Mali rituali

Kiss_me

Aktivan član
Poruka
1.516
Da li ste ikada uradili nesto "ritualno" cime ste konacno i u svojoj glavi zavrsili neku vezu, tipa bacanje njegove (njene) cetkice za zube?
Sto bi rekli, stavili ste tacku na "i" :)
 
Ne, nisam. Imam stvari po fijokama koje svedoce o nekome nesto a koje nisam spalila niti bilo sta slicno, to ostaje kao neka uspomena. Nemam tu potrebu, ja se oprastam drugacije...
 
Snimio sve slike na CD... albume i ostali "ljubavni" materijal spakovao u jednu kutu i arhivirao... nikada ne bih bacio te stvari... sta god da se desilo to je ipak deo mene.
Mada... potrebno je malo vremena da se opet zaviri u tu kutu, ali kasnije to postane rutina...
 
Ma da, ali meni je recimo bas to bacanje cetkice u subotu napravilo onaj "klik" u glavi sa kojim sam definitivno znacila kraj iako je kraj vec neko vreme. I mogu vam reci bilo mi je to nekako slatko, uradila sam to sa uzivanjem, i na zaprepasceni pogled moje prijateljice sam samo rekla "neke stvari se moraju ostaviti iza sebe, u proslosti gde im je i mesto" :D
 
To mu dodje kao neki slatki mali inat... pobednicko zakucavanje... Ume to da bude relaksirajuce... recimo... jednom sam bacio odlican crtez (rucni rad), i bejas lepo... ali kasnije, kada sam se malo "otreznio", bilo mi je ipak malo krivo...
 
Kiss_me:
Ma da, ali meni je recimo bas to bacanje cetkice u subotu napravilo onaj "klik" u glavi sa kojim sam definitivno znacila kraj iako je kraj vec neko vreme. I mogu vam reci bilo mi je to nekako slatko, uradila sam to sa uzivanjem, i na zaprepasceni pogled moje prijateljice sam samo rekla "neke stvari se moraju ostaviti iza sebe, u proslosti gde im je i mesto" :D
mada.. mislim da si izvela predstavu za prijateljicu i da to nisi toliko uradila zbog sebe koliko $to si imala svedoka i $to si htela da u ochima tebi drage osobe ispadne$ chvrsta i odluchna. Mislim da i dalje oseca$ ne$to prema njemu i da te raskid i dalje pogadja inache ne bi otvarala temu o tome ovde. Ovo $to radi$ je neka vrsta terapije, a i lak$e je kada muku podeli$ sa drugima. $ta ti znachi nick?
 
cLick - OR - Die:
mada.. mislim da si izvela predstavu za prijateljicu i da to nisi toliko uradila zbog sebe koliko $to si imala svedoka i $to si htela da u ochima tebi drage osobe ispadne$ chvrsta i odluchna. Mislim da i dalje oseca$ ne$to prema njemu i da te raskid i dalje pogadja inache ne bi otvarala temu o tome ovde. Ovo $to radi$ je neka vrsta terapije, a i lak$e je kada muku podeli$ sa drugima. $ta ti znachi nick?

Click samo si jednim malim delom u pravu, naime nije mi bas 100% svejedno, ali sam se pomirila sa tim i trenutno sam vec u nekim drugim "pogledima" ;)

A nick, pa znaci "Poljubi me" samo na engleskom, valjda znas :D
 
Hahaha, mozda i ocu, da znam cime da ponovo oznacim kraj ;)

Ipak, aj da ne chatujemo, bas mi se ovo cini zanimljivim, zanima me kako neko za sebe oznaci kraj nekog dela zivota, tj. neke ljubavi.
 
Dobro de... da se malo uozbiljimo..
Dakle... smtr je siguran znak da je kraj... upucati "bastard", zapaliti sve sto ima veze sa njim/njom, pretiti telefonom i slati preteca pisma svim njegovim/njenim rodjacima... da se vidi cija maka crnu vunu prede...

Kako mislis kraj nekog dela zivota?
Ne misim da tu postoji kraj... mozda ti se na trenutak ucini da je kraj... ali... kakve su sanse da se nikada ne prepustis nekim razmisljanjima o toj osobi, jednostavno te nesto podseti, asocira... Mozda je prici kraj, ali taj deo zivota ostaje ziv i zdrav...
 
HeRoInA_84:
Click, malo si nas zbunio... :D Sta si to hteo meni da odgovoris??? Ili nisi hteo meni, nego... Aj brate sad lepo svakom kazi svoje...
bez brige.. zabrinuo sam se da ne valja$ neke narkotike na forumu, ali vidim da je strah neopravdan :)

odgovor na Kismino pitanje:

Draga Kisma, ja bih ga$enje veze uporedio sa iskljuchivanjem starog televizora. Ima$ predivnu $arenu sliku koja se u jednom trenutku zacrni ali ne skroz. Ostane prvo linija na sredini koja se skupi u jednu tachku i polako ufejduje u crno

p.s. Nadam se da nece$ da srlja$ u novu vezu samo zato da bi bila u vezi i da ne zheli$ tom novom vezom da pokazhe$ biv$em dechku da ti se mozhe kako hoce$ etc
 

Back
Top