No Smoking!!!

zokij

Zainteresovan član
Poruka
214
Šta mislite o Zabranjenom Pušenju,Dr Neletu i koja vam je omiljena pesma?
Nele je takav lik, carevi su!!! Jedna od najboljih pesama po meni je Balada o Pišonji i Žugi!
 
Meni se ta ekipa daleko vise dopala (mislim na one starkelje) u Nadrealistima. A sto se muzike tice... jesu li njih skoro izzvizdali negde?
Imaju simpaticne textove... ali su muzicki "busni". Narocito me iritira onaj Kusturicin sin, smejudija od bubnjara. Ali... tata sklapa semice, tako da se capi tu neka kinta od tatine slave, moraju i oni od necega da zive, mali mora da zaradi z aleba. Pa se cak i sam tatica dohvati gitare pa kao nesto orgija... smejurija.
 
Eh...da ..bio sam na tom koncetu i ne da su ih izvizdali nego su ih gadjali i oterali sa scene..a rekao bih i zasluzeno...oni za dvaes godina od osnivanja pusenja dosli s kusturicom da prodaju ono sto su radil poslednje tri godine...aj' da su odsvirali koju pa kao ajmo raja malo starog.ne, samo udri,i udri pola sata bez pisonje,hase,hadzije,ibre i kompanije...i naravno....sutka sa bine...
 
OBOŽAVAM IH ! Eh da je više takvih grupa kao što su oni! Dr.Nele je stvarno doktor za r'n'r ! Što se tiče pesama, ne mogu da se odlučim jer svaka je posebna na svoj način, ali evo pet :1.Kanjon Drine
2. U lošoj formi sam
3.Prošlo je 12 sati
4.Hadžija ili bos
5.Devojčice kojima miriše koža
 
Neki dan na TVu sam gledala emisiju Balkanskom ulicom i gost je bio dr.Nele Karajlic,bio je dosta interesantan i vratio me(u cini mi se 1997)kad je izasao album Ja nisam odavle,bila sam klinka i znam da sam sa starijim bratom otisla da kupim tu kasetu i uz snimke predratnih Top lista nadrealista zavoleh rad Neleta Karajlica.Sta vi mislite o Zabranjenom pusenju?Tu su Pisonja i Zuga i ostali junaci.....
 

Back
Top