Serious Sam

Ne izasao je samo Serious Sam The First Encounter, i Serious Sam The Second Encounter gde je ovo drugo u sustini neka vrsta ekspanzie jer je jako malo novina, grafika na skoro istom nivou i izasao je dosta brzo nakon prvog dela.
SS II je nova igra koja tek treba da izadje.
Gledaj kao na COD1 i COD1 UO i sad sto je izasao COD2 samo sto je Serious Sam The Second Encounter stand alone disk dok CODUO je zahtevao COD1 da bi mogao da se igra
 
Hvala puno.To sam pitao pošto sam na pojedinim torrentima(the piratebay)nalazio Serious Sam 2 i Serious Sam The Second Encounter,a s obzirom da ovu drugu imam nije mi bilo neophodno da skidam ako je to jedna te ista stvar.Ali sad mi opet nije jasno ako,kako kaže tab503 da Serious Sam 2 još nije izašao otkud da se tamo pojavio??Hvala još jednom.
 
e jbg koliko me zanima vidi se iz prilozenog :) ali stvarno sam mislio da se jos po netu vrti samo demo (kao prosli put kad su demo izbacili par meseci pre igre)
 
Nema veze ko je napravio vazno je da je dobra za istresanje negativne enrgije ubijajuci nepregledne horde raznih stvorenja koje nailaze u talasima...
U Sam-u je mnogo dobar multiplayer: nas 4-5 odemo u igraonicu posle casova(bilo pre 3 godine kad se pojavio kec) izaberemo poslednja 3 nivoa na imposible tezini i naravno beskonacno zivota, jer ne mozes da ostanes ziv duze od 20 sekundi, i rostiljamo dok ne popadamo...
To su bila vremena :D
 
kako je mene drug ispalio proslog septembra....
pitam ga ja sta ima novo od igara,tek ce on meni:SS II!
ja ga pitam jel normalan,da to izlazi tek sredinom oktobra,no kaze mi da ce doneti u skolu.donesem ja disk kuci,ubacim u masinu i tek tad primetim da je igra na jednom cd-u!nista,instaliram ja lepo,udjem u podesavanja kad tamo nema reci o AA i antisotropic filterima!
tek sam tad skapirao da mi je budala dao SS:The Second Encounter!:lol: :lol: :lol:
 

Back
Top