Za dr-konjuktivitis

Milena26

Zainteresovan član
Poruka
222
Da li bi neko mogao da mi kaze kako se leci? Dobila sam kapi za oci koje se kapaju u oko na svakih par sati, kapala sam te kapi sinoc ali ne znam koliko vremena je potrebno da crvenilo prestane. Ma pominjem da nosim sociva.
 
Nemam pojma koja je vrsta, imam one crvene mrlje po beonjacama, peckaju me oci a koristila sam kapi deksametazon neomicin. Nisam isla kod lekara vec mi je jedan moj prijatelj koji je lekar rekao da je to konjuktivitis.
 
Jooooooooooooooj!
Ne znam kakav vam je prijatelj ali nije bas odgovoran kao lekar.
Samo oftalmolog moze i sme da vam da terapiju, svi konjuktivitisi imaju iste simptome(crvenilo, svrab i pecakanje) ali su razliciti i razlicito se lece.
Upravo zbog toga sto nosite i sociva pregled kod oftalmologa je obavezan.
 
dr:
Jooooooooooooooj!
Ne znam kakav vam je prijatelj ali nije bas odgovoran kao lekar.

Sto i to mene nervira!!! Neodgovornost. Pa ja, cak i da znam 100%, ne dajem dijagnoze kod kuce, mogu da kazem svoje misljenje ( uz opasku, da se mora otici kod lekara i da se dijagnoze ne daju tek tako. ) Tako se i na forumu trudim da odgovaram na konkretna pitanja i vesto izbegavam preporuku terapije :) ( a alergije ??!!!, o njjima i da ne govorim :shock: ).

@ Milena26, izvini, ali i ti si neodgovorna. Samo kod oftalmologa mozes da dobijes pravi i strucan odgovor i terapiju.
 
M ajde molim vas!!! Neodgovornost...Sada cu da vam kazem sta je neodgovornost..
Kako sam videla da je oko pocelo da mi otice tako sam otisla kod lekara tacnije doktorke...Nije mi uzela bris,sto prvo treba da se uradi kod ovakvih situacija,koju ja dozivljavam prvi put i stoga ne znam to...Krenula je sa terapijama pa bukvalno koju ubode da mi odgovara!!!! Ej!!!!!! I onda kad nema promena nakon mesec dana (cak mi je i injekcije prepisala bila) i kad ja dolazim namrstena,gotova da ubijem nekoga,ona meni kaze -Evo jos jedna terapija,PA AKO I ONA NE POMOGNE,pauziracemo sa kapima nedelju dana da uzmemo bris....aaaaaaaaaaaaaaa!!!!! Necu da pricam o tome sto kad jedan dan ne uzmem kapi,to je haos,odmah mi se zatvori oko!!!
E to je neodgovorno!! Takvi doktori a ima ih punoooooo!!! I sada cu ja lepo na svoju ruku jer niko nema pojma!! bila sam ja i na jos jedno misljenje,nemojte da mislite da nisam,ne vredi.....
 

Back
Top