PRAVILNA ISHRANA

...ama samo neka ostave ostali svet na miru da jede sta zeli i svi sretni...

Da li to vazi i kada bih ja dosao na vasu temu od preko 1 000 strana u kojoj kuvate leseve? Odatle me je oterao supermoderator zahvaljujuci tvom plakanju i tebi slicnim, a nakon preko 500 postova koje si ostavila tamo uleces ovde i kazes da smo mi fanatici?

- - - - - - - - - -

Znam
I slazem se sa ovim. Samo ipak moramo ljudima ostaviti pravo izbora a pomoci onima koji zele to

Tako je Cicak. Pomoci zivotinjama koji imaju samo zelju da zive, a ne da im glava bude smrskana macolom.
 
Da li to vazi i kada bih ja dosao na vasu temu od preko 1 000 strana u kojoj kuvate leseve? Odatle me je oterao supermoderator zahvaljujuci tvom plakanju i tebi slicnim, a nakon preko 500 postova koje si ostavila tamo uleces ovde i kazes da smo mi fanatici?

- - - - - - - - - -



Tako je Cicak. Pomoci zivotinjama koji imaju samo zelju da zive, a ne da im glava bude smrskana macolom.

:zag:
 
jedete hranu dizajniranu da vas ubije li da budete bolesni da bi kupovali lekove od kojih cete jos vise biti bolesni i cutite...nekad to nisam mogao da shvatim...al sad znam puno o tome...najbolji rob je onaj koji nezna da je rob..progutala vas industrija...reklame...bombarduju vam podsvest...ne mislite svojom glavom...izgubili ste tako kreativnost...zalosno...a imate neogranicene sposobnosti da postignete sta hocete i sta zamislite...

Robovi. Prskaju ih iz vazduha a oni se raduju jer im servirano da se UBIJA larva komarca.
 
Robovi. Prskaju ih iz vazduha a oni se raduju jer im servirano da se UBIJA larva komarca.

E vidiš, kod mene u ulici se digla poštena frka oko poslednjeg prskanja komaraca. Prvo smo se ugušili od nekog mirisa (nešto poput naftalina). Onda smo pogledali svoje automobile, to su fleke koje bukvalno ne mogu da se operu. Nešto lepljivo, kao lepak. Katastrofa, ima da nas poubijaju kao što Raid ubija komarce :sad2:

@tema
razbila se od bureka danas, sutra opet proja, sir i paradajiz :).
 
Ne trebaju oni da te razbijaju, radis to sama. Prvo, ni ne znas sta je u bureku, a unosis u svoje telo nesto sto ne znas sta je. Drugo, znas da su 90 % namirnica koje unosis u sebe nezdrave za coveka a i dalje nastavljas to raditi. To je zavisnost poput heroinske.
 
Ne trebaju oni da te razbijaju, radis to sama. Prvo, ni ne znas sta je u bureku, a unosis u svoje telo nesto sto ne znas sta je. Drugo, znas da su 90 % namirnica koje unosis u sebe nezdrave za coveka a i dalje nastavljas to raditi. To je zavisnost poput heroinske.

Komentarisala sam hemikaliju koju su iskoristili preključe za prskanje komaraca. I to je to :) :cao:
 
Ko je rekao da sam kupio pirinac? Nisam ja pacer ko ti da unosim u sebe namirnice koje servira televizor. Ahaha, koliko si novca dao za prskano i plastiku (paradajz...) mogao si do sada kupiti garsonjeru.
 
Ko je rekao da sam kupio pirinac? Nisam ja pacer ko ti da unosim u sebe namirnice koje servira televizor. Ahaha, koliko si novca dao za prskano i plastiku (paradajz...) mogao si do sada kupiti garsonjeru.
Тупили парадајз је из моје баште, кад га уберем румен ко мајска ружа.
Опет се показало да имаш памћење од 60 милисекунди ко златна рибица.
То је због неуношења витамина Б-12 и есемцијалних аминокиселина из хране животињског порекла.
 
ispadas devijant pominjuci stalno >B12 iako ti je dat strucni tekst koji DOKAZUJE da ne postoji deficit vitamina, galama je podignuta radi profita.

Opravdano je pitanje zasto nekoliko meseci unazad na javnom servisu serviras lazi od koje koristi imaju farmaceuti. Strasno na koji si nivo spao.
 
ispadas devijant pominjuci stalno >B12 iako ti je dat strucni tekst koji DOKAZUJE da ne postoji deficit vitamina, galama je podignuta radi profita.

Opravdano je pitanje zasto nekoliko meseci unazad na javnom servisu serviras lazi od koje koristi imaju farmaceuti. Strasno na koji si nivo spao.
Као и о Хунцама које у хималајским вукоебинама живе пола милиона година, па те корисница Новембар Чајлд разбила ко порцуланску шољицу.
 
Covece, drugi su citali sta ko pise tako i za nju. Tvrdila je nesto za Hunce a postavila knjigu kao dokaz, knjigu na engleskom od preko 300 strana. Tejana isto tako, bulazni za narod sa vrleta Himalaja da se bavi ribolovom, htela da proturi narodu sa najduzim zivotnim vekom da jedu smrdljivu ribu iz okeana, a nije skontala da Himalaji nemaju more :eek: __________

HIMALAJI.jpg


Ti isto, lazes za B12 a pominjao si i eskime da su najstariji pa zacutao kada sam te poklopio sa narodom Hunca koji se hrani zrnevljem a zivi vise od eskima nekoliko decenija
scissors.gif
 
Covece, drugi su citali sta ko pise tako i za nju. Tvrdila je nesto za Hunce a postavila knjigu kao dokaz, knjigu na engleskom od preko 300 strana.
Поставила је индикатор на место спомињања Хунца и животног века истих.
Хунце уопште не броје године већ то раде описно: Стар, јако стар, изванредно стар... јер не познају писани бројевни систем.
Tejana isto tako, bulazni za narod sa vrleta Himalaja da se bavi ribolovom, htela da proturi narodu sa najduzim zivotnim vekom da jedu smrdljivu ribu iz okeana,
:hahaha:
Ти баш имаш проблема сам са собом!
a nije skontala da Himalaji nemaju more :eek: __________

HIMALAJI.jpg


Ti isto, lazes za B12 a pominjao si i eskime da su najstariji pa zacutao kada sam te poklopio sa narodom Hunca koji se hrani zrnevljem a zivi vise od eskima nekoliko decenija
scissors.gif
За Б-12 и недостатак есенцијалних аминокиселина си ти очигледан пример.
Свађаш се, праскаш на друге, вређаш их, зато ти је администрација и ускратила приступ неким темама.
За Ескиме сам рекао да су пример народ који могу да живе на искључиво месној исхрани, а не да најдуже живе... јер не живе најдуже.
Значи опет лажеш и то масно.
Лажеш(а можда и халуцинираш?!?:think:), још један симптом недостатка витамина Б-12 и есенцијалних аминокиселина + очигледна неуравнотеженост у дијалогу с другим форумашима.
Што Електрика рекла ,,сви вегани на крају заврше по пекарама на тестенинама и хлебу".
 
Najlakse je pobeci. I narkomani tako rade kada roditelji ili strucno lice pomene problem.

Ne nazivaj me narkomanom, vazi? I iskreno da ti kazem, tvoj drski stav, drzanje predavanja i neumece da vodis konverzaciju bez da odmah napadnes ljude, me je oterao sa ove teme koja je imala sav potencijal ovog sveta da bude najzanimljivija ovde.
:cao:
 
Narkoman se hvali da je dosao do doze, svaki. Tako i vi, hvalite se da ste se omastili burekom i kao sto narkoman zna da fiks donosi zdravstvene probleme tako i vi, znate da se meso ne moze u organizmu svariti nekoliko dana i da truli unutra. Narkomanu kroz krv prolazi droga, vama emulgatoiri, pesticidi, aditivi.
 
Narkoman se hvali da je dosao do doze, svaki. Tako i vi, hvalite se da ste se omastili burekom i kao sto narkoman zna da fiks donosi zdravstvene probleme tako i vi, znate da se meso ne moze u organizmu svariti nekoliko dana i da truli unutra. Narkomanu kroz krv prolazi droga, vama emulgatoiri, pesticidi, aditivi.
Не лупај.
Бтв какви емулгатори, пестициди, адитиви...?
Погубио си се скроз.
 
..sto se bureka tice koliko se secam ukusan..al do kraja los...ne znam.da postoji sta losije...brasno sa puno jeftinog ulja...gluten plus ulje ...strasno..strasno je kako ljudi nisu svesni sta rade svom telu..
 
protiv zaprasivanja i udisanja stetnih materija mozete se boriti na sledeci nacin: ispirajte usta ujutru kad ustanete crnim vinom...znaci pre pranja zuba...uzmete gutljaj vina i muckate u ustima jedan minut...kad ispljunete u lavabo videcete grumuljice i trakice...elektro materijal koji ste uneli disanjem...koliko god puta isperete usta vinom uvek ce se pojaviti...imate toga puno u sebi...ka unesete dovoljno onda ce upravljati vassim mislima i emocijama..to je najmanje sto mozete uraditi za posledice aerosola...
 

Back
Top