PRAVILNA ISHRANA

A meni bas sexy kad vidim krezubavog mladica... ono bas siznem :mrgreen:
Пресно млеко+чачкалице+конац.
Конац је краљ.
Добро сад.... кад идемо у госте жена ми забрани лукАца и турпија мозак док их не оперем... мада не видим сврху кад су ми сви зуби ту.
 
onion-girls.jpg
 
Пресно млеко+чачкалице+конац.
Конац је краљ.
Добро.. кад идемо у госте жена ми забрани лукАца и турпија мозак док их не оперем... мада не видим сврху кад су ми сви зуби ту.

Turpija jer su tu... kad ne budu, moci ce sama da ti ih opere pred odlazak u goste :mrgreen:
 
Turpija jer su tu... kad ne budu, moci ce sama da ti ih opere pred odlazak u goste :mrgreen:
A ne, ne, ne i ne, ja sam taj koji je spas'o ženi i strukić i zubić(e).
Човек је оно што једе и оно што не једе(мало сам променио писмо, саће Цмоква да ме јави у цеваницу!).
Моја жена полуђармица а МаЏари турају шеКер и у салате и у супе(:eek:), тако је њена мамара научила.
С друге пак стране моји родитељи обоје са салаша, одрасли без чоколада, бомбона и свих других колача и слаткиша(чесница, понека бундевара и колачи с маком ту и тамо се не рачунају), па је све то било непознато и за нас децове.
Да ти право речем те икебане што се мене тиче не морају ни постојати.
И тако лепо кажем жени:
-Знаш шта?:per:
-Шта???:think:
-Води рачуна!!!
А важно је и пресно млеко које сам пио још као дете често и по литру у цугу.
Моји зуби и кости су калцификовани до чврстоће ванадијума.
Кад се краве помузу ето мене...
Мсм коме ће баба учинити него унуку свом до те мере да су ме сестре звале ,,мезимче".
 
A ne, ne, ne i ne, ja sam taj koji je spas'o ženi i strukić i zubić(e).
Човек је оно што једе и оно што не једе(мало сам променио писмо, саће Цмоква да ме јави у цеваницу!).
Моја жена полуђармица а МаЏари турају шеКер и у салате и у супе(:eek:), тако је њена мамара научила.
С друге пак стране моји родитељи обоје са салаша, одрасли без чоколада, бомбона и свих других колача и слаткиша(чесница, понека бундевара и колачи с маком ту и тамо се не рачунају), па је све то било непознато и за нас децове.
Да ти право речем те икебане што се мене тиче не морају ни постојати.
И тако лепо кажем жени:
-Знаш шта?:per:
-Шта???:think:
-Води рачуна!!!
А важно је и пресно млеко које сам пио још као дете често и по литру у цугу.
Моји зуби и кости су калцификовани до чврстоће ванадијума.
Кад се краве помузу ето мене...
Мсм коме ће баба учинити него унуку свом до те мере да су ме сестре звале ,,мезимче".
Lepo ja kazem Dojenje je zakon! ;)

Ni ja ne volem puno kolace... ali zato testaaaaaaa ajme... puno lala oko nas
 
ma ne kazem ja da nece biti tih belih gromuljica, ali ko sme da tvrdi da su nanogigamegaultra produkti kojima je veliki brat kontrolise sve nas na planeti :aaa:
mislim, ja verujem u te zavere na svetskom nivou
i verujem da ovo belo sto je popadalo po mojoj svokvi jesu upravo ta vlakna
ali isto tako hocu da verujem da je moja zeludacna kisleina uznapredovala i da sprzi i tu nano vlat
mislim, hocu da verujem da ameri mogu da me kontrolisu samo ako me cipuju
a ja sada necu da cipujem ni svoje pse
a inace verujem u harp :)
...samo ono sto udisemo ne ide u zeludac nego u pluca
 
...samo ono sto udisemo ne ide u zeludac nego u pluca
Neorganizovan si kviti.
Jedan osvešćen aerosolno-gromuljičasti tip poput tebe ne bi izmućkavanjem vina izvlačio elektro niti iz svojih pluća i time lečio posledicu, već bi preduzeo nešto po pitanju uzroka, recimo nešto ovako:

352j0py.jpg


Em je zdravstveno korisno, em je modni detalj, doduše ženski, ali božemoj - kada je zdravlje u pitanju, sve ostalo je manje bitno.

Jedini problem je što čuva pluća, ne i mentalne funkcije, no ništa nije savršeno.
 
Nemam pojama šta ste do sada pisali na ovoj temi, ali mi je ona najzgodnije mesto da izjavim sledeće:

- ove godne je voće bilo najgroznijeg izgleda i ukusa
ima nekih crnih tačaka na svakom plodu, posebno na jabukama, a takve su bile i kajsije, šljive, kruške...

da pođem od toga da je uzrok kiša koja je neprestano padala, ali

šta je padalo sa tom kišom, majkumu, šta?:dontunderstand:
 
ne znam sto se toliko zezate sa tim muckanjem vina,ima logike u tome,valjda su naucnici to otkrili,a ne babe?:think:
ja necu probati jer me mrzi,al kome pomaze,zasto da ne
inace ono sto sam pisala za muckanje nerafinisanog suncokretovog ulja ucvrscuje zube u paradentozi.ja to predlozila pre desetak godina prijatelju,eno mu svi zubi na mestu,beskrajno mi je zahvalan
 
Ta gas maska bi se savršeno složila sa aluminijumskim šeširićem, kakav možemo ovde da vidimo na glavi Weird Al Jankovica, i koji štiti od uticaja HARP antena (šeširić, ne Jankovic). Pa da nam kuviti bude k'o bombonica.

25gzbd4.jpg
Odlična ideja, ali... jesi li siguran da šešir ima sve neophodne ateste i odobrenja Ministarstva zdravlja, u skladu sa zakonom i podzakonskim aktima?
Deluje da je modno i zdravstveno multifunkcionalan ovako na prvi pogled...
 
Ta gas maska bi se savršeno složila sa aluminijumskim šeširićem, kakav možemo ovde da vidimo na glavi Weird Al Jankovica, i koji štiti od uticaja HARP antena (šeširić, ne Jankovic). Pa da nam kuviti bude k'o bombonica.
25gzbd4.jpg
Odlična ideja, ali... jesi li siguran da šešir ima sve neophodne ateste i odobrenja Ministarstva zdravlja, u skladu sa zakonom i podzakonskim aktima?
Deluje da je modno i zdravstveno multifunkcionalan ovako na prvi pogled...

:rotf:
 
Odlična ideja, ali... jesi li siguran da šešir ima sve neophodne ateste i odobrenja Ministarstva zdravlja, u skladu sa zakonom i podzakonskim aktima?
Deluje da je modno i zdravstveno multifunkcionalan ovako na prvi pogled...

Jao kakva si ti ovčica. Ti veruješ Ministarstvu i ostalim šrafovima mašinerije vlastodržačkog establišmenta? Svi su oni povezani.
Ja više ni toalet papir ne kupujem, nego se brišem pelenama koje sam sam naštrikao, pa ih onda perem. Na ruke. Bez deterdženta, jer otrov.
 
Jao kakva si ti ovčica. Ti veruješ Ministarstvu i ostalim šrafovima mašinerije vlastodržačkog establišmenta? Svi su oni povezani.
Ja više ni toalet papir ne kupujem, nego se brišem pelenama koje sam sam naštrikao, pa ih onda perem. Na ruke. Bez deterdženta, jer otrov.
To je ok, ali samo ako si naštrikao od vune živuljki koje su pasle organski gajenu travu. U suprotnom, opet ćeš preko štrikeraja uneti elektro niti i aerosoli u organizam.
Ups, ti u stvari iskorištavaš produkte vegetarijanaca u dupebrisačke svrhe?
Ja sam zgrožena tvojim divljaštvom :malav:
 
To je ok, ali samo ako si naštrikao od vune živuljki koje su pasle organski gajenu travu. U suprotnom, opet ćeš preko štrikeraja uneti elektro niti i aerosoli u organizam.
Ups, ti u stvari iskorištavaš produkte vegetarijanaca u dupebrisačke svrhe?
Ja sam zgrožena tvojim divljaštvom :malav:

Ne žuri sa zaključcima. Koristim sopstvene dlake za upredanje.
 
..to ste vi, kako ne shvatate...ako pisete bljuvotine...znaci one su vam u glavi...one su deo vas...a mislima kreirate zivot...a kad na taj nacin razmisljate...hm...necu nista reci...znaci vi ste ono sta jedete i kako mislite..zapamtite to
 
Пресно млеко+чачкалице+конац.
Конац је краљ.
Добро сад.... кад идемо у госте жена ми забрани лукАца и турпија мозак док их не оперем... мада не видим сврху кад су ми сви зуби ту.

cackalice?
ti kad odvalish glupost, onda bas odvalis. da li postoji i jedna nauka na planeti zemlji, da nije otjelovljena u tebi, poznavaocu kosmosa, ma sta kosmosa, okeana svijesti <3
 

Back
Top