KAMERE NA TELEFONIMA

DRAKO

Obećava
Poruka
62
Planiram da uskoro kupim novi telefon, a posto nemam digitalni foto aparat, a ni novca i za jedno i drugo,zanima me kvalitet kamera na novim telefonima, kao i koliko se kvalitet snimaka moze porediti sa kvalitetom dobijenim preko prosecnog digitalno aparata :)
 
Ne može se porediti. :)
Telefon je telefon, a kamera je kamera. Ako želiš telefon sa boljom kamerom više ćeš i da platiš, a za te pare možeš da sebi priuštiš i ok kameru i ok telefon, odvojeno.
 
Fotografije dobijene telefonom nemogu se porediti sa onima dobijenim digitalcima.I nije u pitanju samo broj piksela nego svetlosna moć i kvalitet objektiva i šum zbog gustog pakovanja fotoelemenata (zato će fotografije na telefonima uvek biti slabije).
Ali ako baš moraš sve u jednom da imaš, možeš kupiti SE K750.Njegove fotke možeš i štampati, ali ne očekuj čuda.
 
laa-laa:
Ne može se porediti. :)
Telefon je telefon, a kamera je kamera. Ako želiš telefon sa boljom kamerom više ćeš i da platiš, a za te pare možeš da sebi priuštiš i ok kameru i ok telefon, odvojeno.
Slazem se sa ovim.
Evo da uzmemo K750 = 300eur
K700 super telefon = 150eur
normalan aparat 150 - 200 eur. i ne moze se porediti sa mobilnim.
Posebno slikanje u zamracenim prostorijama ili losim odnosno direktnim svetlom u smeru mobilnog telefona. Ukratko da ne duzim.
 
To je svakako dobar telefon, mada u jednom sam casopisu procitao da je n-70 ipak bolji, bas me zanima vas komentar.. :)Inace uskoro treba da izadje nova Nokia n-80 sa kamerom od vise od 3 mega piksela sta mislite o tome :)
 

Back
Top