Ta ..ljubav..nosi li uvek razocaranja....?

malecka 80

Početnik
Poruka
15
Ne znam kako Vama , ali cini mi se da je to u neku ruku neminovno. Kao, ne mogu oba partnera voleti istim intenzitetom, uvek jedan voli vise...A kada je tako, onda vise i pati , a najgora varijanta (moja pogadjate) je da samo jedan i pati a drugi se ponasa kao da je to cool, i samo se pravi baja,... ne bih Vas sada davila svojom tuznom pricom, cisto me zanima Vase misljenje. Ili sam ja samo jedna emotivna budala....
 
malecka 80:
Ne znam kako Vama , ali cini mi se da je to u neku ruku neminovno. Kao, ne mogu oba partnera voleti istim intenzitetom, uvek jedan voli vise...A kada je tako, onda vise i pati , a najgora varijanta (moja pogadjate) je da samo jedan i pati a drugi se ponasa kao da je to cool, i samo se pravi baja,... ne bih Vas sada davila svojom tuznom pricom, cisto me zanima Vase misljenje. Ili sam ja samo jedna emotivna budala....


To si sama kriva.
 
Mozda se nece svi sloziti sa mnom. Naravno da ne treba generalizovati , nisu svi oni isti, kao ni sve one. Ljubav jeste rizik, rizik da budes povredjen, kao i druga strana, da ne budes vec da moja ljubav samo oslobodi i multiplicira njegovu. Istina je da na zalost, vecina ne zeli da se oslobodi i tako puno ljudi bude povredjeno, i sve ukrug. Zato i mislim da nikada nije podjednaka ljubav oba partnera
 
nestosasvimlicno:
Ne znam zasto mislis da je devojka sama kriva. Zato sto voli bez kocnica, ..puno je takvih zena.. . Ali, opametice se ona, kada ima par takvih iskustava, shvatice da nijedan muskarac nije vredan da se voli bez granica. U sustini, ako nauci da ga ona vuce za nos , manje ce ga voleti, i bice srecna, a ne kao sada


Ovo lici na neku feministicku pricicu gde je neko nekog zayeboooo...
To su prazne price... ako ti je stalo do nekoga nema tu kalulacija.... danas cu da te volim sa 60% do ukupnog kapaciteta sa kojim raspolazem, sutra 45%... a cim otopli mozda i 100%...
Sta si ti... naprava koja radi na baterije, neki digitron mozda, ili si pak bice koje oseca...?
I... zbog cega takva generalizacija?
 
malecka 80:
Ok, mada -ravno je kotrljanju Sizifovog kamencica i imati silovite emocije, malo deluje kontradiktorno, moze mi biti ravno samo kada ljubav prestane. Jedino se ubuduce mogu potruditi da kuliram kao da mi je ravno, jer ocigledno to vise pali, na zalost.


Ako uspes da zauzdas svoje emovije... evo pristajem da budem prvi polaznik jednog takvog kursa.
Cooliranje... koga ces da cooliras, sebe, njega...
Pokusaj da cooliras osecaj gladi... potrebu za vodom... tesko... Tako isto mislim da ces tesko uspeti da ostanes hladna sama pred sobom... mozda ces se fino ususkati u tu laz, ali svakako ces pre tim nekim uraditi nesto sto bi te lako razotkrilo.

Dozvoli da se desava, tako kako ide... nema tu dogovora, nema sablona, ili nekog "ugovora".
Emocije su nepredvidive... barem je tako kod mene, i sto se vise trudio da nesto cooliram ili napravim neku slatku laz kako bih se negde sakrio... ispadam smesan, sebi samom... a to je nejgore. :lol:
 
nestosasvimlicno:
Ne znam zasto mislis da je devojka sama kriva. Zato sto voli bez kocnica, ..puno je takvih zena.. . Ali, opametice se ona, kada ima par takvih iskustava, shvatice da nijedan muskarac nije vredan da se voli bez granica. U sustini, ako nauci da ga ona vuce za nos , manje ce ga voleti, i bice srecna, a ne kao sada
U praksi se ovo pokazalo kao tacno,ali da li ce to nju ciniti srecnom?
 
nikodim:
Ovo lici na neku feministicku pricicu gde je neko nekog zayeboooo...
To su prazne price... ako ti je stalo do nekoga nema tu kalulacija.... danas cu da te volim sa 60% do ukupnog kapaciteta sa kojim raspolazem, sutra 45%... a cim otopli mozda i 100%...
Sta si ti... naprava koja radi na baterije, neki digitron mozda, ili si pak bice koje oseca...?
I... zbog cega takva generalizacija?


Pa nisi u pravu.Tako prica jer se uvek zeznemo i na kraju ostanemo povredjene,a oni u fazonu "pa kpo ti je rekao da treba da me volis?"
Niko nam ne kaze,ali valjda uvek damo sve od sebe,ne omemo da razmisljamo,u stvari ne zelimo a onda jedno veliko boooom,a potom,naravno sledi :cry: :cry: :cry: :cry:
 
Betica:
Pa nisi u pravu.Tako prica jer se uvek zeznemo i na kraju ostanemo povredjene,a oni u fazonu "pa kpo ti je rekao da treba da me volis?"
Niko nam ne kaze,ali valjda uvek damo sve od sebe,ne omemo da razmisljamo,u stvari ne zelimo a onda jedno veliko boooom,a potom,naravno sledi :cry: :cry: :cry: :cry:

Razumemo se , Betice. Ono sto je bitno je da nas oni ne razumeju, ne razmisljaju kao mi. I na kraju ispadnu pametniji. A ustvari nisu jer smo mi emocionalno potkovane, za razliku od vecine muskaraca, koji misle da su ispali cool ali dusa im je prazna
 
Betica:
Pa nisi u pravu.Tako prica jer se uvek zeznemo i na kraju ostanemo povredjene,a oni u fazonu "pa kpo ti je rekao da treba da me volis?"
Niko nam ne kaze,ali valjda uvek damo sve od sebe,ne omemo da razmisljamo,u stvari ne zelimo a onda jedno veliko boooom,a potom,naravno sledi :cry: :cry: :cry: :cry:


Jaaaaoj vidi te suze... cekaj, stani, pazi... nemoj tako. :shock:
Kao da ni jedan muskarac nikada nije bio vozjebat i kao da nikada u to ime nije patio, po koju. To su samo neki primeri... eto... nazalost... :cry: :cry: ...tuzni... ali :arrow: nije to sablon po kom se zivi u 100% slucajeva.
I uvek bi trebalo dati sve od sebe... ne zbog merkanja ko je dao vise, manje... sitnicarenje :roll: ... vec zbog sebe, na prvom mestu.
Nekako... cini mi se da se neke stvari komplikuju bez potrebe... :|
 

Back
Top