Silikoni-za ili protiv?

  • Začetnik teme DevilishAngel
  • Datum pokretanja
D

DevilishAngel

Gost
Evo pitanja za savremenog muskarca, dakle, da li vam je ok da devojka ima ugradjene silikone, ili vam je to odvratno..Da li neko poznaje devojku koja ih ima, kakav je osecaj?
Zanima me vase misljenje,jer moja komsinica je ugradila,nista preterano, ali grudi su joj dosle do izrazaja, jer je vitka..Eto, sad se mislim zasto ne bih i ja..samo sto mi fali 2000 eura. :cry:
 
... ja sam ZA silikone, ali neka ih ugradjuju dokone, smorene devojke i zene bez uvida u prave vrednosti kojima velike sise pomazu da se bolje osecaju ...
moja devojka sigurno nece imati tako nesto, tako da se ni ne brinem oko toga
 
Iskusnom oku ne moze da promakne razlika izmedju ta dva a kako devojke obicno preteruju lececi taj svoj kompleks to je ocigledno.
Meni su silikonske ruzne jer izgledaju neprirodno, plasticno.
 
Tanasko:
Iskusnom oku ne moze da promakne razlika izmedju ta dva a kako devojke obicno preteruju lececi taj svoj kompleks to je ocigledno.
Meni su silikonske ruzne jer izgledaju neprirodno, plasticno.
Ne znam odakle ti to da izgledaju neprirodno, plasticno, ali ok. Valjda nisi imao prilike da vidis devojku sa normalnom velicinom... :roll: Pa meni su fuj Pameline grudi, to je neprirodno!!!
 
Ja volim prirodnost, i svakako da vise 'cenim' ma kakve prirodne grudi, nego neke 'ulepsane' silikonima...

Medjutim, nisam ja ni za ni protiv, iz prostog razloga sto se ja tu ne pitam... Ako ce to pomoci zeni da izgradi svoje samopouzdanje, da se oseca bolje u vezi sebe... zasto da ne? ...

Ja zasiturno necu izabrati devojku zbog njenih grudi, tako da to meni nece igrati ikakvu ulogu... Vazno je ono sto joj je u glavi!

Ali sam generalno za prirodnost u svakom pogledu!
 
Ma jok bre, svi su jaki samo na jeziku, a kada vide...potpuno druga pricha, tako da....imash moj blagoslov, svakako...
Ja sam u fazonu:"Ako imas super ..., nemoj, a ako ne, why not?"

P.S.Wini, nema frke, bicu ti i dechko ako treba...heheheh...shalim se naravno
 
rastamann:
Ma jok bre, svi su jaki samo na jeziku, a kada vide...potpuno druga pricha, tako da....imash moj blagoslov, svakako...
Ja sam u fazonu:"Ako imas super ..., nemoj, a ako ne, why not?"

P.S.Wini, nema frke, bicu ti i dechko ako treba...heheheh...shalim se naravno
:lol: Bas mi je drago sto tako razmisljas..ipak nisu svi muskarci isti.Imas ono nesto sto ja zovem NePrimitivan stav. Sedi 5!
P.S. veruj, ne bi voleo da si mi decko, mnogo sam teska! :twisted:
 
Ja sam za apsolutno prirodni look. Mislim da ugradnja silikona ima za cilj dopadanje drugima, jer ako je sebi odgovarala kao takva toliko godina, zasto bi sada samo zbog sebe ugradjivala silikone?
Protiv sam, jer mislim da stavljanje stranog tela u grudi niej zdravo bez obzira na vec nafilovanu pricu lekara kako je savim bezbedno. Cula sam da su takve grudi na dodir mekane i da pride mora brus da se nosi all the time da ne bi sike aterirale.
 
Mozemo mi da pricamo price i pricice, sta je zdravo, sta nije...S jedne strane prica se kako spasavaju zivot, kako moze normalno da se doji, bla, bla, a sta tu nije zdravo, e ta druga strana mi nije bas jasna. Bilo bi lepo kad bi nam Wini napisala nesto vise o svom iskustvu... :wink:
 
E, to nisam znala :lol: Jednoj Brazilki su spasli zivot...nemam pojma gde sam to procitala, uglavnom, obracunavala se mafija na ulici, metak zalutao, a silikoni su sprecili da metak dodje do unutrasnjih organa. Tako nesto...Zamisli, izjavila je da je veoma srecna jer, ziva i zdrava sad ce morati da ponovi operaciju,ali ovog puta silikoni za jedan br. veci. :shock:
 
Anonymous:
Devilishgirl:
Ja nisam protiv toga, samo pomislim koliko je zena to vec uradilo u Americi i Evropi, pa sto da ne. Ali mi smo jos uvek veoma zaostali po nekim pitanjima, nazalost.

mozhe plati pa klati :)
Bas tako, 2500 eura kod nas, 5000$ u Americi, pa ko voli nek izvoli...Koliko ce kostati kad i mi budemo deo Evrope :roll: pa, verovatno duplo vise :lol:
 
moja drugarica je skoro ravna ko daska i ne da je zabole za to ..... niti je ikoga normalnog briga za to.

a to sto vi pricate o samopouzdanju su obicne gluposti - samopouzdanje je u glavi, a ne u sisama.
ona koja ga nema u glavi, mora da ga nadogradi u sisama ..... i to vam je ta prica o silikonima :wink:
 
DevilishAngel:
Ok, vi se zezate, ali ako devojka ima male grudi i ne oseca se lepo zbog toga, tj. ima veliki kompleks, koji je sprecava da se opusti u sex.odnosima, ili pojma nemam cemu, Zasto da ne?? :evil:

Kao shto Inco reche, sve je u glavi... ja sam neko vreme isto htela kojeshta da promenim na sebi..pubertet je cinio svoje, I guess.. Zapanjujuce je kako stvari izgledaju drugacije posle par godina;).
Mozda ne bi bilo loshe da pustish da ta tvoja odluka malo 'odlezi'. Pa, ako i dalje budes zelela...zashto da ne?
 

Back
Top