brazilska ili intimna depilacija

raindog:
ja poslednji kupila BIODEPIL sa azulenom u apoteci negde oko 170 din 100g
jako je fin, malopre se ochas posla ocerupah sa njim
zelen je, providan i ima neki extrakt kamilice koji sprechava upale

ugl bash fin vosak , najbolji do sad koji sam koristila
(kozmetika Alisa , Beograd )

Ja koristim iskljucivo Biodepil i ne kupujem nikad nijedan drugi vosak.
I hladni i topli su najbolji u svojoj kategoriji.
Licno preferiram topao, nije krut i ne lomi se kao vecina toplih voskova, ali jednom sam slucajno kupila hladan i bila sam jos zadovoljnija. Posto je hladan teze naci, nastavila sam da se mackam sa toplim. :)

Sto se tice opreme za kozmeticke salone, ukljucujuci i voskove koje koriste kozmeticki saloni, a koje ste pominjali, prodaju se u "Donni", koja se do skoro nalazila na uglu Svetozara Markovica i Nemanjine, a sad je u Smiljanicevoj ul. Neke devojke koje ja poznajem koriste voska koji kupuju pod nazivom roll on ?) u toj prodavnici, dakle hladan vosak koji je u roll on pakovanju i nanosi se rolerom kada se ugreje. Licno nisam koristila tu varijantu, ali mi zvuci prakticno.

Sto se intimne depilacije tice, moja drugarica ide u jedan salon na Slaviji i prezadovoljna je, depilira sta god pozeli bez blama, i to za, po mom misljenju bas male pare. Ako nekog bas interesuje mogu da uzmem fon.
 
A jel' se vi i j.bete sa tako celavim pikicama ili vam one sluze samo da uzivate u "lepoti"?
Da li podrazumevate i da vam dragi bude "uredan" i ocupan? Ne mogu da zamislim takav sex: dva znojava tela i dodir ocupane (i iziritirane) koze... da ne pricam sta bude kad dlacice pocnu da rastu i probijaju se kroz kozu... a nisu jos dovoljno velike za cupanje.
Strasno!
 
S_K_V_O:
Sto se tice opreme za kozmeticke salone, ukljucujuci i voskove koje koriste kozmeticki saloni, a koje ste pominjali, prodaju se u "Donni", koja se do skoro nalazila na uglu Svetozara Markovica i Nemanjine, a sad je u Smiljanicevoj ul. Neke devojke koje ja poznajem koriste voska koji kupuju pod nazivom roll on ?) u toj prodavnici, dakle hladan vosak koji je u roll on pakovanju i nanosi se rolerom kada se ugreje.

ja sam kupila par puta taj vosak... dobar je, ja imam uzasno osetljivu kozu i oko milion alergija, i zaista mi nikada koza nije bila iziritirana ovim.. zeyebano je kad ga grejes, jer je u plastici.. meni se istopio sav vosak sa sve ambalazom.... mozes misliti na sta je to licilo!!?!?! ali posle sam ga postepeno grejala u "mikrotalasnoj' (30 sec. cini mi se)... inace, odvojeno kupujes trake i to ide bas brzo, a ne boli, nije vruce i ne ostaje puno.. mada sam ja koristila i sredstvo za uklanjanje (voska)... sve zavrsis za pola sata! i cini mi se da sam kupila bas u toj radnji, to je odmah ispod slavije.. nisam znala da su se preselili...
 
milenkovukovic:
koju kremu ili bilo sta koristiti da to ne boli i za zenu i za mene mi je potrebno....poceli smo da se brijemo ali je to bez veze i bocka vec sutra dan...to necu..hocu da traje duze i da ne boli dok se depiliram i nikakvo cupanje ne zelim

ako hoćeš da traje mora da se čupa... ja npr. popijem nešto za smirenje, neke biljne kapi ili četvrtinu bensendina pa me to opusti pa menje boli, ali nisam od onih što kukaju tako da sve istrpim...

čula sam da se u svetu koristi anestezija blaga... možda možeš to da nabaviš. na primer onaj sprej koji koriste zubari :) pa da isprskaš pre depilacije... ma nemam pojma... raspitaj se u salonu :)
 
Celo telo radim voskom za hladnu depilaciju, nakon cega se namazem Sinopenom ili Flogocidom protiv iritacije
Vec par meseci uzimam vosak preko nekog lika. 200 ili 250ml je 90din i to mi traje bas dosta... Prezadovoljna sam. Sta da vam kazem :) ako nema promena - broj je
mislim da radi samo Beograd
 
probala na nekoliko nacina i zakljucila da mi najvise prija pinceta!
potrebno mi je malo manje od sat vremena - sada..
dugo traje, nemam ni jednu uraslu..
jedino je bitno kada se to radi. u periodu ovulacije - nikad. tada sam bas osetljiva.najbolje je neposredno posle ciklusa, taman su mi hormoni uravnotezeni..
 
Ovo je ovako bas imntimna tema. Bas je lepo kad znas ko ima celavu ili dlakavu **** ili racku, i da li depilira ili brije i sta koristi posle tretmana.
Onda kad procitas neciji post na bilo kojoj temi onda se setis ove teme i zamislis kako bi njegov/njen polni organ mogao da izgleda u ovom trenutku.
Do jaja. Vec vidim gomilu ocerupanih i dlakavih pickica.
I podshtricanih patkica.
 
sto se kacite na temu koja vas ne zanima?

depilacija nema nikakve veze sa ***** produkcijom!

za neupucene - to je stvar higijene!

nista ruznije od upletenih kovrdzavih dlaka u ves!

pa sad zamisli kad tvoja zena opere tvoje i svoje gace, sa majcom tvog malog deteta.
pa krene majcicu da siri na zici, a tvoje dlake se u toku centrifugiranja upletu u tkaninu majce!!!

<a za samuraijack-a > pa da li si toliki voajer da viris po intimnijim temama, pa da npr. politici zamisljas nekog kao ocerupanog ili podsisanog? na tvom mestu bih se zabrinula za sebe!!! malo si ugrozen!

svi vi koji se iscudjavate zbog intimne depilacije ovde - podsmevate devojkama kojima strci *suma* iz kupaceg na plazi! cisto sumnjam da vam devojke pletu pletenice ispod pazuha i po nogama!
 

Back
Top