da li ste bili umesani u tucu

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
p.gif
p.gif
Obračun
p.gif
0002005v.jpg



da ste vi bili razlog tuce dva momka...i zasto se to dogodilo
vasom krivicom
vas bivsi je bio kriv
ili
vas sadasnji je trazio kavgu.......;)

ili ste vi momci bili ikada u prilici da se potucete za curu



ps
ja nisam imam prilike da se moji momci potuku .............;)
kakva je to osecaj kad to dozivite
 
Ovo ce mozda malo odudarati od teme, jer nisu u pitanju bivsi i sadasnji, nego je jedan bio moj bivsi, a drugi lik koji me je smarao mesecima...
Pokusala sam na finjaka da odjebem ovog smaraca, ali posto nije bilo uspeha zamolila sam bivseg decka da ukloni idiota od mene, jer su ok ortaci pa sam mislila da ce uspeti da ga urazumi. Medjutim, opasno sam se prevarila- njih dvoje su se pokacili na kraju! Da bi stvar bila jos gora, nastala je masovna sorka koja se zavrsila intervencijom murije...

A kakav je meni bio feeling? Skroz los! Narocito zato sto je "smarac" brat moje ne tako dobre drugarice, a "bivsi" je to vece muvao istu tu moju drugaricu...

Em se ne zna ko je tu koga hteo da j.be, em ko je kome ortak, a ni ko je koga tukao...

Opsta katastrofa!!!
 
Ja nisam , ebes ga bice da sam imala srece.
Mislim da to nije bas najprijatniji osecaj za neku devojku, jer obicno nju smatraju glavnim krivcem , ko da se ona tukla a ne dva mamlaza.
Mada dok sam bila mladja, provaljivala sam neke devojke koje su bile u fazonu: nisam riba ako ne napravim frku, tj, ako se ne pobiju zbog mene ... , namerno su provocirale i namestale frke ... strasno
 
Tuce stvarno ne volim i maximalno izbegavam... al nekad si stavljen u situaciju da moras nekog sastaviti... Mada su te tuce klinacki trip i sto su ljudi stariji to se redje desavaju...

Inace 85% tuca i jeste zbog devojke...

Secam se jedne... uvati neki lik devoku od jednog za doope.... I boom..."i tad je pukao grom i tad je nastao lom"... 2 horde od po 30 tipova sa svake strane... na stolovima na podu... A sve devojke u sekundi napolju... :lol: I ko uz ocin kafic nije imao telefon da zove muriju hehe...

A devojke koje namerno izazivaju takve situacije su gloope ko kobile... A koje nesvesno izazivaju takve situacije su samo gloope... Pametna nikad nece dati povoda za tako nesto...
 
Kako bih se ja samo mlatio, ali nemam sa kim, jednom u tri meseca kum i ja se isprebijamo uglavnom posle fudbala. Ne bih se tukao zbog devojke u smislu rivalstva sa nekim likom, to je za mene ispod časti, ali ako bi joj neko pretio, uvredio je ili sl. - bilo bi mi zadovoljstvo :))
 
Petar_Pan:
Secam se jedne... uvati neki lik devoku od jednog za doope.... I boom...
........
A devojke koje namerno izazivaju takve situacije su gloope ko kobile... A koje nesvesno izazivaju takve situacije su samo gloope... Pametna nikad nece dati povoda za tako nesto...
Sta raditi u datoj situaciji?
Lepo porazgovarati sa tim sto ju je u'vatio?

Kazes, pametna nece dati povoda... U pravu si, ali, nesto mi se ne cini da je devojke iz tvoje price kriva... Osim sto, ocigledno, ima dobro dupe.
 
Kao mladji bio sam nestashan,valjda se tragovi ponegde i na faci vide i chesto u odbrani cura,ali nikada zbog nazovimo ga"rivala"...one cure koje vole da stvaraju rivalstvo i sl nedostojne su ili pak nadju tako nekog svog "lika" onda mi ih je zao oboje...svako nadje ono shto zasluzuje...
 
bobba:
p.gif
p.gif
Obračun
p.gif
0002005v.jpg



da ste vi bili razlog tuce dva momka...i zasto se to dogodilo
vasom krivicom
vas bivsi je bio kriv
ili
vas sadasnji je trazio kavgu.......;)

ili ste vi momci bili ikada u prilici da se potucete za curu




ps
ja nisam imam prilike da se moji momci potuku .............;)
kakva je to osecaj kad to dozivite

jedno veche oko deset sati
ulica koju losh glas prati
dvojica, jedan protiv drugoga
i jedna devojka
Seca se josh neko ove pesme?
 

Back
Top