slicno, pa kupite malo vise.

Ja sam prvi put htela da svisnem.
Sad nit me boli i sve zavrsim za 10 minuta.

pa ima ta prodavnica ...u kojoj sam ja bila...bas imaju veliki izbor voskova za depilaciju...
...pitala u kozmetickom salonu ...niko nece da ti kaze...kazu da oni sami prave taj vosak...u sta cisto sumnjam...nego je pozadina price ta da vosak posle dugog koriscenja postane tamno braon...a svez vosak je malo tamniji od meda...tako da kad bi rekli odakle nabavljaju devojkama bi bilo jasno sa cim ih kozmeticarke depiliraju...
...blago tebi...ja sam jos uvek pocetnik...mogu da istpim bol...to nije problem...ali mi je uvek bilo lakse da mi neko povuce trakicu nego da je sama povlacim...
 
u sobi...posto dugo traje...pa bi me izbacio vec neko od ukucana iz kupatila...
pa zavisi koji deo zadnji put sam probala na stolici za radnim stolom..a ostatak na peskiru na krevetu....
...jos kad dodam na sve to da sam prilicno smotana...ispadne stvarno komedija... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top