brazilska ili intimna depilacija

dive:
sto se kacite na temu koja vas ne zanima?

pa sad zamisli kad tvoja zena opere tvoje i svoje gace, sa majcom tvog malog deteta.
pa krene majcicu da siri na zici, a tvoje dlake se u toku centrifugiranja upletu u tkaninu majce!!!

Stvari od deteta se peru odvojeno od svih ostalih stvari.
Ja ne mislim nista lose o urednim pickicama, sta vise podrzavam to.
Htela sam samo da kazem da, posle ovoliko slikovitih opisa obrade polnih organa, nije mi problem da zamislim kako ciji izgleda. To ne znaci da sam nastrana nego to sledi posle ove teme. Valjda se zato i odgovara na ovu temu. Lepo odgovoris i ceo forum zna kakva ti je riba.
To je prirodan tok stvari na ovoj temi.
Sledeca tema treba da bude: Postavi sliku svoje ribe
 
Kad sam rodila dete, vagina mi je bila malo zapustena posto znate vec, dete, nema se vremena i to.

To me je nerviralo jer se nisam osecala dovoljno cisto. Stvar se omakla kontroli kada sam pocela da nalazim intimne dlake mene i mog muza na detetovim majicama koje sam prala sa svojim i muzevljevim gacama.

Tada sam pocela da depiliram prepone a ostatak dlacica sam kratila makazama.Posle tretmana sam koristila mleko za telo sa ekstraktom kamilice. Posto mi je klitoris malo duzi(pic...ka preklapaca), secenje makazama se nije pokazalo kao dobra ideja jer je sve vreme pretila opasnost da krajcnem komadic klidze.

Onda sam pocela da se brijem i da posle tretmana stavljam talk za bebe, koji je prijao mojoj kozi i sprecavao iritacije. Mleko sam prestala da koristim u tom predelu jer sam pocela od njega nekontrolisano da se znojim izmedju guzova i da se ojedam.

Ustanovila sam da posle brijanja mnogo boli kad dlacice pocnu da rastu onda sam cula za "depil kremu". Posto sam je namazala na sebe, uhvatila sam i muza koji je jedva pristao na taj poduhvat. Posto su njegove dlake bile mnogo duze, logicno je da sam potrosila mnogo vise kreme a i smrad spaljenih dlaka je bio mnogo intenzivniji. Sastrugajuci ih onom lopaticom ostatke kreme sam bacala iskljucivo u wc sholju, sto toplo preporucujem svim devojkama, jer ako ih bacate u neki drugi sanitarni element, moze da izazove zapush!

Onda sam provalila da to ustvari ima isti efekat ko da se brijes. Moj muz je izgledao smesno posto mu je celo telo maljavo a samo na doticnom predelu je imao celav krug.

I tada sam posle tretmana koristila talk za bebe. Obicno "Bekutan" posto ima najlepsi miris.

Tada se proculo za novu modu "brasilian wax"!!!

Odlicna stvar!

Prvo sam se depilirala kod kuce toplim voskom. Zatim sam isla kod drugarice, ona me je depilirala sa hladnim. Obicno smo to radile u dnevnom boravku dok njen muz seta kera. Ja legnem, skinem gace i to.

Posle sam pocela da idem kod neke ribe u salon na Banovom brdu, tamo sam i nastavila i jako sam zadovoljna.Moj chmar dishe! Koristim ulje za bebe.
 
samuraijack:
Kad sam rodila dete, vagina mi je bila malo zapustena posto znate vec, dete, nema se vremena i to.

To me je nerviralo jer se nisam osecala dovoljno cisto. Stvar se omakla kontroli kada sam pocela da nalazim intimne dlake mene i mog muza na detetovim majicama koje sam prala sa svojim i muzevljevim gacama.

Tada sam pocela da depiliram prepone a ostatak dlacica sam kratila makazama.Posle tretmana sam koristila mleko za telo sa ekstraktom kamilice. Posto mi je klitoris malo duzi(pic...ka preklapaca), secenje makazama se nije pokazalo kao dobra ideja jer je sve vreme pretila opasnost da krajcnem komadic klidze.

Onda sam pocela da se brijem i da posle tretmana stavljam talk za bebe, koji je prijao mojoj kozi i sprecavao iritacije. Mleko sam prestala da koristim u tom predelu jer sam pocela od njega nekontrolisano da se znojim izmedju guzova i da se ojedam.

Ustanovila sam da posle brijanja mnogo boli kad dlacice pocnu da rastu onda sam cula za "depil kremu". Posto sam je namazala na sebe, uhvatila sam i muza koji je jedva pristao na taj poduhvat. Posto su njegove dlake bile mnogo duze, logicno je da sam potrosila mnogo vise kreme a i smrad spaljenih dlaka je bio mnogo intenzivniji. Sastrugajuci ih onom lopaticom ostatke kreme sam bacala iskljucivo u wc sholju, sto toplo preporucujem svim devojkama, jer ako ih bacate u neki drugi sanitarni element, moze da izazove zapush!

Onda sam provalila da to ustvari ima isti efekat ko da se brijes. Moj muz je izgledao smesno posto mu je celo telo maljavo a samo na doticnom predelu je imao celav krug.

I tada sam posle tretmana koristila talk za bebe. Obicno "Bekutan" posto ima najlepsi miris.

Tada se proculo za novu modu "brasilian wax"!!!

Odlicna stvar!

Prvo sam se depilirala kod kuce toplim voskom. Zatim sam isla kod drugarice, ona me je depilirala sa hladnim. Obicno smo to radile u dnevnom boravku dok njen muz seta kera. Ja legnem, skinem gace i to.

Posle sam pocela da idem kod neke ribe u salon na Banovom brdu, tamo sam i nastavila i jako sam zadovoljna.Moj chmar dishe! Koristim ulje za bebe.

haha carice!!!! jedan od najacih postova koje sam procitao na krsti... kiss
 
Hvala ti brate! Morala sam tako. Jebga, Ovde devojke do detalja opisuju kaka im je ribica i na koji nacin je sredjuju (ok, njihova stvar ) ali kad je kazem da mogu tacno da zamislim kako im izgleda **** (naravno posle tolikih opisa) onda sam ja voajer i imam problem! Na kapiram!
 
alya:
Ja depilaciju obavim sama kod kuce...nevolim da mi neka kozmeticarka virka tamo dole...aa...ne nene ne... :D
misslim da nisi u pravu ja sam kozmeticar i veruj mi uradila sam preko sto brazilskih depilacija nemas ti ni bilo koja devojka nista sto ja nemam kako ides kod ginekologa ili se mozda sama pregledas.bolje je da ti depilaciju uradi neko ko je obucen za to jer nikad ne znas kakve komplikacije mozes sama sebi napraviti
 
Zgrazavam se toplog voska i depilatora, jer imam preterano osetljivu kozu. Ostaje mi samo zilet, a ni to nije najbolje resenje iz istih razloga. Ma uzas, stalno kuburim sa istim problemima i ne nalazim resenje! Doduse, jos uvek se ustrucavam da mi neko drugi radi te intimne depilacije, kao malo me stid, i tako to.....
 
gupika:
Zgrazavam se toplog voska i depilatora, jer imam preterano osetljivu kozu. Ostaje mi samo zilet, a ni to nije najbolje resenje iz istih razloga. Ma uzas, stalno kuburim sa istim problemima i ne nalazim resenje! Doduse, jos uvek se ustrucavam da mi neko drugi radi te intimne depilacije, kao malo me stid, i tako to.....
RAZUMEM TE U POTPUNOSTI KADA JE STID U PITANJU,ALI ZNAS I SAMA KAKO SU OSTRE POSLE BRIJACA I IZ JEDNNE RASTU TRI.IMAM DE DEVOJKE KOJE MI DOLAZE GODINAMA NA BRAZILSKU NE MOZES DA VERUJES DA SE DLAKE CAK I ''DOLE'' MOGU PROREDITI I POSTATI TANJE :grin:
 
milicam:
A jel' se vi i j.bete sa tako celavim pikicama ili vam one sluze samo da uzivate u "lepoti"?
Da li podrazumevate i da vam dragi bude "uredan" i ocupan? Ne mogu da zamislim takav sex: dva znojava tela i dodir ocupane (i iziritirane) koze... da ne pricam sta bude kad dlacice pocnu da rastu i probijaju se kroz kozu... a nisu jos dovoljno velike za cupanje.
Strasno!

Sedi, jedan!
 
Ne mogu da verujem na sta su sve devojke spremne samo da ne odu kod kozmeticara.To da sa istim voskom rade je tacno,ali ste zaboravile da se taj vosak prokljucava na 200 stepeni i da se svaka bakterija tako unistava.A sto se tice prodavnica koje prodaju vosak za depilaciju,nece vam pomoci,jer svako pravi vosak na svoj nacin.Tako da vam devojke nista ne preostaje nego da nadjete svog kozmeticara kao sto radi ceo svet.
 
evo mog kozmetichara :lol:
08brazilian0-thumb.jpg
 

Back
Top