Da li reci istinu ili ne...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 94137

zmajka
Poruka
43.846
Da li realno govorite o broju bivsih partnera osobi sa kojom ste u vezi?
Skracujete ili produzavate listu i zasto?
Uglavnom znam slucajeve da devojke smanjuju broj, a muskarci ga nekad cak i udvostrucuju...
Ne zanima me koliko ih je bilo u vasim zivotima, nego samo da li ste iskreni prema osobi sa kojom ste u vezi...
I da li se nekada desilo da se "predomislite" ako ste u pocetku lagali i ipak kasnije priznate istinu?
 
Mislim da nije fora da samo kopam, a da nista ne kazem po pitanju ovoga... :D

Iskreno - nikada nisam iskrena! :roll:

Ali nije to namerno, nego mi matematika nije jaca strana, pa kad se zapitam da li i sadasnjeg decka tu da ubrojim malo se zbunim... :D I lupim prvo sto mi padne na pamet, ali sa odstupanjem +/- 2, ne vise!

:D :D :D

A nisam od onih koje ce da se "predomisle" i naknadno kazu istinu...

Eto... Ispadoh lazov... :-(
 
HeRoInA_84:
Da li realno govorite o broju bivsih partnera osobi sa kojom ste u vezi?
Skracujete ili produzavate listu i zasto?
Uglavnom znam slucajeve da devojke smanjuju broj, a muskarci ga nekad cak i udvostrucuju...
Ne zanima me koliko ih je bilo u vasim zivotima, nego samo da li ste iskreni prema osobi sa kojom ste u vezi...
I da li se nekada desilo da se "predomislite" ako ste u pocetku lagali i ipak kasnije priznate istinu?


Ne bi bas rekao. Zene isto lazu, cak i vise povecavaju cifre.
 
mammy:
Ja bih ga osamarila i da me pita....mislim...e, sa koliko si se tipova tucala do sada?
Mislim da sa takvim tipovima nema sta traziti.
Sad sam s' tobom....zar nije dovoljno?
A sta da te pita da li si isla na more kao mala i gde?
Gde si provodila raspuste?
Da li si bezala iz skole?
Kad si se prvi put napila (i da li si)?

Da li bi ga i onda osamarila jer ga zanima tvoja proslost?
 
Jaooo, ja sam bas sad imala neku komplikovanu situaciju pa nisam mogla da kazem tacan br. (smanjih za 1) i bas pre neko vece racunah naglas koliko sam pauze imala izmedju sexualnih odnosa i nabrojim i tu trecu :lol: :lol: (ali i planirala sam da kazem) i bilo je :shock: "Cekaj, cekaj...bla bla.." Naravno da nije ispao problem, jer ni br. dosadasnjih nije veliki, ali kako sam ja to ladno rekla...Tjurka :lol: Smejali smo se zajedno i to mi je jako vazno...
"Nema sustinske razlike izmedju gluposti i nerazmisljanja.Efekat je isti.''
 
HeRoInA_84:
Da li realno govorite o broju bivsih partnera osobi sa kojom ste u vezi?
Skracujete ili produzavate listu i zasto?
Uglavnom znam slucajeve da devojke smanjuju broj, a muskarci ga nekad cak i udvostrucuju...
Ne zanima me koliko ih je bilo u vasim zivotima, nego samo da li ste iskreni prema osobi sa kojom ste u vezi...
I da li se nekada desilo da se "predomislite" ako ste u pocetku lagali i ipak kasnije priznate istinu?

Uvek sam,bas uvek,iskrena sa deckom.
 
HELLGIRL:
ISTINA.AKO MU SE NE SVIDJA ILI AKO NASTAVI DA SMARA S ISTIM GLUPOSTIMA,PRITOM ZALAZECI U DETALJE-CAOOO!
Jos jedna "emancipovana"...
Ja ne odreagujem tako jel kontam da je normalno da te zanima... Svi mi uvek pazimo na svoje zdravlje i cistocu, pa kad me neka pita tako neko pitanje ne smatram to za nenormalnim uopste...pa i ja volim da je "cista"... Zanima je tvoja proslost sto je ok... I to je daleko od neceg zbog cega bi je ja "otkacio"...
 
HeRoInA_84:
Da li realno govorite o broju bivsih partnera osobi sa kojom ste u vezi?
Skracujete ili produzavate listu i zasto?
Uglavnom znam slucajeve da devojke smanjuju broj, a muskarci ga nekad cak i udvostrucuju...
Ne zanima me koliko ih je bilo u vasim zivotima, nego samo da li ste iskreni prema osobi sa kojom ste u vezi...
I da li se nekada desilo da se "predomislite" ako ste u pocetku lagali i ipak kasnije priznate istinu?
Realno govorim i govorim istinu ali broj ne govorim. :razz:

Ne vdim nista pozitivno sta moze proizici ako kazes... ili ce utripovati da je previse il ce utripovati da je premalo... razumem ja da to svakog kopka i zanima... heh pa nastali smo od majmuna najradoznalijih bica... Pametan otprilike sam skonta koliko je ko imao....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top